Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[11/25/23] [Astaroth Records] Aisha Huxley - My Legends (🎥: Essence Seasons)


wink

Rekomendowane odpowiedzi

**25 listopada w sieci pojawił się klip, jak i wersja do odsłuchu nowego kawałka Aishy - “my legends”. Mogło wydawać się, że Aisha promowała wyjście czegoś nowego już przez jakiś czas, spekulacje też mogły prowadzić prosto do nadchodzącego albumu dziewczyny, który został zapowiedziany w ukrytej wiadomości zawartej w EP’ce, a ta ukazała się już troxhe czasutemu. Kawałek ten nie jest żadną zapowiedzią, preludium do albumu - to kolejny tribute na koncie Aishy, tym razem skierowany w stronę zmarłych: Baby Ray’a, MOB Prince, oraz Blake Rawlingsa. Nie jest przypadkiem, że utwór wraz z klipem został opublikowany akurat tego dnia, bo równo rok temu premierę miał nagradzany album BABY PRINCE, przy którym Aisha również pracowała i spędzała bardzo dużo czasu w studio ze zmarłymi raperami podczas tworzenia projektu. W tekście, brzmieniu całego singla słychać, że piosenkarka włożyła w niego masę energii i emocji, słuchacz bez problemu może utożsamić się z pustką, jaką czuła dziewczyna po stracie przyjaciół. Do tego w klipie mozna zaobserwować masę nawiązań do duetu BABY PRINCE, w tym aktorów upodobnionych przez A.I do zmarłych artystów, dla których zadedykowana jest ta piosenka. Całość utworu jest przygotowana w taki sposób, aby ten był w pewnym sensie hymnem, czy tribute dla innych osób, które odczuwają stratę kogoś bliskiego, a niekoniecznie znają zmarłych tragicznie raperów i CEO 101 Records.**

 

Description:

Spoiler

TITLE: MY LEGENDS

MUSIC PRODUCTION CREDITS
Written by: Aisha Huxley
Performed by: Aisha Huxley
Production, Mix & Master, Redording by: Aisha Huxley
Release date: 25.11.2023

© Astaroth Records

Lyrics:

[Verse 1]
Wiesz, że zawsze będe tęsknić, choć jesteś daleko stąd
Cały czas Ciebie wspominam, mimo uczucia że ta przyjaźń to było zło > nie miałam najlepszych relacji z Braylonem przed jego śmiercią, uważałam, że mnie porzucił po śmierci Prince
Muszę powiedzieć przepraszam, nie mogę dołączyć do Was, chociaż chcę > jestem po kilku próbach samobójczych, nawet przed śmiercią B.Raya i Prince
Do nieba nie wpuszczają gości, Piotr bacznie pilnuje bram > wiadomo o co chodzi, Piotr broni bram do nieos w biblii

[Pre-Chorus]
Ciąglę czekam na Wasz znak
Czemu nie mogłam być pierwsza?
Krew się poleje, gdy nadejdzie czas > byłam w mega złym stanie podczas pisania tego kawałka, chciałam się zabić conajmniej kilka razy

[Chorus]
Chcę być już obok Ciebie (Yeah)
Teraz żyjesz wygodnie w niebie (Yeah)
Zawsze będziesz moją legendą, zapalcie za mnie princeweed
Bo kiedyś też będę (Też będę)
W klubie legend

[Verse 2]
Śmierć wciąż zbiera żniwo, na cmentarzu miejsca brak > nawiązanie do masy ludzi, którzy umierają w Santos ostatnio
Każdy człowiek czasem cierpi, zwłaszcza gdy odchodzi bliski brat > traktowałam Princetona jak brata, bardzo bliskiego doradce
Codziennie spoglądam w gwiazdy, widzę w nich motyla szlak > jawne nawiązanie do Baby Raya, głównie tutaj chodzi o niego
Chcę założyc twą korone, gdy razem pójdziemy na powitalny bal > wiadomo - korona = Prince

[Pre Chorus]
Ciąglę czekam na Wasz znak
Czemu nie mogłam być pierwsza?
Krew się poleje, gdy nadejdzie czas

[Chorus]
Chcę być już obok Ciebie (Yeah)
Teraz żyjesz wygodnie w niebie (Yeah)
Zawsze będziesz moją legendą, zapalcie za mnie princeweed
Bo kiedyś też będę (Też będę)
W klubie legend

[Bridge]
Bez was już nie chcę żyć
Łzami znów zgasiłam znicz
Bez was już nie chcę żyć
Łzami znów zgasiłam znicz > nadal cierpię po śmierci Blake, Braylona i Prince, nie potrafię się z tym pogodzić, mimo że mnie nie widać to nie raz odwiedziłam ich grób za tą trójkę uroniłam do tej pory setki tysięcy łez

[Outro]
Spotkam was w klubie legend

Promocja + wydatki:

Spoiler

Promocja HOSTAGE: THE AFTERMATH

Spoiler

Promocja wokół projektu (nie wliczam tutaj popzrednich punktów, bo większość tematów była wydana przed wprowadzeniem wymogu segregowania info): 
- Śmierć managera i CEO wytwórni 101 Records
- Aisha wystąpiła na gali VFF przed main eventem, zagrała tam kawałek dont wanna live in ls z hostage, spiker podczas zapowiadania Aishy wspomniał o promocji EP'ki
- Budowanie rozgłosu wokół EP'ki stopniowo, w dużych odstępach czasu, aby nie dać o sobie zapomnieć
- Przełożenie premiery projektu przez wydarzenia w Los Santos, co dziewczyna ogłosiła w sieci
- Celowe wydanie dokumentu kilka dni przed EP'ką, zapowiedź jej premiery.
- Limitowany na 500 sztuk drop fizyczny, skierowany typowo dla kolekcjonerów, poza tym album trafił tylko do sprzedaży online
- Spekulacje fanów, poprzez celowe dodanie dźwięków w formacie SSTV do wydania EP na vTube - kolejne wykorzystanie guerilla marketingu do budowania hype wokół projektu
- Wiadomość ukryta w EP'ce - zapowiedź albumu, który ma wyjść niebawem, na projekcie mają wystąpić sławy z Santos takie jak Asami, Heat, memphis6
- Ostatnie wystąpienia Aishy jako twarze promocji wielu projektów/produktów - NOVEAU, Fuzzy (kilkukrotnie), Healife, Medicoin, VAILLAIN
- Kawałki z EP Aishy grane są w oceans bounty bar, dodatkowo w lokalu wiszą plakaty nt. projektu dziewczyny
- Daily EXPRESS o ostatnim dokumencie Aishy

Zapowiedzenie nowego albumu pod tytułem FRONTIER jako ukryta wiadomość w EP
Zapowiedź /hymnu/ od Aishy, którym okazał się najnowszy kawałek My Legends
Masa postów pokazujących gorszy stan psychiczny piosenkarki w ostatnim czasie, wspoinki zmarłych znajomych dla których wydany został ten kawałek #1 #2 #3 #4
Premiera kawałka równo w dzień rocznicy hitowego albumu BABY PRINCE, przy którego tworzeniu Aisha też brała udział
Masa nawiązań do zmarłych w samym klipie, upodobnienie aktorów do Baby Ray i MOB Prince
Kawałek jest napisany w taki sposób, aby słuchacze mogli się z nim utożsamiać przy własnej stracie - My Legends to nie tylko tribute, ale hymn dla osób cierpiących na samotność i pustkę po stracie kogoś bliskiego
- dodanie opisu do kawałka przez Aishę

Wydatki: 400k - stworzenie i pełna produkcja klipu

Info OOC:

Spoiler

Odegranie: https://imgur.com/a/2ftyBDJ

Imie i nazwisko postaci: 
Aisha Huxley (85%)
Numer konta postaci: 5924677773
Wytwórnia: Astaroth Records (15%)
Numer konta wytwórni: 1066597747

Edytowane przez wink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Jack Muller Wszedł w nowy utwór koleżanki spod jednej wytwórni, przeskipował szybko kawałek dla nabicia wyświetlenia i zostawił like, finalnie odrazu wyłaczył film i wrócił do przeglądania śmiesznych wypadków z udziałem traktorów **

Edytowane przez Kicek230
wink lubi to

"[Niemiecki] Na polanie kwitnie sobie kwiateczek. A na imię ma Erika Obsiadają go tysiące pszczółek. Wabi je Erika. Tekst pochodzi z https://ww.w.tekstowo.pl/piosenka,ludowa_niemiecka,erkika.html"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Eliana już po pierwszych sekundach oczarowana melodią jak i wokalem zostawiła polubienie. Dopiero wtedy przeszła do oglądania klipu i słuchania reszty słów. Z każdą kolejną sekundą coraz mocniej wczuwała się w piosenkę i ból jej autorki. Dobrze wiedziała jak to jest stracić kogoś bliskiego toteż uroniła kilka łez wzruszona klipem i samą piosenką. Zostawiła komentarz, w którym napisała, że nagranie jest idealne pod każdym względem. Wrzuciła utwór na swoje sociale.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin