Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] Yukio-Studio


MI4U3K

Rekomendowane odpowiedzi

         image.png.f49af8b03d0ba2614f55a52c11440da0.png

Yukio Studio - Średnio zaawansowane studio fotograficzne mieszczące się w dzielnicy Rockford Hills przy ulicy -  Boulevard Del Perro w Los Santos, które założone w styczniu 2023 roku przez znaną w gronie fotografów Yukio Igarashi, absolwentkę University of San Andreas, Los Santos na kierunku marketing z roku 2022.

Yukio planuje wrócić do działania po krótkiej przerwie, przez prywatne problemy, które napotkała na swojej drodze wcześniej, jak rozpad 101Records i utrata wielu kontaktów z nią powiązanych, studio chcę skoncentrować się na tworzeniu, wykonywaniu fotografii dla innych graczy, oraz współpracować z ludźmi z branży rozrywkowej. Założeniem studia ma być głównie gra IC w studiu oraz w terenie, aby wykonywać sesje, oraz także udostępniać nasze studio innym mniejszym przedsiębiorcom lub osobom niezależnym za niewielkie pieniądze. W przeszłości mieliśmy projekt IC o tej samej tematyce i wychodziło to dość dobr
ze.

Zdjęcie poglądowe lokalizacji:

0wCeqZg.jpeg

Adres: Los Santos, Rockford Hills, Boulevard Del Perro 25199
Numer konta grupy: -
Zarząd: 
*CEO - Yukio Igarashi (Ja)

Social Media:
- Liveinvader

Współprace:
- Ride Magazine
- Primal Xtreme

Edytowane przez MI4U3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

yuu.png?ex=66185552&is=6605e052&hm=a66eb92ba6570601ced46147da61a36487385f2fefa4db50dda971038501a85c&

Podsumowanie Listopada:

  • Wejście w współpracę z Empire management i zaplonowanie sesji świątecznej. 
  • Podpisanie umowy z marką Ride, dotyczącej stanowiska głównego fotografa.
  • Sesja zdjęciowa dla modelki Abigail Nadezhdin.
  • Wejście w współpracę z ByteBridge oraz otrzymanie 10 laptopów ich marki.
  • Sesja zdjęciowa dla magazynu Ride.

Wydatki:

  • Studio - 50.000$

 

 

Edytowane przez MI4U3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

 


**O godzinie 19:30 dnia 20 kwietnia rozpoczęło się wydarzenie Primal Outlaw Showdown, na którym Yukio Igarashi dostała zlecenie od swojego pracodawcy na wykonanie fotorelacji z przebiegu toku wydarzenia, dokumentując to za pomocą aparatu, jak i specjalnego drona.**

GKnWJZZ.png

5JDJHz3.png
dl5guUS.png
o44BdLj.png
O3mjPP1.png
RPPtXcv.png
jZpK2ey.png
wPnx35o.png
XlOwZsh.png

Edytowane przez MI4U3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

**27 kwietnia o godzinie 20:00 Yukio Igarashi pojawiła się na wydarzeniu w Future Pub, związana z jego otwarciem, aby zrobić zdjęcia dokumentujące przebieg całego wydarzenia. Skupiła się głównie na osobach noszących neonowe okulary oraz na wystroju klubu, a następnie przekazała swoją pracę właścicielce, aby mogła opublikować zdjęcia na portalu LiveInvader.**

fBzI3w3.pngve28k8L.pngSJ0I9B7.png

qB7kzb7.pngFBeXUwm.png

jcol8aU.pngaMVPsiv.pngUIPDDlX.png

HlR7OuT.png2W7bamL.png

 

Edytowane przez MI4U3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin