Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Mith] P4T0R


P4T0R

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3798-p4t0r/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jeremy Calasso
Rodzaj kary: Ostrzeżenie. 
Powód nałożenia kary: Przebiegnięcie przez autostradę podczas ucieczki PD. 
Członek ekipy nakładający karę: Mith
Wyjaśnienie sytuacji: Podczas próby kradzieży samochodu uruchomił się alarm co poskutkowało zjawieniem się PD. Ruszyłem do ucieczki, wsiadłem do auta kolegi. Jakiś czas nim uciekaliśmy aż w końcu je lekko rozbił. Wysiedliśmy i zaczęliśmy znów uciekać pieszo. Akcja była dynamiczna, nie patrzyłem w jakim kierunku uciekam i wbiegłem na autostradę. Wtedy administrator mnie zamroził i zwrócił uwagę, że to autostrada i nie powinienem tak na nią wbiegać bo bym zginął i jest to nierealne. Początkowo przyznałem mu rację, że mogłem być bardziej ostrożny, ale jak już wspominałem sytuacja była dynamiczna i chciałem jak najszybciej wrócić do akcji IC. Po dłuższym zastanowieniu, biorąc pod uwagę realia to codziennie pijani, trzeźwi czy niespełna rozumu ludzie pokonują takie odcinki autostrad mając gdzieś zasady bezpieczeństwa i nie zawsze kończy się to wypadkiem czy czyjąś śmiercią. Za to dostałem ostrzeżenie moim zdaniem całkowicie niesłusznie. W myśl zasady wszystko co zdarzyło się w prawdziwym świecie może zdarzyć się w tym wyimaginowanym. A to nie jest w ogóle jakiś rzadki przypadek. Dołączam screeny z rozmowy i z sytuacji.

 
Ewentualne screeny/świadkowie: Jeden musiałem uciąć bo rozmiar się nie pokrywał. 

Zrzut ekranu (3928).png

sswarn.PNG

MOwM0De.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin