Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA / Garrett] Stufka


Stufka

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/17441-stufka/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Sarah Clarke
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary: Zmarła wskutek wypadku drogowego autem poprzez wypadnięcie ze szlaku tursytycznego pojazdem nieprzystosowanym do jazdy po nim.
Członek ekipy nakładający karę: Garrett
Wyjaśnienie sytuacji:  Witam. Zacznę od tego, że mój komp dość mocno nie wyrabia... Jechałem sobie w górach, wraz z @Marwinekjak codziennie, zawsze sobie latamy po Chilliad. Prowadziłem Calico, które jest zrobione pod auto offroadowe, specjalnie na wyścigi Tacar, czyli mogę nim jeździć, auto rajdowe, które raczej nie ma problemu wyjechać z błota, w szczególności patrząc, że są tam opony offroadowe. Wypadłam ze szlaku, dość poważny wypadek, zwykłą terenówką od razu śmierć, autem offroadowym z klatką, jest szansa na przeżycie. Ale to było przez lag, w tamtym momencie ścięło mi komputer na jakieś 7 sekund - jeżdżę rozsądnie w terenie, zgodnie z zasadmi RP, nie zrobiłbym tak celowo. Na sam koniec dodam - postaram się już nie jeździć po ścieżkach, okazuje skruchę, dziękuję za przeczytanie, miłego dnia/wieczorku.
Ewentualne screeny/świadkowie: Mój kuzyn który siedział obok mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin