Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/xd shallerk ooc] tomula


MORENO VALLEY

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego :https://forum.v-rp.pl/profile/3438-tomula/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Edd Jevitsky
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: Wracasz z kolejnego już bana i nadal szkodzisz rozgrywce. Odpocznij.
Członek ekipy nakładający karę: xd shaller
Wyjaśnienie sytuacji: Nie będę owijał w bawełnę, bawiłem się na serwerze odwalając i przy tym psując rozgrywkę innym graczom. Niestety nie mając pomysłu na grę, często wchodziłem na serwer i po prostu grałem totalną nieprzemyślaną głupotę, która tym razem skończyła się banem. Nie wiem co mogę więcej napisać, znalazłem miejsce na serwerze, w którym mam nadzieję dłużej zagoszczę i będę prowadził prawidłową rozgrywkę. Obiecuję poprawę i chciałbym, aby połowa mojego obecnego bana została zdjęta. Jestem gotów przyjąć jakiekolwiek ulimatum w postaci, gdy pojawi się jakakolwiek większa kara to zostanę surowo ukarany. Myślę, że taka opcja będzie szczególnie dla mnie dyscyplinarna i korzystna. Pozdrawiam, miłego dnia.

Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin