Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss] Karolinaz


Karolinaz

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/7073-karolinaz

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Dhorian Flecher
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) BAN
Powód nałożenia kary: 
Cheater - speedhack, tłumacz się w apelacji, wykonujesz nieosiągalne prędkości w Sunrise.
Członek ekipy nakładający karę: Brtmss
Wyjaśnienie sytuacji:

Cześć, Jak wiecie, dostałam bana za rzekomy speedhack w dniu 31.10.2023. Cała ta sytuacja to olbrzymie kuriozum i pora podjąć kolejną próbę udowodnienia mojej niewinności, w związku z czym przedstawiam swoje argumenty.

  1. Błędy systemu LIDAR/ALPR - skryptowa "suszarka" najzwyczajniej w świecie potrafi pokazać błędny pomiar. Moze on być zawyżony ze względu na ping lub zwyczajne problemy serwera, czasami ukazując nawet zaparkowane pojazdy jako poruszające się z prędkością 3km/h lub wyłapując pojazdy z drugiego końca mapy. W mojej krótkiej przygodzie w LEA czasami się to zdarzało, że potrafiło mi np. z Harmony złapać śmigłowiec zaparkowany na lotnisku Carrery w Sandy Shores. Myślę, że pomiar zawyżony ze względu na ping byłby tu opcją wartą rozważenia.
  2. Sama logika używania potencjalnie takiego oprogramowania. Dlaczego jako gracz LEA miałabym go używać, potencjalnie psując zabawę moim kolegom i koleżankom z "branży", z pozostałych serwerowych agencji? Dlaczego nie używałabym go również na duty SASP posiadającego bardzo powolne radiowozy, a nie tylko podczas gry offduty na postaci "ściganta"? Wydaje mi się, że uwydatniona tu zostaje pewna dziura logiczna w waszym sposobie myślenia.
  3. Czas od zmiany postaci do otrzymania bana - wynosił on około 20 minut. Idealnie, żebym nie miała możliwości zapisu powtórek z ucieczki, których potencjalnie mogłabym użyć jako materiał do obrony. Dlaczego? Czy był tu jakiś wyższy cel?

Na sam koniec chcę powiedzieć krótko. Jestem niewinna, zostałam niesprawiedliwie odcięta od serwisu, na którym rozgrywka dobrze wpływa na moje samopoczucie - tęsknię również za wspólną rozgrywką z bliskimi mi osobami. Mam nadzieję, że uda nam się dojść do jakiegoś consensusu, lub zwyczajnie udowodnię wam swoją niewinność. Z wyrazami szacunku, Pozdrawiam.

Ewentualne screeny/świadkowie: - 

Warszawiak, Sons i Vesa lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Fakt, błąd ALPR tj. łapanie innych wozów niż tych przed nami jest znany przez każdą osobę, która chociaż chwile grała w tej strefie i zdarzyło jej się to przynajmniej raz, natomiast nigdy nie spotkałem się z błędem pomiaru prędkości - może jest, może nie, nie wiem. Ban nie był nadawany sugerując się jedynie cyferkami w tym menu.
2. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego akurat wtedy tego użyłaś, a nie robiłaś tego wcześniej - chociaż, może to robiłaś, ale nie było to aż tak perfidne? Zagłębmy się bardziej w Twój sposób myślenia, skoro my mamy dziury. Idąc Twoim tokiem rozumowania, sugerujesz, że osobie grającej długi okres czasu na Vibe nie może nic odwalić, nie może nagle zrobić MK, czy zacząć cheatować - chociażby przez czas jaki spędził na serwerze - bo byłoby to nielogiczne, co jest głupie. Cheaty do tej gry są na wyciągnięcie ręki, tym bardziej tak pospolitny cheat jak speedhack czy modyfikator handlingów.
3. Czas od zmiany postaci nie ma tutaj kompletnie nic do znaczenia. Zawsze przed nadaniem bana za cheaty jest to weryfikowane na wiele sposobów. W Twoim przypadku było to tepnięcie tego samego wozu i przejechanie tej samej trasy przez kilka niezależnych osób.

Ban został nadany w oparciu o nagranie w momencie ucieczki, gdzie wóz osiągał niemożliwe prędkości przez taki krótki czas czy dystans oraz przez przetestowanie tego na własnej skórze. Do testu został użyty Twój wóz a trase te osoby starały się odwzorować jak najbardziej dokładnie. Zostały użyte też różne popularne /glitche/ na nagłe przyśpieszenie, ale dalej nie odwzorowywało to tego, co Ty zrobiłaś. W każdym teście radiowóz trzymał się ciągle na tyłku - ten sam radiowóz co był na pierwszym miejscu w momencie Twojej ucieczki. A pomyśleć, że w pierwszej apelacji wspominałaś jedynie o notorycznej zmianie handlingu a teraz zarzucasz nam nieuczciwe praktyki. Apelacje odrzucam.

 

Spoiler

co do tego to też jestem bardzo ciekaw, gdzie takie prędkości wykręciłaś bo uważam to za niemożliwe :)
dweZ3en.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin