Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Teddy] huostonfornication


Barru

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3226-huostonfornication/?tab=activity

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Quentrell Burberry

Rodzaj kary: Ban

Powód nałożenia kary: oDWALACZ

Członek ekipy nakładający karę: Teddy.

Wyjaśnienie sytuacji: Siema. Piszę te apelacje, ponieważ chciałbym ubiegać się o odbanowanie mojego wirtualnego konta na serwerze Vibe Roleplay jakim jest huostonfornication. Nikomu chyba wtedy nie przeszkadzałem swoim zachowaniem, jeśli chodzi o graczy, jakim było ustawienie tego nicku na forum. Oczywiście, samą karę uważam za słuszną, lecz liczę na ulgowe traktowanie - chciałbym żeby kara została zamieniona na coś innego. Jestem w stanie pójść na wszystko, bylebym został odbanowany na serwisie; chciałbym dostać szansę. Po całej sytuacji starałbym się nie łapać logów, nie uczestniczyć w jakichś głupich akcjach - starałbym się ich unikać. Po powrocie na serwer chciałbym zaangażować się w życie serwera, rozkręcić jakiś projekt wraz ze swoimi kolegami, którzy obecnie aktywnie grają na serwerze. Mogę was zapewnić, że przez ten czas znalazło się w mojej głowie wiele bardzo fajnych pomysłów na grę RolePlay i jestem niemalże pewien, że dostaną one aprobację jeżeli będę miał okazję je zrealizować. Słowami zakończenia; chciałbym wyrazić skruchę i obiecać zmianę podejścia do gry na serwerze, ponieważ na prawdę nałapałem dużo fajnych pomysłów, które mógłbym zrealizować na serwisie. Przepraszam ekipę serwera za łamanie regulaminu oraz za swoje poprzednie apelacje. Przyjmę każde ultimatum, zmienię nick i będę normalnie kontynuować rozgrywkę, jeśli dacie mi szansę.

Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin