Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/5element] 64sharpp


64sharpp

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/19119-64sharpp/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: -
Rodzaj kary: BAN
Powód nałożenia kary:
Cheater, tłumacz się w apelacji
Członek ekipy nakładający karę: @5element
Wyjaśnienie sytuacji: Z tego, co widzę, wszystko zaczęło się od tego, że element ustawiał mi cały czas 100hp mimo tego, ze właśnie miałem te 100hp, po zakończeniu akcji, w której brałem udział, zostałem zbanowani i nakazano mi się tłumaczyć w apelacji, więc jestem.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

film odpowiada sam za siebie.

Trzykrotnie ustawiam Ci hp na 100, HP wraca Ci na 1500, nie można Ci ustawić 100 HP. W pewnym momencie się orientujesz, sprawdzasz /a. Wyciągasz i chowasz telefon (prawdopodobnie toggle cziterski) i nagle można Ci ustawić normalnie HP na 100.

Maylor i doozan lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, 5element napisał:

 

film odpowiada sam za siebie.

Trzykrotnie ustawiam Ci hp na 100, HP wraca Ci na 1500, nie można Ci ustawić 100 HP. W pewnym momencie się orientujesz, sprawdzasz /a. Wyciągasz i chowasz telefon (prawdopodobnie toggle cziterski) i nagle można Ci ustawić normalnie HP na 100.

Po obejrzeniu filmiku wnioskuje, że wygląda to okropnie źle. Nie mam na komputerze żadnego cheatu bądź innego oprogramowania które mogło by ingerować w gta5 a tym bardziej w vibe i nie uważam by w ogóle miało sens używanie takich rzeczy w trybie RolePlay. Zauważyłem, że ktoś ustawia mi HP na 100, więc wpisałem /a aby sprawdzić ID administratora który to robi i napisać do niego o co chodzi, że ustawia mi HP. Wejście w interakcje z telefonem to nie żaden "toggle cziterski" tylko sprawdziłem kto wysyła do mnie sms IC - dowodem na to jest godzina i minuta otrzymanych SMS przez telefon w grze a nawet same logi. Jeżeli faktycznie miał bym ten cheat i chciał zmienić hp, czy coś w tym stylu to nie bardzo nawet miałem kiedy to zrobić ponieważ byłem w grze IC i odpisywałem graczom. Aczkolwiek sytuacja z HP nie jest pierwszą - Gdy grałem z znajomym sparing to też po ciosie nie dostałem obrażeń i musiałem zrobić quit i wrócić do gry by było wszystko w normie.

@5element

Marwinek i SamNieWiem lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 64sharpp napisał:

Wejście w interakcje z telefonem to nie żaden "toggle cziterski" tylko sprawdziłem kto wysyła do mnie sms IC - dowodem na to jest godzina i minuta otrzymanych SMS przez telefon w grze a nawet same logi

Nie za bardzo chce mi się w to wierzyć, wyciągnąłeś telefon dosłownie na chwile. Nie zdążyłbyś w tym czasie odblokować go, wejść w SMS, sprawdzić kto pisze.

 

3 godziny temu, 64sharpp napisał:

Jeżeli faktycznie miał bym ten cheat i chciał zmienić hp, czy coś w tym stylu to nie bardzo nawet miałem kiedy to zrobić ponieważ byłem w grze IC i odpisywałem graczom.

Nie znam się na cheatach do tej gry, ale równie dobrze może tak działać godmode. Dostajesz HP, instant Ci zwraca.

 

Cała sytuacja jest mega dziwna a to co pokazuje filmik jest - moim zdaniem - dobitnym dowodem. Być może się myle, ale również i Ty nie potrafiłeś tego sensownie wytłumaczyć. Skrypt w żadnym przypadku nie nada Ci więcej niż 100 hp. Apelacje odrzucam

Jesus i katae lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin