Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Diana Mariuenne/wuu] Twój nick DonKutasio


DonKutasio

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/22860-donkutasio/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Diana Mariuenne
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada
Powód nałożenia kary: Przekazanie znajomemu broni po czym zrobienie dm 
Członek ekipy nakładający karę: Wuuu

Spoiler

Wyjaśnienie sytuacji: znalazłem na life invaderze hit mana, stwierdziłem że przekaże mu 9mm aby sobie mógł odgrywać rp  a potem mi odwdzięczy się jakoś napisałem mu lokalizacje oraz gdzie wywalę broń bo mi w sumie ona nie była potrzebna bo nie odgrywam rp w mieście tym czasowo bo życie mojej postaci jest zagrożone przez gang. nie sądziłem że będzie to zwykły odwalacz. wyrażam skruchę już nigdy nie pomogę innemu graczowi dając przedmiot mu jakiś...
Ewentualne screeny/świadkowie: brak w tym czasie gdy wywalałem broń

 

hpvenjoyer lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yea potem zaprosiłem go na swojego discorda (telegram mail) i gadałem z nim wydawał się legit, można prosić o werdykt?

jestem u was nowym graczem w dodatku to moja jedyna postać. - Ludzie odgrywają roleplay z tego co wiem i nawiązują do mojego ludka.

wyraziłem już skruchę dajcie mi warna, będzie okey już 🙂

 

hpvenjoyer lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin