Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Husio23] Swagbrien


spectregrubakurwadziwka

Rekomendowane odpowiedzi

NAZWA TEMATU: Ponowna apelacja o skrócenie permamentenego Bana, bądź całkowite jego wykluczenie.

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/11934-swagbrien/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
 

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Fernando Quintero
Rodzaj kary: Ban Perm.
Powód nałożenia kary: 
Po AJ za toksyczność na OOC piszesz do mnie "Pierdolony zjebie" + Multikonto: 5225, 7183, 21964
Członek ekipy nakładający karę: Husio23
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, spotykamy się ponownie po dwóch tygodniach. Chciałbym raz jeszcze odwołać się od nałożonej przez @Husio23 kary, prawdopodobnie ostatni raz, nie chcę więcej się o to prosić. Ostatnio uświadomiłem sobie, jak negatywny wpływ miało moje zachowanie wobec innych graczy na serwerze. Czasami emocje brały nade mną górę, ale cóż, zdarza się to każdemu z nas, prawda? Każdy jest tylko człowiekiem i popełnia błędy w ułamku sekundy, których potem żałuje - różnimy się w tym tylko szczegółami.

Zauważyłem, że wielu graczy radzi sobie z trudniejszymi sytuacjami niż ta, więc jestem optymistą. Odwołując się do poprzedniego mojego wniosku - przyznam, że zrobiłem to zbyt pochopnie. Teraz, po dwóch tygodniach, wracam z nowym podejściem do gry, bardziej zimną głową i z intrygującą fabułą dla mojej postaci. Jestem naprawdę zmotywowany, chcę grać od nowa, wcielać się w postać na poziomie IC i starać się unikać przemieszania jej z aspektami OOC.

Jestem gotów na stałe monitorowanie moich postępów, zachowań i rozgrywki przez administrację. Jeżeli moje logi pokażą, że naruszam regulamin serwera, zgadzam się na trwałe zbanowanie bez możliwości ponownego odwołania. Proszę, weźcie pod uwagę, że każdy zasługuje na drugą szansę, tak jak i wy otrzymaliście je nie raz. Przyznaję się do błędu po raz kolejny i mam nadzieję, że spojrzycie na to pozytywnie.

Dodam również, że w sprawie Multikont nie złamałem żadnego innego z punktów regulaminu, oprócz posiadania MK - nigdy nie przemieszałem żadnych rzeczy materialnych z postaci na postac, żadnej gotówki, ani nie łączyłem Z TYMI KONTAMI wątków IC. Jedyny błąd który robiłem na tych kontach, to likeowanie własnych projektów w dziale "Materiały do wyceny" i to jeszcze gdy grałem na Jimmy Charles, potem postać została zablokowana za łączenie wątków postaci przypisanych DO TEGO KONTA. Więcej od tamtego czasu nie robiłem takich głupot, raz że psuło mi to immersje, dwa że było w brew regulaminowi. Przyszedłem do was jako dzieciak, który uczył się dopiero i miał jedne z pierwszych poważniejszych styczności jeżeli chodzi o RolePlay, do dziś się ucze dlatego tak wiele tych błędów jest. Poniżej załączam link do materiału z 2021 gdzie składałem apelacje na temat MK, oraz jeżeli dobrze bym poszukał na którymś z tych MK była również pisana prośba o USUNIĘCIE KONTA niestety do większości z nich zapomniałem passów, jeżeli mogę się wytłumaczyć ponownie - tworzyłem je ze względu sklerozy i zapominania hasła lub adresu E-Mail co chwile do globalnego konta, niedawno jeden z administratorów pomagał mi odzyskać adres E-Mail i hasło do konta swagbrien, głupio robiłem że zakładałem te konta ale no cóż, nie potrzebuje ich i więcej nie założe.

Znalazłem kolejne moje MK, ostatnie już i nie posiada ono bana więc zarzucam wam link https://forum.v-rp.pl/profile/18039-swagbrien2/?tab=activity, jak widać rejestracja w tamtym roku, praktycznie nic na koncie nie ma - bez problemu można banować, oraz kasować.

@Husio23 mam nadzieje, że zrobisz tak jak mówiłeś i poprzesz mnie poprzez skrócenie kary, bądź zupełne jej wykluczenie oczywiście ponownie wyrażam zgode na stałe monitorowanie moich postępów, zachowań i rozgrywki przez administrację.
 

Ewentualne screeny świadkowie

image.png.119f12c73ae3584a82df0f5c6267bb62.png

 


 

Edytowane przez swagbrien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin