Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

029. Przed LXXXII galą VFF. Wywiad z Zayuanem "Lightsoutem" Monroe.


Zeppek

Rekomendowane odpowiedzi

lKXzMtB.png

Przed LXXXII galą VFF. Wywiad z Zayuanem "Lightsoutem" Monroe.


Przed LXXXII galą VFF mieliśmy okazję porozmawiać z "Lightsoutem" na temat jego przygotowań do nadchodzącego starcia, oczekiwań związanych z galą oraz planów na przyszłość. Zanurzymy się głęboko w świat jego treningów, doświadczeń i filozofii, która kieruje nim zarówno w życiu codziennym, jak i podczas walki. Rozmowę przeprowadza Harvey Rosenberg.


y2wYZuz.png


Harvey Rosenberg: Dobry Wieczór Los Santos! Mam nadzieję że początek tygodnia był dla Was wyrozumiały. Dziś pragnę Wam przedstawić gościa z którym porozmawiamy o nadchodzącej gali VFF, jest to Zayuan "Lightsout" Monroe. Witaj Zayuan, jak samopoczucie? Jak oceniasz swoją formę przed walką?

Zayuan Monroe: Na początku chciałbym przywitać całe Los Santos, hej. Cześć Harvey, przygotowania idą w stu procentach jak maja iść, dzień w dzień ćwicze. Pod okiem mojego trenera czuje że "moja forma jest dwieście razy lepsza niż była gale wstecz. Mój przeciwnik naprawdę się zaskoczy jak wejde do oktagonu. Jestem trzy levele wyżej od niego w każdej formule. Od dłuższego czasu skupiłem się na parterze dokładnie to na Brazylisjkim Jiu Jitsu, planuje skończyć walke skrętówka. Mówie to na wizji bo nie obawiam się.

Harvey Rosenberg: To wróży nam fantastyczne widowisko. Przypomnijmy widzom, juz 26.11 na 82 gali VFF odbędziesz walkę z Tione Carterem która będzie również main eventem całego wydarzenia. Powiedz czy uznajesz te walkę za stricte sportową? Czy jest między Wami zła krew?

Zayuan Monroe: Jego temat skończyłem na gali VFF82, nie chce prowadzić tego samego cały czas. Przegra ze mną teraz, niech nałapie wygranych bo szybko mu trzeciej walki nie dam. Planuje być mistrzem a nie walczyć z gali na gali z nim.. Future Champ kochani.

Harvey Rosenberg: Powiedz mi czy istnieje ktoś kto natchnął Cię do uprawiania tej dyscypliny? Jest ktoś na kim się wzorujesz i kogo podziwiasz?

Zayuan Monroe mówi: Ooo, mam wielu wspaniałych zawodników którzy mnie inspirują jednym z nich jest sam Ronnie West, jego styl walki podoba mi się od czasu kiedy pierwszy raz zawalczył w VFF. Technika, opanowanie, biorę z tego czystą inspirację ale planuje być LEPSZY! Mieszkałem połowę swojego życia na Davis, pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem szkółkę bokserska do której należał mój kuzyn, Shakur Alexander. On mnie wprowadził w boks później przerodziło się to w mieszane sztuki walk i pierwsze ligi amatorskie. Pierwsze porażki i pierwsze wygrane, spodobało mi się to na tyle że nie przejmowałem się szkołą ani niczym innym.. Cały czas prowadziłem sportowe życie, trening, trening i  jeszcze raz trening. Tak to mogę opisać, aż w końcu wylądowałem w VFF.

Harvey Rosenberg: Co powiesz na temat plotek które słychać o Tobie w branży? Skupmy się konkretnie na tej w której ludzie opisują Cię jako hazardzistę, jest w tym ziarnko prawdy?

Zayuan Monroe: Plotki? No skąd, phaha.. Byłem i nawet wrzucilem instastory jak bawiłem się z menadżerem o dwa miliony dolarów. Ogromne sumy, niestety się nie udało. Ryzyko zawsze jest, jestem do niego przyzwyczajony a nawet to lubie.

Harvey Rosenberg: Skoro już mówimy o instastory, to chciałem się spytać o ostatni materiał udostępniony przez Baby Lee, planujesz może jeszcze kariere muzyczną?

Zayuan Monroe: Aaa tak.. Planuje zostać raperem po gali z Baby Lee będę tworzyć debiutancki album, hahahaha. To jest mój dobry znajomy, ludzie naprawde dziwnie spekuluja. Raperem nie planuje zostać.

Harvey Rosenberg: Tak patrząc na Twoje CV widzę że nie próżnujesz, podejmujesz dużo działalności w tak młodym wieku. Czy kariera fightera to dla Ciebie główna droga czy tylko jakiś przystanek? Masz jakiś konkretny cel, jakieś tytuły?

Zayuan Monroe: Rozwijam się, fighterem nie będę całe życie.. Mam wiele planów na przyszłość, zobacze jak to wyjdzie. Kariera fightera to jest droga która wybrałem już za dzieciaka ale chciałbym osiągnąc swoje w tym sporcie i iść dalej, sami wiecie jak niektórzy fighterzy kończą, mikrourazy głowy. Nie widzi mi się to, pracuje nad swoja głową i mam nadzieję że jeszcze wiele wspaniałych lat przewalczę w oktagonie. Konkretny cel? Chciałbym zostać legendą tej federacji w kategorii lekkiej.

Harvey Rosenberg: Jak pomaga Ci w tym współpraca z PrimalX? Jakie korzyści czerpiesz z tej kooperacji? Mają wpływ na Twój trening?

Zayuan Monroe: Primal Xtreme Club.. Jestem ambasadorem tej spółki sportowej i naprawde dziękuje za wspieranie mnie do gali, dzięki Primal! Uwielbiam wypady z Primal Xtreme które organizuja, działa to dobrze na głowe przed gala i zawsze to jakiś trening. Z tego miejsca naprawde polecam wypady z Primal Xtreme Club, organizują różne mini-eventy takie jak: piłka plażowa, wypady rowerowe czy też na skutery wodne. Sporo tego wszystkiego jest, gorąco zapraszam każdego.

Harvey Rosenberg: Powiedz czy niedawna sprawa śmierci Twojego przyjaciela, Alexandra Hawkinsa odcisnęła na Tobie piętno? Czy ewentualna wygrana będzie dedykowana właśnie jemu?

Zayuan Monroe: Tak, walka jest dedykowana Alexandrowi. Nie rozumiem jak do tego doszło i nie chce wiedziec, naprawde to wielka strata dla bliskich Alexa, najmocniej współczuje. Wiem że Alex zrobiłby to samo dla mnie, dzięki Alex.

Harvey Rosenberg: Zayuan, zasadniczo zmierzamy do końca wywiadu, dałeś się poznać jako osoba z wielkim charakterem do walki ale i ktoś kto dużą wagę przywiązuje do bliskich sobie osób, chciałyś dodać jeszcze coś od siebie? Może pozdrowić słuchaczy?

Zayuan Monroe: Tak, oczywiście. Dzięki wszystkim słuchaczom że jesteście z nami. Od siebie chciałbym dodać że Dyscyplina robi to, czego nie lubisz, ale robi to tak, jak to kochasz. Nie poddawajcie się nigdy kochani, future champ LIGHTSOUT!


a7CCt4i.png


ECMxxx9.png
 

Chcesz dołączyć do zespołu działu Daily News? Kliknij w reklamę i złóż aplikację!

 

Edytowane przez Zeppek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Phil udostepnil na swoich socialach i publicznie spropsował LightsOut.**

krystiiian lubi to

Grupa Downtownowska, zwana też gangiem „Mutantów”, zrzeszająca czołowych zawodowych morderców i złodziei samochodów z Los Santos, do której należeli Valdemar Javorsky (znany także jako Javor) i Gareth Gallagher (☠️28.09.2023), próbowała przejąć wpływy grup przestępczych z West Vinewood, Alta, Morningwood, Del Perro, Vespucci, Pillbox Hill, Little Seoul, El Burro Heights, i poszczególnych dzielnic miasta Davis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin