Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznesy/Sklep z suplementami] Harri's Suplements


nervusek

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.1876bef18923a1abbe2d30ce6c39d823.png
Harris Suplement's jest to nowo powstały lokal z usługami konsumenckimi, który jest prowadzony przez 30-letniego Willa Harrisa. Sklep z suplementami diety to było marzenie Willa. Odkąd zatrudnił się na posadzie wspózarządcy w siłowni The Forge of Power zaczerpnął wiedzy na temat sprzedaży wspomagaczy ułatwiających wyrobienia wymarzonej sylwetki. Sam Will dzięki nimi osiągnął efekty, które zaprowadziły go do muskularnej budowy ciała. Przez wzgląd na to, że pomaga swoim kolegom z ochrony otrzymać suplementy w okazyjnych cenach, pragnie otworzyć własny biznes, gdzie będzie mógł bez przeszkód dalej im pomagać. Budynek, który wybrał nie jest on przypadkowy, gdyż kiedyś upatrzył tą lokalizacje ogólnodostępną, ale została zajęta przez innego właściciela. Widząc duże zainteresowanie w tamtej okolicy wśród konsumentów, nie zrezygnował. Kiedy okazało się, że lokalizacja została zwolniona, Will odnalazł nadzieję na stworzenie spokojnego miejsce, gdzie każdy zarówno początkujący, jak i zawodowy sportowiec znajdzie suplementy dla siebie.

Lokalizacja

image.png

GPS

image.png.d56b131b5f42397abfe2cd6cf3c664bc.png

Oferta - Suplementy

Harris Suplement's Strenght Whey
(35j)
Harris Suplement's Body Building (30j)
Harris Suplement's Protein Boost (25j)
Harris Suplement's Bio Balance (15j)
Harris Suplement's Vita Protein (5j)

Oferta - Jedzenie

Harris Suplement's Isotonic
Harris Suplement's Protein Bar
Harris Suplement's Water


 

Spoiler

→ Wzmianka OOC:
Cześć przychodzę do Was z projektem sklepu z suplementami, który ma na celu zapewnić siłowniom jak i konsumentom zakup produktów wspomagających wyrobienie wymarzonej sylwetki. 

→ Dokładna informacja na temat przyciągania pracowników oraz ich utrzymania przy sobie w danym projekcie:
W kwestii pracowników stawiamy zarówno na doświadczonych w dziedzinie sportu pracowników, a także tych, którzy nie mieli jeszcze z nim styczności dlatego chcemy dać szansę każdemu, kto będzie zaangażowany w projekt. Aby zatrzymać pracowników przy sobie ustalimy harmonogram wypłat oraz premii w danym tygodniu w zależności od utargu.

→ Dokładna informacja na temat sposobu kreowania rozgrywki dla siebie, swoich pracowników oraz innych graczy:
Utworzenie strony internetowej na liveinvader będzie głównym pomysłem i promotorem sieci sklepu z suplementami, który ma na celu przyciągnięcie uwagi osób zainteresowanych zdrowym stylem życia, dietą i suplementacją. Pracownicy obsługujący potencjalnych konsumentów będą mieli okazję wejść w aktywną interakcję z nimi nadając dodatkowy charakter sieci. Funkcjonalność godzin porannych jak i nocnych sieci sklepu zapewni łatwy dostęp.

→ Informacje na temat pomysłów budowanego przez siebie otoczenia, które projekt ma zbudować:
Zawieranie kontraktów z siłowniami oraz potencjalnymi kontrahentami, którzy mają na celu poprawić swoją sylwetkę. Projekt ma na celu zbudować miejsce, gdzie konsument będzie miał możliwość zakupu suplementów diety z legalnego źródła.

Spoiler
Postać lidera: Will Harris
UID postaci lidera z panelu gracza: 8464
Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu:  
https://imgur.com/4d7FqpH
Typ biznesu (Gastro, Salon Tatuażu...): Sklep z Suplementami
Wybrany interior* (jeśli nie dotyczy, to n/a): n/a
Link do tematu organizacji** (jeśli nie dotyczy, to n/a): n/a

 

Edytowane przez Hype.
nervusek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I90kb8a.png

 

Cześć, Twoja aplikacja została przyjęta.

Zgłoś się po odbiór w grze udając się w miejsce wskazane przez Ciebie w aplikacji i wpisz /biznes zakup. Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Jeśli Twój biznes nie widnieje na mapie w swoim tickecie zawrzyj prośbę o stworzenie dla Ciebie skryptu kopiując w treść ticketa formatkę uzupełnioną zgodnie ze wzorem (UID postaci, typ biznesu, mapa).

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

nervusek i kblkm lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dnia 17.11.2023 zarząd Harri's Suplements podpisał współpracę z ochroną Gruppe Sechs **
 

Spoiler

image.png

Victoria Shey mówi: Witam Państwa serdecznie!
Emilia Rodriguez: Dzień dobry Pani.
Will Harris mówi do Victoria Shey: Czołem. Will Harris wraz z moją inwestorką Emilia Rodriguez **wystawił rękę do niej na przywitanie**
**Victoria Shey podała rękę witając się z obydwojgiem, posłała uśmiech.**

Camilio Reeves mówi: Cześć wam.
Will Harris mówi do Camilio Reeves: Cześć, Cześć.
**Emilia Rodriguez również wysunęła prawą dłoń w stronę kobiety w geście powitania i dodając:**Przejdźmy w takim razie do sali konferencyjnej, tam mamy kawę i porozmawiamy.
Victoria Shey mówi: Przejdźmy w takim razie do sali konferencyjnej, tam mamy kawę i porozmawiamy.
**Camilio Reeves skinął głową na powitanie.**
Emilia Rodriguez mówi: Miło mi poznać.
Victoria Shey mówi: Zapraszam. Proszę śmiało się rozgościć, kawy czy herbaty?
**Woda oraz soki plus same szklanki stoją na stole. (( Victoria Shey ))**
**Emilia Rodriguez odsunęła delikatnie fotel w swoją stronę kolejno zajmując miejsce. Gdy dosunęła się do stolika spojrzała na Victorię odpowiadając:.**
Emilia Rodriguez mówi: Dla mnie woda. Muszę dbać o linię.
Will Harris mówi: Poproszę, niech będzie kawa. **wówczas odsunął nieco fotel na kółkach, a następnie zasiadł swobodnie poprawiając swoją marynarkę.**
**Victoria Shey wstała zaraz to i złapała za dzbanuszek i szklankę; nalała nieco wody i podsunęła w kierunku kobiety.**

Victoria Shey mówi: Kawa czarna, z mlekiem?
Will Harris mówi: Z mlekiem.
Emilia Rodriguez mówi: Pięknie dziękuję. **unosząc szklankę wody zbliżyła jej brzeg do ust kolejno przechylając upiła kilka łyków wody. Szklankę odłożyła na stoliku przed soba**
Victoria Shey mówi: To za chwilkę wrócę do Państwa.
Emilia Rodriguez mówi: Oczywiście.
**Victoria Shey postawiła filiżankę z kawą białą przed W. Harris, obok ustawiła cukier i łyżeczkę.**
Victoria Shey mówi: Proszę bardzo!
Will Harris mówi: Dziękuję serdecznie. **odebrał ów kawę postawił ją sobie naprzeciwko**
Will Harris mówi: Przechodząc do konkretów jesteśmy zainteresowani podjęcia współpracy z waszą firmą Gruppe Sesch 6, a Harris Suplements.
Victoria Shey mówi: Mhm... Na jakich warunkach miałaby działać ta współpraca? **spojrzała z zaciekawieniem w kierunku przybyłych gości**
Emilia Rodriguez mówi: Na początek proszę pozwolić, że przedstawię propozycję z naszej strony. Zajmujemy się handlem oraz dystrybucją suplementów do treningu fizycznego. Nie pomylę się chyba stwierdzeniem, że pracownicy firmy ochroniarskiej regularnie korzystają z siłowni. Dlatego też wysuwamy taką propozycję a brzmi ona następująco. Jesteśmy w stanie zaopatrywać Was w suplementy treningowe raz na tydzień. Ewentualnie dwa razy jeśli bardziej Wam to odpowiada. Całość wygląda tak, że składacie zbiorowe zamówienie a my je realizujemy. W ramach podpisanej umowy będzie Was obowiązała zniżka w porównaniu do cen, które będę obowiązywać w naszym sklepie dla zwykłych klientów.
Victoria Shey mówi: Okay, to brzmi bardzo dobrze i raz na tydzień grupowe zamówienie miałoby sens... Jednak, co byście chcieli od nas podczas tej współpracy?
Christopher Tibbs mówi: Witam. **lekko skina łbem**
Emilia Rodriguez mówi: Dzień dobry. **spojrzała na Christophera przytakując głową w geście powitania**
Will Harris mówi: Samo zamawianie suplementów jest dla nas korzystne, więc przystalibyśmy tylko. **uśmiechnął się w stronę kobiety**
Victoria Shey mówi: Brzmi bardzo korzystnie. A o jakiej zniżce i kwocie mówimy?
Emilia Rodriguez mówi: Właśnie chciałam przejść do tego tematu. Will przedstawi zaraz nasz cennik dotyczący wszystkich produktów jakie mamy w asortymencie. Na podstawie niego wybierzecie, które dokładnie produkty będą zamawiane a później porozmawiamy o żniżce.
**Victoria Shey przytaknęła krótko, przerzuciła wzrok na W. Harris.**
Christopher Tibbs mówi: Ciężko badać zainteresowanie u ludzi jak nie znamy zniżki. Dużo ludzi poprostu długo trenuje i ma swoje ceny w sklepach, nie koniecznie takie same jak na metce.
**Will Harris wówczas otworzył swoją teczkę, a następnie wyjął z niej dwie ulotki przesunął w stronę Victoria Shey oraz Christopher Tibbs.**
**Victoria Shey złapała za ulotkę, zaczęła ją dokładnie czytać.**
Emilia Rodriguez mówi: Oczywiście, o żniżce porozmawiamy za chwilę. Na razie chciałabym poznać jakimi suplementami będziecie zainteresowani, żeby nie omawiać niepotrzebnie zbędnych pozycji.
Emilia Rodriguez mówi: W naszym asortymencie znajdują się klasyczne suplementy w proszku. Większość osób rozpuszcza go z mlekiem, niektórzy z wodą.
Christopher Tibbs mówi: A co do asortymentu, wydaje mi się praktycznie identyczny jak wszędzie indziej.
Victoria Shey mówi: Powiem szczerze, że tak jak mówi mój partner Chris; najlepiej by było zrobić testowy zbiór zamówienia i zobaczyć co nasi pracownicy wybiorą. Nie chcemy im wciskać czegoś, czego nie wezmą; a tak to przekażemy każdemu ulotkę i da nam znać co chcę i ile tego chce, a my wtedy przekażemy zebraną listę do was.
Will Harris mówi: Oczywiście jak najbardziej. Proponowana przez nas zniżka to piętnaście procent zamawianego przez Was produktu, czy takie warunki państwu pasują?
Victoria Shey mówi: Jak najbardziej, ja nie mam nic przeciwko - mój partner wydaje mi się, że też nie ma z tym problemu.
**Emilia Rodriguez przytaknęła głową kolejno podnosząc szklankę z wodą upiła kolejnego łyka. Odstawiając szklankę na stoliku przed sobą spojrzała w stronę Willa.**
Will Harris mówi: W takim razie możemy przejść do podpisania umowy o współpracę. A więc przystajemy na piętnaście procent zniżki, w odstępach od zamówień - raz lub dwa razy tygodniowo.
Victoria Shey mówi: Zgadza się, możemy przejść do podpisania umowy.
Emilia Rodriguez mówi: Co do wypróbowania suplementów, jakie mamy przygotować zamówienie z próbkami? Po jednym opakowaniu każdego suplementu?
Victoria Shey mówi: Jeżeli jest taka możliwość to jak najbardziej, każdy suplement po jednym opakowaniu na spróbowanie; przedstawimy wtedy ofertę naszym pracownikom i zbierzemy pierwsze zamówienie. Wiem, że z dwie a nawet trzy osoby będą chętne.
Emilia Rodriguez mówi: W porządku. W jakim terminie odebralibyście próbki?
Victoria Shey mówi: Możemy jutro nawet, jeżeli będą gotowe.
Emilia Rodriguez mówi: Naturalnie. Z mojej strony to właściwie wszystko.
**Will Harris wówczas otworzył teczkę, z koszulki wyciągnął dwa egzemplarze umów, a następnie wstał fotela kładąc umowy przed Victoria Shey wraz z długopisem.**
**Victoria Shey spojrzała na umowę, złapała za długopis i zaczęła czytać zawartość umowy; jeżeli nie znalazła ukrytych druczków i wszystko się zgadzało - podpisała od razu dokumenty. Oddała podpisane umowy do W. Harris.**

**W umowie o współprace Victoria Shey nie znalazła żadnych kruczków, ani podejrzanych treści. (( Will Harris ))**
**Nie ma żadnych minimalnych ilosci w zamówieniach itd? (( Christopher Tibbs ))**
**Minimalna ilość w umowie to pięć sztuk, zamówienie musi być przedstawiane minimum raz tygodniowo. (( Will Harris ))**

Will Harris mówi: Mhm. Super. **wówczas jeden z arkuszy zostawił dla V. Shey, zaś drugi schował do teczki** W takim razie z mojej strony - dziękuję za udostępnienie nam czasu oraz dojście do porozumienia.
**Victoria Shey odebrała jeden z arkuszy, przytaknęła z uśmiechem.**
Victoria Shey mówi: Również dziękujemy za rozmowę i za przedstawienie nam oferty, mam nadzieję że współpraca będzie owocna.
image.png

Will Harris mówi: My również. **delikatnie odsunął krzesło powolnie wstając a następnie wysunął rękę do kobiety uściskując ją**
Emilia Rodriguez mówi: W takim razie to wszystko z naszej strony. Dziękujemy za rozmowę. Will skontaktuje się w dniu jutrzejszym gdy tylko próbne zamówienie będzie gotowe.
**Victoria Shey uścisnęła dłoń W. Harris z uśmiechem.**
**Emilia Rodriguez po swoim zdaniu wstała z fotela kolejno podając dłoń zarówno kobiecie jak i mężczyźnie.**

Victoria Shey mówi: Czekamy w takim razie na informację, do zobaczenia jutro.
Emilia Rodriguez mówi: Do zobaczenia, miłego wieczoru.
Victoria Shey mówi: Miłego wieczoru również i spokojnego przede wszystkim.
Will Harris mówi: Do zobaczenia.
Victoria Shey mówi: Do zobaczenia.

 

Edytowane przez Hype.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dnia 18.11.2023 zarząd Harri's Suplements podpisał współpracę z ochroną  Chuff Security Co. **

Cytat

image.png

Antti Kääriäinen mówi: Okej.. więc tutaj mam jakieś szczątkowe informacje od działu HR, lecz mów co tam dokładnie potrzeba.
**Antti Kääriäinen wziął z organizera segregator, wysunął z niego zapisane dla niego informacje.**
**Will Harris zasiadł wygodnie na fotelu poprawiając swoją marynarkę od razu przeszedł do szczegółów dodając.**

Will Harris mówi: Otóż tak przychodzę do Was z ofertą współpracy między Harri's Suplements, a Chuff Security. Miałaby ona polegać na pozyskiwaniu przez Was określonej liczby suplementów raz lub dwa razy w tygodniu - zależnie od zapotrzebowania. Pamiętam dobrze, że wcześniej taka umowa została zawarta z The Forge of Power, lecz została ona całkowicie wycofana z magazynów. Dlatego oferuję ze swojej strony tą samą ilość paczek kreatyny jak wcześniej czyli dwadzieścia sztuk za tysiąc siedemset od sztuki.
**Antti Kääriäinen odnotowuje sobie rzeczy do odniesienia na czystej kartce papieru przy użyciu długopisa z logiem LSPD Metropolitan Division, bacznie się wsłuchuje w jego słowa.**
Will Harris mówi: Polegałoby to standardowo na zamówieniach przez Was drogą mailową, stroną internetową lub po prostu prywatnie tak zwanie na telefon. **spogląda na zapiski wykonywane przez Antti K.**
Will Harris mówi: Jeśli faktycznie byście wyrabiali się w terminie owych zamówień i byłoby zainteresowanie również ze strony pracowników będziemy mogli tą cenę negocjować z czasem.
Co o tym myślisz?
Antti Kääriäinen mówi: Co do całokształtu współpracy pasuje mi on, tak samo pasuje firmie. Jednakże po rozmowach z osobą od finansów--.. celowaliśmy w docelową cenę na poziomie tysiąc pięćset dolarów, nadal przy zakupie dwudziestu sztuk tygodniowo.
image.png
Will Harris mówi: Jak wspominałem wcześniej możemy dojść do porozumienia w negocjacji sugerując się taką kwotą od sztuki w przyszłości. Możemy pójść na w tym kierunku - Przez trzy tygodnie będziecie zamawiać po cenie tysiąc siedemset od sztuki - tutaj opuszczając już sto dolarów od głównej ceny suplementu jakim jest kreatyna, a jeśli wszystko będzie szło zgodnie z planem i te zamówienia będą wykonywane będziemy te procenty zwiększać.
Antti Kääriäinen mówi: Okej, no dobra.. wasz dział prawny przygotował umowy? Jestem upoważniony do podpisania umowy wstępnej, przejdzie ona jeszcze przez dłonie innych osób, którzy to potwierdzą.
Will Harris mówi: Owszem, posiadamy wszystkie dokumenty, które miały by być zawarte podczas podpisywania takowej współpracy.
Antti Kääriäinen mówi: Ale te dodatkowe potwierdzenia już dostaniesz elektronicznie - sam wiesz jak to bywa z dyrektorami.
**Will Harris sięgnął do biurka ręką, a następnie chwycił swoją teczkę, z której wyjął dwa arkusze wraz z ulotką do przeglądu. Przesunął wraz z długopisem w stronę Antti K.**
**Na umowie o współpracę przedstawione są następujące warunki: Pozyskiwanie suplementów między Harri's Suplements, a Chuff security wyrażamy zgodę na udzielanie cotygodniowej kwoty tysiąca siedemset dolarów od sztuki zamówionej przez nas kreatyny w każdy ostatni dzień tygodnia tj. Niedziela szacowanej ilości dwudziestu sztuk. (( Will Harris ))**
Antti Kääriäinen mówi: No dobra.. złożymy podpis, zeskanuję sobie to i w ciągu kilku dni będziesz miał oficjalne potwierdzenie ważności umowy, aight?
**Antti Kääriäinen przeleciał umowę wzrokiem, zostawił podpis swoim długopisem w miejscu.**
Will Harris mówi: Jasne, jasne. **spoglądał na czynności wykonywane przez A.K następnie kiwnął mu głową z wyraźnym uśmiechem, zostawiając dla niego jeden z arkuszy.**
image.png
**Antti Kääriäinen zeskanował umowę w wolnej fotokopiarce w biurze, wstał i podał mu dłoń.**
Antti Kääriäinen mówi: No dobra, coś jeszcze mamy do załatwienia?
Will Harris mówi: To by było wszystko. **wziął ze sobą teczkę, którą otworzył chowając tam podpisany arkusz**
Antti Kääriäinen mówi: Dzięki wielkie, dobrego wieczoru - wracam do moich czynności.
Will Harris mówi: Jasne, dzięki za poświęcony czas. Do zobaczenia.

 

Edytowane przez Hype.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dnia 18.11.2023 zarząd Harri's Suplements podpisał kontrakt z siłownią  Bonsai Gym **
 

Cytat

image.png.835d9504f7fbccb97eafa9571e8cf307.png

Will Harris mówi: Siemasz. **oblukał laskę od góry do dołu** Jestem, chyba z Tobą kontaktowałem się wczoraj przez SMS'a, racja?
Miyuki Oki: Tak tak, to ja.  To co? Lecimy do biura spisać potrzebne papierki? Przedstawi mi pan swoją ofertę, i zobaczymy.
Will Harris mówi: Jasne, prowadź. 
**pokazał jej teczkę trzymając ją w ręku kiedy wspomniała o papierkach z uśmiechem**
Miyuki Oki mówi: Jasne, zapraszam.
image.png

**Miyuki Oki zarzuciła kurteczkę na oparcie krzesła.**
**Will Harris położył teczkę bliżej monitora.**

Will Harris mówi: Otóż jak wspominałem Pani pracownikowi z którym wczoraj rozmawiałem. Mamy do zaoferowania pozyskiwanie przez Was suplementów z naszego sklepu. Będzie działało to na zasadzie podobnie jak w spółkach weźmy przykład.. bean machine - stawiają automat z kawami, tak samo my będziemy stawiać lecz zamist kawy będą to suplementy spod naszego sklepu.Miyuki Oki mówi: Jasne, odpowiada mi takie coś.
Will Harris mówi: Proponujemy z całego automatu piętnaście procent zysku dla Was.
Miyuki Oki mówi: Mogę negocjować oprocentowanie? Albo niech będzie.
Will Harris mówi: Okej przedstawię teraz ulotkę ofert produktów jakie oferujemy w naszym sklepie i takie same będą widniały w waszym automacie.
**wówczas otworzył teczkę, a następnie położył przed kobietą swoją ulotkę z suplementami**
**Miyuki Oki zerknęła na ulotkę.**
Miyuki Oki mówi: No dobra, nie ma czego się tutaj czepiać, mam nadzieję że jest wypisane dawkowanie wszystkiego, nie chcemy aby ktoś nam tutaj zrobił niemiłe zaskoczenie.

image.png

Will Harris mówi: Pobierając od nas suplementy z automatu czy to ze sklepu na każdym opakowaniu przedstawiona jest ulotka z zaleceniami dawkowania.
Miyuki Oki mówi: Dobra, to co? Dobiliśmy targu?
Will Harris mówi: Owszem, jeśli nie ma Pani pytań możemy przejść do podpisania współpracy. **wówczas otworzył teczkę ponownie zaraz to wyjął dwa arkusze, jeden z nich podał dla kobiety**
Miyuki Oki mówi: Jasne... podpisać się tutaj nie?
Will Harris mówi: Wspomnę tylko, że cały serwis automatu.. **przerwał na moment**  Tak, w wyznaczonym miejscu. **pokazał jej palcem, lekko się nachylił do niej**
**Miyuki Oki pokiwała głową i podpisała w odpowiednim miejscu następnie dalej słuchała co mężczyzna ma do powiedzenia.**
Will Harris mówi: Co do serwisowania automatu przyjedziemy do Was, jeśli były by problemy. Uzupełnianie natomiast będę robił osobiście, chyba, że ktoś z pracowników się do Was zgłosi. Wszystkie niedogodności prosiłbym zgłaszać mailem lub bezpośrednio przez telefon.
Miyuki Oki mówi: Jasne, nie będzie z tym problemu.
**Na umowie Miyuki Oki nie zauważyła żadnych kruczków czy podejrzanych informacji. (( Will Harris ))**

image.png

Will Harris mówi: Świetnie. Zorganizujemy przewiezienie takowego automatu. Jesteśmy w kontkcie.
Miyuki Oki mówi: Oczywiście, dziękuję za propozycję współpracy, mam nadzieję że będzie ona owocna.
**Will Harris wówczas podszedł do kobietki, następnie wyciągnął do niej prawą dłoń z uśmiech delikatnie ją uściskując.**
**Miyuki Oki również uścisnęła dłoń.**

**Uśmiechając się przy tym delikatnie. (( Miyuki Oki ))**
Will Harris mówi: Super, to czekajcie na dostawę i serwis.
Miyuki Oki mówi: Oczywiście, w razie gdyby nikogo nie było to macie do mnie kontakt.

 

Edytowane przez Hype.
nervusek, Paullaa i Chimera lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dnia 19.11.2023 zarząd Harri's Suplements podpisał kontrakt z ochroną SecureSense **

Cytat

 


image.png

Jasmine Mikami mówi: Zapraszam.
Jasmine Mikami mówi: Więc, masz przygotowane umowy?
Will Harris mówi: Witam serdecznie. **zanim zasiadł podał jej rękę na powitanie zaraz to trzymającą w dłoni teczkę położył na biurku - wyjął z niej arkusze dotyczące umowy o współpracę gdzie przesunął do kobiety**
Will Harris mówi: Owszem. Wszystko zapisane jest w umowach, mogę oferować Wam dostawy suplementów raz lub dwa razy w tygodniu.
**Jasmine Mikami odebrała dokument, dokładnie przeczytała warunki umowy.**
Jasmine Mikami mówi: Wydaje mi się, że raz w tygodniu powinno być w porządku. A w razie czego będziemy podjeżdżali i domawiali.
**Jakie informacje dokładnie widnieją na umowie? (( Jasmine Mikami ))**
**Harri's Suplements w porozumieniu z SecureSense oferuje pozyskiwanie suplementów spod szyldu sklepu. Raz lub dwa razy w tygodniu, kwota podlega negocjacji zależnie od podanej ilości zamówień w przypadku dziesięciu paczek kwota nie zmienia się. (( Will Harris ))**


image.png

Will Harris mówi: Na jakie ilości jesteśmy na ten moment umówieni?
Jasmine Mikami mówi: Zapoznałam się z umową, wygląda być w porządku.
Jasmine Mikami mówi: Dziesięć paczek na chwilę obecną.
**Na umowie napisane jest również: W przypadku zamówień od minimum 20 paczek tygodniowo jesteśmy skłonii nałożyć zniżkę procentową. (( Will Harris ))**
Will Harris mówi: Czy ma Pani jakieś pytania?
**Jasmine Mikami chwyciła za pióro wieczne, podpisała obie kopie umowy.**
Jasmine Mikami mówi: Na chwilę obecną raczej nie. Wszystko uzgodniliśmy mailowo.
**Will Harris widząc, że kobieta podpisuje umowę kiwnął do niej z uśmiechem.**
Will Harris mówi: Rozumiem. Czyli wstępnie nie ma dnia konkretnego ustalonego przez Was tak zwanego dnia zamówień?
Jasmine Mikami mówi: Na chwilę obecną nie. Odebraliśmy dzisiaj więc myślę, że odbiory możemy ustalić na niedziele lub poniedziałki.
Will Harris mówi: Najbardziej pasują niedziele. W ten dzień większość paczek jest wydawanych.
Jasmine Mikami mówi: Jasne, możemy umówić się w takim razie na niedziele.
Will Harris mówi: Proszę tylko aby każde zamówienie było wysłane dzień wcześniej abym ja lub moi pracownicy mogli je przygotować. Aby nie było nieporozumień.
Jasmine Mikami mówi: Jasne, nie ma najmniejszego problemu.
Will Harris mówi: Świetnie. Zatem z mojej strony to byłoby wszystko. Cieszę się i liczę na owocną współpracę. **wstał zaraz zostawiając kobiecie jedno z arkuszy** Ten arkusz jest dla Pani standardowo.

image.png

Jasmine Mikami mówi: Dzięki ślicznie, również liczę na to, że będzie nam się współpraca powodziła. **uśmiechnęła się, odebrała arkusz i wystawiła rękę w stronę mężczyzny**
**Will Harris uścisnął rękę kobiety z wyraźnym uśmiechem na jego twarzy, przytaknął jej głową.**
Will Harris mówi: Zatem do zobaczenia.
Jasmine Mikami mówi: Do zobaczenia!
 




 

Edytowane przez Hype.
Chimera i nervusek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dnia 20.11.2023 zarząd Harri's Suplements podpisał współpracę z Smoke on The Water**

Cytat

image.png

Will Harris mówi: Dobra.. ja generalnie wszystko mam przygotowane na arkuszach - ulotki widziałaś, nie?
Ava Roberts mówi: Ulotki?
**Will Harris zaraz wyjął teczkę z archiwum, wyjął z niej arkusze umów podał jeden wraz z ulotką.**
Will Harris mówi: Ulotka, to co sprzedajemy w biznesie.
**Ava Roberts zarnęła papierologię, zaczęła czytać.**
Ava Roberts mówi: Aha, aha. To wiem, widziałam.
Will Harris mówi: No dobra.. Qui' wszystko Ci przewinął czy chcesz przekazać Ci ofertę?
Ava Roberts mówi: Wszystko przewinął, jestem doinformowana!
Will Harris mówi: Czyli po krótce - możemy dostarczać wam zamówienia suplementów, które zbierzecie między sobą pracownikami i wtedy tworzycie takie zamówienie na maila i wysyłacie do mnie.
**Ava Roberts przytaknęła głową.**
Will Harris mówi: Tylko musimy dogadać się teraz w kwestii dnia takich zamówień, rozumiesz?
Ava Roberts mówi: Jasne, będę informować na bieżąco. Dam im informacje na aplikacji i odezwę się do Ciebie.
Will Harris mówi: Dobra. Czyli nie ustalamy z góry dnia zamówień ani odbioru, tak? Muszę sobie wszystko zapisać tu.

image.png

Ava Roberts mówi: Yeaah, muszę się z nimi dogadać najpierw. Nie będę decydować za całą ekipe, wole wiesz - dać im trochę prawa głosu. A to się rzadko zdarza!
Nie no jasne, jasne.. trzeba się dogadywać ze swoimi współpracownikami. Ile mniej więcej jest na teraz osób chętnych i jakby to wyglądało w przeliczeniu na sztuki?
**Will Harris wyjął smartfon, a w nim odpalił aplikację kalkulatora zaczął sobie wszystko przeliczać, co jakiś czas klikał w komputerze zaznaczając odpowiednie rubryki.**
Ava Roberts mówi: Szczerze? Chętnych na razie jest tylko dwóch z kierownictwa. Pracownicy nie dostali informacji, bo nie lubię im czegoś obiecywać, nie mając gwarancji, że to faktycznie wyjdzie. Wole mieć wiesz, wszystko czarno na białym.
Will Harris mówi: Dobra. **kiwnął głową, utrzymał kontakt wzrokowy z Ava R.** to zrobimy tak. Ustalę wam na ten moment normalną cenę od sztuki czyli tysiąc osiemset, a jeśli już sobie wszystko obgadacie to wtedy przejdziemy do zniżek. Bo zniżki zaczynają się od minimum dwudziestu paczek.
**Ava Roberts przytaknęła głową, posłała mu uśmiech.**
Ava Roberts mówi: For sure.
Will Harris mówi: Żebyśmy byli między sobą zgodni i było wszystko fair. To wtedy będziemy mogli my jako wasi kontrahenci też korzystać ze zniżek. Pasuje taki układ?
Ava Roberts mówi: Pewnie, że tak - do czwartku dam Ci znać ile osób się na to zdecydowało i będziemy działać.
Will Harris mówi: Dobra to wstępnie podpisujemy taką umowę i zaklepujemy sobie miejsce jako kontrahenci - tak? **wystawił do niej odpowiedni formularz skinął głową twierdząco** 
**Ava Roberts przytaknęła głową, przeczytała wszystko i złożyła podpis.**
Will Harris mówi: Przeczytaj - jak będą pytania to pytaj.
** Na umowie napisane jest: W porozumieniu z Harri's Suplements, a Smoke on The Water wyrażamy zgodę na pozyskiwanie suplementów. Opłata za każde zamówienie wynosi cenę 1800 dolarów od sztuki. (( Will Harris ))**
Ava Roberts mówi: Brak pytań.

image.png

Will Harris mówi: Dobra w takim razie dziękuję. **zostawił jej jeden z formularzy, drugi schował do teczki. Ulotkę zostawił dla kobiety**
Will Harris mówi: Liczę na owocną współpracę.
Ava Roberts mówi: Ja również, dzięki Will!
 

 

morgan i nervusek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

**Dnia 04.01.2024 zarząd Harri's Suplements podpisał współpracę z Doctor Kush**

Cytat

image.png

Will Harris mówi: Powiedz mi kolego.. **obserwował czynności L.Toledo* jesteś tutaj kimś wyżej niż tylko sprzedawca? *skinął mu głową twierdząco, wyjął kartę**
Latrell Toledo mówi: 200$. Ta, kimś wyżej, jestem właścicielem.
Latrell Toledo mówi: Karta czy gotówka?
Will Harris mówi: Nieźle. Na to liczyłem. **zaśmiał się - pokazał mu kartę** Jak już ogarniemy sprawę z zielskiem to możemy przejść dalej do rozmowy.
**Latrell Toledo sfinalizował transakcję z Will Haris, położył mu obok ampułek z ziołem paragon.**
Latrell Toledo mówi: Domyślam się, że szukasz pracy, ta?
**Will Harris zgarnął paragon upchnął go zaraz w przedniej kieszeni swojej bluzy, skitrał owe ampułki zaraz przechodząc do konkretów.**
Will Harris mówi: Praca na Davis nigdy mnie nie interesowała, bo wiesz.. jest tu dość niebezpiecznie. **zarechotał do niego, upychał nieco mocniej ampułki grzebiąc w kieszeni jakąś chwilę**
Wchodzisz czasem w współprace?
Latrell Toledo mówi: Rozwiń mi temat.
Will Harris mówi: Ostatnio bujam się po aktywnie rozwijających się biznesach oferując swój automat z suplementami. Bo wiesz.. prowadzę własny sklep w centrum vespucci i jako, że nie byłem jeszcze w Twoim sklepie, a wygląda naprawdę obiecująco postanowiłem się zakręcić i przedstawić Ci ofertę.
Latrell Toledo mówi: Spoko, jeżeli twoje suplementy to nie jakieś chemiczne gówno o złej reputacji, to możemy to obgadać. Pod jaką nazwą działasz?
Latrell Toledo mówi: Moge po prostu postawić tutaj twój automat z suplementami i je reklamować, sprzedawać i wciskać ludziom, w zamian za to chce jakiś procent od sprzedaży.
Latrell Toledo mówi: Ale chcę równiez rozgłos o Doctor Kush na twojej stronie, lokalu, cokolwiek.
Latrell Toledo mówi: Wspólne napędzanie sobie marketingu.
Will Harris mówi: Opieram się na bio suplementach od czasu założenia mojego sklepu Harri's Suplements nie wprowadziłem żadnego produktu, który ma skład chemiczny.
Will Harris mówi: Zastanawiam się czy jesteś zaznajomiony z tymi automatami oferowanymi przez urząd?
Will Harris mówi: Wprowadzę Cię.. taki automat kosztuje mnie pięć tysięcy dolarów za sam transport i konserwację, ważne jest też aby twój sklep miał rozgłos jakikolwiek abyśmy razem posiadali z tej czynności zyski.
Latrell Toledo mówi: Ten biznes jest otwarty trochę ponad tydzień, on dopiero zyskuje rozgłos.
Will Harris mówi: Mogę przystać na jakiś procent, ale w pierwszej kolejności muszą zwrócić mi się koszta postawienia go.
Latrell Toledo mówi: Mogę ci użyczyć miejsce, abyś postawił tutaj automat, ktoś kupuje, ty zgarniasz pewną część i ja pewną część.
Will Harris mówi: Ewentualnością jest procent jaki wspomniałeś wcześniej lub zniżka w naszym punkcie sprzedaży dla Ciebie.
Latrell Toledo mówi: Bardziej interesuje mnie procent.
Latrell Toledo mówi: Jaki podział cię interesuje?
Will Harris mówi: Wszystko jest do dogadania, ale jak mówię - w pierwszej kolejności chciałbym sprawdzić w jakim okresie czasu zwrócą mi się koszta postawienia ów maszyny z suplementami, będę nadzorował to dzień w dzień i wtedy określę na jaki procent możemy przystać.
Will Harris mówi: Wszystko przygotowane - podejdziemy do biura?
Latrell Toledo mówi: Pokaż mi te dokumenty i objaśnij mi co i jak, warunki.
image.png

Will Harris mówi: Zatem tak przedstawiam Ci ofertę współpracy pomiędzy Harri's Suplements, a Doctor Kush w której podpisujemy umowę na automat z suplementami, który stawiasz w swoim lokalu. Możemy umówić się w ten sposób i ewentualnie dopisać to do umowy.
Latrell Toledo mówi: Okej.
Will Harris mówi: Stawiamy automat, którego koszta pokrywam samodzielnie, ale za ten czas czekamy do zwrotu gotówki szacującej się na łączną ilość pięciu tysięcy.. lub podział kosztów transportu automatu oraz konserwacji między sobą i od dnia następnego po postawieniu ów automatu dwadzieścia pięć procent od sprzedanego produktu?
Latrell Toledo mówi: Możemy podpisać dokumenty.
Latrell Toledo mówi: Stawiasz tutaj automat, ja pobieram 25 procent od każdego sprzedanego w nim produktu od momentu, kiedy zwróca ci się koszty $5000.
Will Harris mówi: Czyli w takim razie, jeśli ktoś zakupi z automatu Caramel Whey czyli najlepszy suplement załóżmy za - dwa tysiące pięćset - ja dostaję z niego prowizję - trzysta siedemdziesiąt pięć, wtedy ty otrzymujesz dziewięćdziesiąt trzy dolary.
Latrell Toledo mówi: Dobra, spróbujmy to.
**Na stronie w umowie o współpracę napisane jest: W porozumieniu pomiędzy Doctor Kush, a Harri's Suplements umowy o współpracę na zasadzie umieszczenia automatu z suplementami oraz udzielenia zgody właściciela sklepu coffe shop'u **Latrell Toledo , Harri's Suplements przyznaje 25% udziałów od sprzedaży produktu. Zasada ta wchodzi w życie od czasu spłaty kosztów transportu oraz konserwacji automatu przez Harri's Suplements kwoty - 5,000$.****
**Latrell Toledo przejrzał egzemplarz i cała dokumentacje, podpisał w wyznaczonych miejscach.**

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dnia 08.01.2024 zarząd Harri's Suplements podpisał współpracę z Worldwide Federation**
 

Cytat

 

image.png

Will Harris mówi: Cześć! 
Will Harris mówi do Mark Castro: Z Tobą ostatnio rozmawiałem na temat suplementów, nie?
Mark Castro mówi: Pan tutaj od automatów.
Matt Orton mówi: To zapraszam do biura.
Will Harris mówi: Z góry wybacz za ubiór ale wpadłem tutaj poćwiczyć, ale skoro jest okazji do oferty to zamierzam ją przedstawić.
Matt Orton mówi: Nie ma problemu z ubiorem, nawijaj.
Will Harris mówi: Zatem. Will Harris - właściciel sklepu z suplementami Harri's Suplements. Mailowo kontaktowałem się z Panem Mauricem, przedstawiając mu ofertę postawienia u Was automatu z suplementami spod mojego sklepu doszliśmy do porozumienia w tej kwestii, a mianowicie; stawiamy u Was automat z suplementami, pokrywamy koszta transportu oraz konserwacji, a wzamian za to oferujemy dla Was zniżkę na wszystkie suplementy w naszym punkcie sprzedaży. Zniżka w automacie będzie pobierała piętnaście procent prowizji od ustalonej ceny w automacie, reszta trafia do urzędu. Nie jest to nasz wymysł.
Will Harris mówi: Niestety. Automaty mają to do siebie, że nie dają zarobić potencjalnemu właścicielowi aczkolwiek ten może pójść na układ z kontrahentem w taki sposób jaki przedstawiłęm przed chwilą. Will Harris mówi: W samochodzie znajdują się egzemplarze z całym opisem tego co mówię.
Matt Orton mówi: Rozumiem, chciałbym zobaczyć ten egzemplarz. Pomysł automatu z suplementami spodobał się całemu zarządowi WSG. Z racji iż w niedalekiej przyszłości planujemy bardziej rozbujać to miejsce.

**Will Harris po odpowiedzi Matt'a Ortona Will skierował się do wyjścia, tam podszedł do samochodu z którego przyniósł dwa egzemplarze, przedstawił dla mężczyzny. Otworzył na tej samej stronie, którą mu prezentował.**
Will Harris mówi: Proszę.
**Matt Orton zapoznał się z dwoma egzemplarzami, widocznie jest pozytywnie nastawiony do tej współpracy.**
**Na egzemplarzach widoczna jest oferta współpracy, zachowane informacje jakie przedstawił Will Harris, widok automatu ze znajdującymi się w nim produktami oraz logo sklepu.**
Will Harris mówi: Na wstępie za postawienie automatu oferuję dziesięć procent zniżki w naszym punkcie sprzedaży, jeśli natomiast bylibyście zainteresowani postawieniem go również na gali podczas walk byłbym w stanie zaoferować dwadzieścia pięć procent.
Matt Orton mówi: Co do automatu na gali, to juz do Maurice - ja jestem jedynie jednym z czołowych zawodników jak i trenerem w tym klubie.
Will Harris mówi: Mogę dodać, że stawiamy na dobre wyniki sportowców stąd suplementy spod naszego sklepu są w pełni naturalne. Nie sprzedajemy nic co mogłoby być uznane za niebezpieczne.
Matt Orton mówi: To najważniejsze, pare miechów temu w forge była o tym wzmianka.
Will Harris mówi: Także każdy suplement ma spis dawkowania. Trzeba tego przestrzegać, zdrowie jest najważniejsze. Rozumiem, że jest Pan zainteresowany podjęciem współpracy dotyczącą postawienia automatu w siłowni, zgadza się? **przysunął swój egzemplarz nieco bliżej siebie** 

image.png

Matt Orton: Jestem zainteresowany.
Will Harris mówi: Świetnie. Nie pozostaje nam nic jak podpisać umowę. Do tego również się przygotowałem. 
**odwinął pare stron przechodząc do specjalnej zakładni zamkniętej, wyjął z niej dwa dokumenty kopię oraz oryginał przesunął w jego stronę**
**Matt Orton przeczytał kopie jak i oryginał - podpisał dwukrotnie w wyznaczonych polach.**
**Matt Orton wziął kopie - schował do szafki, a oryginał przysunął do W.Harris.**
**Na umowie wypisane jest: W związku z porozumieniem obu stron - Harri's Suplements oraz Worldwide Fight Club zawiera współpracę na podstawie postawienia automatu z suplementami od Will Harris, a użyczeniem miejsca przez Matt Orton w dniu 08-01-2024. Umowa ta podlega zniżce procentowej na wszystkie produkty wysokości dziesięciu procent w punkcie sprzedaży dla pracowników**
Will Harris mówi: Wszystko się zgadza?
Matt Orton mówi: Tak jest.

image.png


Will Harris mówi: Świetnie - cieszę się bardzo. **zgarnął podpisaną umowę, schował ją do tej samej zakładki z której wyjął przygotowane umowę** Liczę na owocną współpracę. Automat powinien pojawić się do jutra, wszystko zależne od serwisu.
Matt Orton mówi: Wporzo. Dzięki wielkie. **uścisnął dłoń Williego**
**Will Harris uścisnął także z wyraźnym zadowoleniem.**

 

 

Edytowane przez mvp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin