Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss] Karolinaz


Karolinaz

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/7073-karolinaz/?tab=activity

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Dhorian Fletcher (Sunrise był używany na Patricio Jimenez)
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): BAN
Powód nałożenia kary: "
Cheater - speedhack, tłumacz się w apelacji, wykonujesz nieosiągalne prędkości w Sunrise."
Członek ekipy nakładający karę: Brtmss

Wyjaśnienie sytuacji;
Nigdy nie cheatowałam ani nie używałam żadnych wspomagaczy ani nie zamierzam tego nawet próbować robić bo po co mam sobie psuć i odbierać tym czynną rozgrywke na tym serwisie Mogę śmiało stwierdzić że mogę się oddać pod stałą obserwacje cokolwiek bo chciałabym wrócić do gry tutaj a nie wylatywać przez taki nierealny powód - bo jedyne co obecnie przy mojej sytuacji to są słowa przeciwko dowodom ponieważ nie mam żadnego zapisu/powtórki/screenshotów - również jestem skłonna stwierdzić że LIDAR potrafi się bugować ponieważ grając w SASP miałam od groma sytuacji z nim, pozdrawiam i wyczekuje na odpowiedź jakąkolwiek bo chciałabym wrócić.

Nie wiem co się podziało w tamtym czasie, sekundzie - cokolwiek bo nawet nie wiem jaką "nienormalną" prędkość ukazał LIDAR PD czy tam SD.
Zawiele dalej nie mam do powiedzenia zwyczajnie bo nie mam z czego się tłumaczyć zbytnio.

Edytowane przez Karolinaz
Ksunix lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
3 godziny temu, Karolinaz napisał:

również jestem skłonna stwierdzić że LIDAR potrafi się bugować ponieważ grając w SASP miałam od groma sytuacji z nim, pozdrawiam i wyczekuje na odpowiedź jakąkolwiek bo chciałabym wrócić.

no tak średnio bym powiedział

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam akurat inne zdanie co do LIDAR'a po użytkowaniu go, ale no.
Jak na przykład w Harmony miałam patrol a potrafiło mi coś łapać z placu Carrery, lub zaparkowane auto wykazać że jedzie z jakąś prędkością.

 

Edytowane przez Karolinaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
6 godzin temu, Karolinaz napisał:

No ja mam akurat inne zdanie co do LIDAR'a po użytkowaniu go, ale no.
Jak na przykład w Harmony miałam patrol a potrafiło mi coś łapać z placu Carrery, lub zaparkowane auto wykazać że jedzie z jakąś prędkością.

 

Trzy lata spędzone w LEA nie wykazywały mi takich błędów kochana koleżanko 

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2023 o 14:04, Spectre napisał:

Trzy lata spędzone w LEA nie wykazywały mi takich błędów kochana koleżanko 

Co mam wiele ci powiedzieć. Szczerze? gdybym miała skłonności do cheatowania bez kłamania użyłabym tego na SASP'ie gdzie wozy frakcyjne jadą po 150km/h a nie na sportowej formułce co zasuwa 200+ - dowodów od siebie w tej sprawie też nie mam jak dać bo zostałam ukarana trochę z dużym opóźnieniem po pościgu co uniemożliwiło mi zrobienie jakiejkolwiek powtórki bo nic one by nie zawierały związanie z nim tylko jedynie powrót do apartamentu i przelogowanie postki i inne. Tyle ode mnie Panie Spektra.

Edytowane przez Karolinaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin