Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[BIZNES/SALON TATUAŻU] POP'INK


moszyn

Rekomendowane odpowiedzi

LQJ8Xb9.pngUliczna sztuka zawarta na ciele to swego rodzaju wyznacznik statusu. Co gdyby przenieść to na komercyjny poziom i zapewnić ulicznemu artyście niezbędne narzędzia do działania na ludzkim płótnie tak jak nigdy dotąd? To pytanie w stu procentach opisuje proces myślowy idący za powstaniem spotu jakim jest POP’INK. Marka budowana od podstaw przez ludzi wywodzących się z projektów Del Perro, utrzymywana w ryzach przez Peter /POPS/ Poppy. Wyraz jego artystycznej duszy przedstawiany przez czarną kreskę przyciąga do siebie kolejne, zdecydowane osoby pokładające nadzieję w wypracowany kunszt.

POP’INK to nie tylko miejsce w którym dorobisz się nowej dziary, to typowy hang-out spot dla młodziaków, ludzi chcących się rozerwać w gronie ludzi z którymi utrzymują zdrową relację społeczną. Można to porównać do działań vape-shops w którym fanatycy waporyzacji przesiadują w swoim gronie oplecionym dymem - tu zachodzi identyczny proces. Ludzie z zajawką, pasjonaci czy nawet gapie poszukujący jakiejś afiliacji. Przez tak publiczne miejsce nie spodziewa się tutaj dyskryminacji czy generalnego oceniania z góry - wchodzisz tam na równych zasadach z każdym.

 


 nYy54IX.png

Pod swoją marką stworzyłem kilka projektów cieszących się popularnością wśród graczy każdej strefy. W momencie podpięcia się pod kolejną grupę zaczynam z czymś otwierającym mi kolejne drogi do interakcji z większą publiką. Lokal ulokowany na Vespucci, który wręcz prosi się o stworzenie tam kolejnego ośrodka do gry przemówił do mnie w trakcie pięknego snu. Tak właśnie zamieniam inicjatywę w realne działania licząc przy tym na wsparcie z strony opiekunów sektora.

Biznes z góry nie jest skierowany na generowanie sporych zysków. Ma to być mniejsze studio tatuażu, które po prostu prosperuje w tym miejscu i każdy może tam wejść jak do siebie. Kierunkujemy to wszystko w celu utworzenia ośrodka do GRY, przyuczenia się jej, szczególnie że jest to blisko 'centrum' rozgrywki dla nowych graczy. Przez swój staż na scenie mogę powiedzieć, że takie miejsca potrafią pomóc załapać im roleplayowego bakcyla co ma być misją tego miejsca.

Miejsce do prowadzenia takiego typu biznesu jest kwintesencją tego czego możemy się po nim spodziewać. Lokalizacja umożliwia też maksymalne uzyskanie wizualnego aspektu ożywienia danego miejsca przez możliwość prowadzenia rozgrywki na vw0 co chcąc nie chcąc przykuwa oczy graczy mogących/chcących zakręcić się wokół takiego lokalu.

Spoiler
Postać lidera: Peter Poppy
Link do tematu organizacji: n/a

HrUfFP4.png

 

Edytowane przez moszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poroba mi sie zamysł i otwartość. Mam nadzieje, że wyokrzystasz lokalizacje do dobrej gierki 🙂

 

I90kb8a.png

 

Cześć, Twoja aplikacja została przyjęta.

Zgłoś się po odbiór w grze udając się w miejsce wskazane przez Ciebie w aplikacji i wpisz /biznes zakup. Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

hpvenjoyer i moszyn lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin