Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Gastronomia] CHECK EAT OUT


Never Hurts

Rekomendowane odpowiedzi

HnBOvHQ.png

Knajpę założyła Ashley Donnelly, wraz z synem Gabrielem, znanym w okolicy jako Donnie G. Jego ojcem był zamordowany w młodym wieku członek gangu Chamberlain Mafia Bloods. Uchodzą za patologię.

Ku ździwieniu całego sąsiedztwa, Ashley Donnelly otrzymała spory kredyt od Maze Bank Los Santos. Kwoty które wymienia się w plotkach to od $250,000 do $600,000. Oczywiście ani Ashley ani Gabriel Donnelly, nie rozpowiadają szczegółów dotyczących założenia knajpy. Ekipą w kuchni jest właśnie Ashley, wraz z wcześniej zatrudnioną ekipą swoich bezrobotnych psiapsiółek, z bloku na Chamberlain Hills. Donnie G zajmuje się właściwie całą resztą, czyli wszystkim.

W sąsiedztwie plotkują jakoby interes opierał się o handel narkotykami, którym rzekomo para się syn właścicielki baru.

CHECK EAT OUT to knajpa która jest odpowiedzią na lokalną dziurę w branży gastronomicznej. W ostatnim czasie, cały otaczający syf (przedewszystkim przestępczość, przy tym wojny gangów; narkomania; alkoholizm; bezdomność) bardzo skutecznie odstraszył inwestorów i przedsiębiorców z innych części miasta. Na przedmieściach zaczęło dziać się źle, a jedynymi lokalami do których można było wyskoczyć z laską, były typowe sieciówy jak The Lucky Plucker. Co bądźmy szczerzy, nie gwarantowało udanego wypadu. Knajpa tuż obok Discount Store Davis, to miejsce gdzie możesz dobrze zjeść(amerykańska kuchnia), a przy okazji nie wyjść stamtąd o własnych nogach, pijany jak bela. Serce biznesu znajduje się w kuchni, a młody cwaniak z bloku na Chamberlain Hills, dba o atmosferę w lokalu. Celem jest by lokal w dzień przyciągał młodych ludzi, rodziny i pary. Wieczorami zaś, całą pobliską śmietankę (członków gangów ulicznych, lokalną patalogię, naćpanych, żądnych zabawy młodych ludzi).

EpTOQfi.jpgKuchnia którą serwuje się w CHECK EAT OUT, to nic innego jak amerykański klasyk.

Burgery, prymitywne burrito, hot-dogi, szarpana wieprzowina, frytki, pizza deep dish, tacos.

Mimo że nie jest to restauracja mogąca równać się klasą z Marlowe, Rojo de Madera czy De La Sapore, to prezentuje dania wyższej klasy niż fast-food po drugiej stronie ulicy. (w tym wypadku The Lucky Plucker)

Knajpa ewidentnie celuje w spożycie alkoholu, dlatego zawsze proponowane do zestawu jest piwo, a dopiero zaraz coca-cola.. Bo powiedz.. Ile wypijesz coca-coli, a ile piwa, jak Ci 'zasmakuje'? No właśnie.

W knajpie po zmierzchu leje się wóda, whisky czy browar różnego rodzaju. Na całym parkingu pod knajpą czuć zapach zioła, słychać najróżniejszą muzykę hip-hop, r&b lub muzykę elektroniczną, wydobywającą się z poniektórych gablot lub samej knajpy CEO.

 

y9PKuUk.pngEkipy lokalsów lubią pokazywać kto rozdaje karty w okolicy. Dlatego często wyświetlają się swoją bandą, w okolicy Vanilla Unicorn lub właśnie parkingu pod Discount Store i Check Eat Out. Co generuje masę starć, po których mimo wszystko nie złapano sprawców, a nikt ze świadków zdarzenia, nie był chętny na pogaduchy. Donnie G jako ten odpowiedzialny za 'grunt pod interes', prowadzi politykę, która ma przyciągać przestępców, a nie ich odstraszać. Ten lokal gastronomiczny traktuje jako fundament pod jeszcze większe interesy i możliwość wyprania brudnej forsy, która pochodzi z handlu narkotykami. 

Miejsce w którym mieści się CHECK EAT OUT, jest miejscem dosyć ryzykownym na otworzenie kolejnego biznesu (poprzednie się pozamykały). Z jednej strony okolica jest za dnia bardzo ruchliwa, z drugiej jednak, po zmierzchu grasują tu lokalne gangi. Robią to równie aktywnie, co cywile w godzinach szczytu.

Bijatyki, krzyki, strzelaniny, to chleb powszedni w tej okolicy, a przyjemniaczki z centrum miasta, nie są tu mile widziani. Można tu za dnia spokojnie zjeść i spędzić czas z przyjaciółmi czy rodziną. Wieczorami można nachlać się i kupić dragi albo dostać w łeb i zgubić fanty.

Miejsce to, wieczorami staje się często 'polem bitewnym', w starciach lokalnych gangów ulicznych.

 

Spoiler

Siema, z tej strony Never Hurts. Wychodzę z propozycją spotu freelancera Gabriel Donnelly known as Donnie G. Jak wiadomo, na Davis nie ma w ogóle żadnej takiej wieczornej gastronomii, także gangi uliczne i w ogóle gracze z tej części mapy, żeby gdziekolwiek wyjść - muszą się kierować na drugą stronę miasta. Jest to problematyczne, bo gra tam, odbiega całkowicie stylem i klimatem, co często rodzi dyskomfort i nieporozumienia. Wiadomo od dawna że aktywne biznesy z dobrą polityką, potrafią ożywić każdy teren mapy. Na Davis brakuje jeszcze siłowni, studia tatuaży, teraz znów strip-clubu.. Brakuje miejsc, gdzie można od czasu do czasu zajechać żeby być niemalże pewnym że się złapie 'interakcje'. Wtedy też nie trzeba się wkur**** i szukać chu** do dupy, byle z kimś pograć. 

Chętnie nawiąże interakcje z jakąś większą grupą przestępczą, która mi ten gangowy bajzel pomoże odseparować od gry całej reszty, żeby Davis przyciągało nie tylko postacie które chcą grać w gangach ulicznych. Uważam że jest możliwe, żeby zatrzymać starcia gangów pomiędzy gangami, nie niszcząc przy tym gry całej reszcie. Wtedy gangi mogą się spokojnie ze sobą ścierać, a cywile być tego świadkami (co zapewne może dać fun), a nie ofiarami.

Wiem że jest przesyt gastronomii, dlatego tym razem nie zdecydowałem się kupić grafiki do aplikacji. Dokupię ją sobie przy ew. akceptacji.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Never Hurts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I90kb8a.png

 

Cześć, Twoja aplikacja została przyjęta.

Zgłoś się po odbiór w grze udając się w miejsce wskazane przez Ciebie w aplikacji i wpisz /biznes zakup. Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

Never Hurts lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gk1l9vI.pngSzukamy pracowników (obsługa baru), jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana, odezwij się na numer 763-242, ewentualnie napisz na LifeInvader lub mail. ((PW albo discord))

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogt0ovB.png

yhfKohT.png

tsCX8Da.png

fHORv2H.png

FW2i2xC.png

MKTmCuS.png

svMhmQS.png

HuMz4dV.png

Edytowane przez Never Hurts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lg3.png?ex=65553a65&is=6542c565&hm=d363d80de8ddd4edadf54617bbb1c7cd386149ea368b19a9cc65a4c1cd78f5d2&W najbliższą niedzielę, odbędzie się mały (chyba) freestyle battle w CHECK EAT OUT.

- start około 21:00

- wpisowe $5000

- wjazd $1000

Jest to pierwszy z wielu eventów w planach, taki bardziej na próbę. Nie wiem jeszcze jak to zrobimy technicznie, ale myślę że klasycznie po 4 linijki. Może uda się zdobyć jakieś megafony jako mikrofony.

Zrobimy $5000 od łebka, wygrany zgarnie całość. Ta edycja będzie na przetarcie, a każda kolejna będzie pewnie lepsza, przynajmniej taką mam nadzieję.

 

BXN5y8S.png

zehHJH4.png

Tm4Y7LW.png

0oJ7oOg.png

RCmPxnZ.png

MVliVv9.png

og loc, noteker and Marko. lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rtCFmfC.png

Słówko z mojej strony, nakreślę jak ja to widzę..

Chciałbym żeby te eventy nie koniecznie były męczącymi, kilkugodzinnymi eventami, które nudzą się po chwili. Rozkminiłem to sobie tak, że poprostu polecimy z tym sprawnie raz dwa, totalnie przy tym odkręcając. Co mam na myśli? Brudny klimat. Ćpanie, chlanie, jaranie, perfidne gadki, bijatyki, seks za plecami partnerki.. Totalny odjazd. Fajnie byłoby móc tak ostro zatańczyć, bez pajacowania na następny dzień, w stylu 'a bo ten mnie pobił z kolegą; a bo ci mieli mi załatwić ćpanie, a zajebali mi szmal'. To właśnie takie podejście czyni eventy imprezowe totalnie sztywnymi. Czemu nie można by było zagrać tego all in, a na drugi dzień wspólnie i w porozumieniu grać ból głowy, narkotyczny kac i rozbite łuki brwiowe, tylko za chuj nie wiadomo dlaczego. Wtedy można by było i pyknąć sprawnie event, gdzie w tle trwa biba - a i gangi oraz reszta zamieszanych miałaby trochę frajdy (bijatyki, spiny po pijaku czy na ostrej piździe itd.) - A to wszystko bez konieczności beefów danych organizacji czy klepanych wniosków na FCK. Wiadomo od zawsze że młodzi gangsterzy, tak jak i starzy przemocowcy, lubią 'po robocie' pochlać, przypudrować nosek i przestawić komuś jego ładny nosek, co by nakarmić swoje ego i zapewnić sobie trochę adrenaliny. Skupcie się, tak samo pijany i lekko zamglony kokainą menadżer restauracji po godzinach, mógłby nieświadomie sprać czy nawrzucać jakiemuś gangusowi, na pełnej nieświadomce. Mało takich rzeczy się dzieje? Nie chodzi mi też o to, żeby po każdym evencie to był plac bitewny. Fajnie by było to wszystko wyczuć, dać się ponieść gierce, z dystansem, humorem. Wystarczy ściągnąć koronę z głowy i przestać przejawiać must-win, zwyczajnie się tym bawić. Wiem też że niestety ja to sobie mogę 'chcieć', a reszta i tak zrobi po swojemu. xd

Widzę to tak, że nie wejdzie tam napewno każdy. Jak ktoś nie jest 'z klimatu', to musi do tego podejść normalnie, żeby nie sparzyć się 'na wstępie'. Nie ma opcji że wjadą jakieś lesbijki z vespucci albo kolesie w garniturach, zielonych włosach, liściem ganji na policzku i buggati za 4 bańki pod meliną na Davis. Jeżeli jesteś takim wilkiem z wall vespucci, to daruj sobie pajacowanie, ubierz na tą okazję normalną bluzę, dżinsy, adidasy, zarzuć czapkę z daszkiem i zjaraj jointa - wtedy napewno łatwiej będzie Ci nie dostać w papę zanim zawodnicy wylosują na scenie tematy.

$5000 od zawodnika, startować może każdy - nawet ziomek co nie potrafi szybko rymować. Myślę że najłatwiej będzie jak bity będą lecieć w tle (oszczędzimy sporo czasu, poprostu puszczę radio z nawiniętymi samymi czystymi bitami) a zawodnicy będą rzucać sobie w pysk luźne czwórki w stylu.

dupa dupa dupa cycki

cycki dupa siusiak w pyski

i jeszcze raz 

i jeszcze raz

No i wtedy odpowiada przeciwnik. To powinno pójść sprawnie i wyłonić raz dwa ziomka, który nie poci się 2 minuty nad 1 linijką, no i ma pomysłowe follow upy lub jest poprostu 'na czasie', czy tam 'przesiąknięty branżą'. To też by było warto oceniać, ze względu na to, że gracze którzy grają raperów - nie koniecznie muszą mieć umiejętności tego typu ooc. Napewno jednak pokażą się na evencie lepiej, bo grają to ciągle, więc klimat hip-hopowych jazd mają w małym palcu. 

Jeżeli biega o wygraną, wygrany zgarnia całą pulę z wpisowych. Ja dorzucę pewnie od siebie jakiś brudny pitos jako donnie g, do tego już jeden ziomek z półświatka chce wrzucić 20 patyków, tak samo z tego co wiem też brand alkoholowy chce się dorzucić do wygranej.. Więc wygrany coś tam się uśmiechnie, jak zgasi te sto patyków czy kij wie ile, za to że nawrzucał wszystkim w koło.

Wyłonienie zwycięzcy, a potem spontan. Jak będzie boruta, to będzie boruta, jak impreza to impreza, cokolwiek. Byłby większy wachlarz możliwości gdyby wszyscy wspólnie tak do tego podeszli. 

TO IMPREZA WYCELOWANA PO CZĘŚCI W SEKTOR BRANŻY ROZRYWKOWEJ I BIZNESU, ALE W GŁÓWNEJ MIERZE W SEKTOR PRZESTĘPCZY. UWAGA! TAK, DOSTANIESZ TU W ŁEB, JAK BĘDZIESZ ODSTAWAŁ OD 'PODZIEMIA' BEZ ODPOWIEDNIEGO POWODU.

JEŻELI NIE GODZISZ SIĘ NA TO, NIE PRZYCHODŹ.

Edytowane przez Never Hurts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin