Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

U DON'T EVEN KNOW (Donnie G & Silly T & Collaborators)


Rekomendowane odpowiedzi

 

sbKJhZ2.jpgProjekt będzie generalnie polegał na polowaniach na dilerów/handlarzy broni/innego rodzaju przestępców. Ale nie na aktywne postacie graczy z półświatka, tylko z aktywnymi postaciami graczy z półświatka.

Pierwszą fuchę wykonamy sami z adim, żeby pokazać o co chodzi. Każdą kolejną, postaramy się wykonać w kolaboracji z jakimkolwiek projektem przestępczym (zgp, gangi, freelancerzy, bikerzy), najchętniej 'pokombinujemy' - rozgrywając nawet typowo 'zawodowe epizody', gdzie nasze postacie współpracują żeby osiągnąć wspólny cel, a później idą w swoją stronę. Mam na to pomysł, a wygląda on mniej więcej tak, że pierw hunterzy rozgrywają cały wątek który nadaje temu grunt, (To nie jest nic 'nietypowego', bo przestępcy regularnie polują na przestępców, a na całym świecie są nawet grupy przestępcze, który dzięki takim procederom, zdobyły rozgłos.) a później się poprostu umawiamy na krótki finał, najlepiej z większą ilością graczy z projektu. Myślę że to wykonalne, szczególnie że pobawilibyśmy się realnie w deathmatch, wjazdy na klawisz, przejmowanie sortu itd. Myślę że to byłoby proste, bo do rozegrania całego wątku fabularnego, potrzebowalibyśmy tylko kilku zagrań po parę minut. (w stylu matka odbiera dziecko ze szkoły, diler robi ruchy na rogu, cokolwiek) A na finał, pewnie pisało by się wielu, żeby się poprostu pobawić. Wtedy wedle tego ilu nas się złapało, moglibyśmy bardziej kombinować. Przede wszystkim stawiać realny opór uczestnikom, żeby atak okazał się klapą. Wyobraźcie sobie jak adi i 2 gangbangerów robi wjazd na chatę a event team tam akurat 'ma imprezkę', no i wjazd po towar dilera kończy się strzelaniną/bijatyką z użyciem sprzętu.

Nie jest to projekt pod grind gotówki, bardziej do zabawy, a i ekipa projektów zarobkowych mogłaby się rozerwać (spuszczając komuś bęcki xddd) i pokrzyżować napastnikom zgarnięcie łatwej forsy. Motywów na to jest masa, to nie muszą być typowe polowania, to mogą być również zlecenia na innego przestępce lub wiele, wiele innych motywów. Myślę że to nie będzie częstotliwe, zobaczymy jakie byłoby zainteresowanie. Może uda się rozgrywać kilka wątków w tle, a te finały dogadywać sobie wedle 'dyspozycji' obu stron. Wiadomo że przecież każdy mógłby się legitnie wtedy pobawić, a możemy ustalić z góry, że $$$ wypłacane z wyceny będzie wedle tego jak zaangażuje się kolaborant, a my  z adim nawet nic nie weźmiemy, oprócz udziału w zabawie 😄 

Jesteśmy również otwarci na propozycje, mogę również pomóc stronie 'broniącej' jako gracz ekipy projektów zarobkowych. A adi zagra po stronie napastników, z kolaborantem z któregoś z projektów przestępczych. Tu to można kombinować i kombinować.

Edytowane przez Never Hurts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Adi mi się wykruszył, bo potrzebował przerwy od roleplay, co rozumiem. Także szukam chętnych, pierwszą akcje rozegram sam - pokazowo, nie liczę na żadną wycenę. Później każdą kolejną, oferuje graczom w kolaboracji, pozdro.

 

Edytowane przez Never Hurts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin