Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

030. LXXXII gala VFF. Matt Orton o nadchodzącym wydarzeniu oraz o swoich planach na przyszłość.


Zeppek

Rekomendowane odpowiedzi

lKXzMtB.png

LXXXII gala VFF. Matt Orton o nadchodzącym wydarzeniu oraz o swoich planach na przyszłość.

Written by Harvey Rosenberg 11-25-2023


W rozmowie przeprowadzonej 11-23 przez Harvey Rosenberga gościliśmy Matta Ortona. Opowiedział nam o swoich przygotowaniach do walki o pas, swoich planach na przyszłosć oraz o dyspozycji swoich podopiecznych. Nie gryzł się w język i przekazał wiadomość Paulo Rodriguesowi. Zapraszam do lektury wywiadu z zawodnikiem VFF oraz Worldwide Fight Club. 


osEczu0.png


Harvey Rosenberg: Witajcie Los Santos, dziś wieczorem kontynuujemy motyw nadchodzącej gali VFF 82. Ze mną rozmawia osoba bezpośrednio zaangażowana w organizacje eventu, Matt Orton. Witaj, ujrzymy Cię w nadchodzącym fight cardzie?
Matt Orton: Cześć Harvey, witam wszystkich. Samopoczucie jak najbardziej dobrze, moja walka będzie dopiero na kolejnej gali czyli VFF 83. Na tej w niedziele będę w narożnikach swoich podopiecznych. Jestem też zadowolony z tego powodu, że walka z Rodriguesem o pas dopiero na kolejnej gali, bo moge się do niej jeszcze lepiej przygotować.

Harvey Rosenberg: Wróćmy myślami do poprzedniej gali i do walki z Oakleyem. Był to dla Ciebie trudny przeciwnik czy jedynie przystanek w drodze o walkę o pas?
Matt Orton: W tej walce pokazałem co potrafię tak naprawde. Oakley jest dobrym zawodnikiem, postawił opór - jednak nie na tyle duży, by ze mną wygrać. Byłem pewny, że to wygram - zawsze z takim podejściem trzeba wychodzić do oktagonu.

Harvey Rosenberg: Czy przygotowania do walki z Rodriguesem na VFF 83 będą się wyróżniały? Poza istotnymi detalami, wprowadzasz jakieś nowości do treningu? Coś nieoczywistego co może zaskoczyć rywala? Powiedz również kto dba o Twoje przygotowania?
Matt Orton: Przestudiowałem wszystkie walki Rodriguesa, wiem czego sie spodziewać. Trening do Paula różni się od poprzednich z racji tych iż szlifujemy dosłownie wszystko, by nie miał co zrobić w każdej płaszczyźnie. Całego treningu zdradzić nie mogę. Zobaczycie to już na VFF 83 - AND NEW. Co do mojego trenera, od lat jest to mój kuzyn - niezmiennie.

Harvey Rosenberg: A co powiesz na słowa krytyki które skierował w Waszą stronę były włodarz organizacji? Na LifeInvaderze Maurice Mardock wytknął brak postępu sportowego całej organizacji.
Matt Orton: Myśle, że poprostu były włodarz nie zrobił dokładnego re-searchu. W swoim poście napisał coś, co totalnie sie mija z prawdą. Jestem pewny, że już odrobił pracę domową - już tak by nie napisał.

Harvey Rosenberg: A jaki wpływ na Twoje przygotowania mają zajęcie prowadzone dla Worldwide? Wiemy że udzielasz się jako trener juniorów,
Matt Orton: Z jednej strony mają wpływ, bo więcej czasu poświęcam na treningu do walki. Jednak również znajduję mnóstwo czasu dla swoich podopiecznych - juniorami bym ich nie nazwał, bo większość to mniej doświadczeni zawodnicy VFF. A chętnych serdecznie zapraszam do Worldwide Sports Group -tych doświadczonych i tych niedoświadczonych. Obecnie w trenowaniu podopiecznych pomaga mi mój przyjaciel William Travolta, który z resztą też walczy na VFF 82.

Harvey Rosneberg: William Travolta, John Swift, Tyler Klein. Trzy nazwiska Twoich podopiecznych którzy wezmą udział w gali VFF 82. Przedstaw krótko każdego z nich, największe zalety i szanse na sukces.
Matt Orton: Więc tak. William Travolta - przede wszystkim charakter, jedna z najważniejszych cech z resztą. Myślę, że stójka jest jego najlepszą płaszczyzną. John Swift - mocny cios, podejście taktyczne do walki - chłodna głowa. Przede wszystkim stoi znakomicie technicznie, rzadko doszukam się jakiegoś błędu w technice.. Tyler Klein-z podopiecznych wyprzedził stażem wszystkich, doświadczenie bywa kluczowe. Sami dobrze to wiemy, poprzez oglądanie walk. Nokautujący cios. Miał walczyć jeszcze jeden mój podopieczny, który obecnie ma przerwę - Cole Scott. Przerwa z przyczyn prywatnych, jednak jeśli chodzi o styl walki - moge rzec że jest to prawie moja kopia *śmieje sie*.

Harvey Rosneberg: Istnieje dla Ciebie ktoś kim się inspirujesz? Próbujesz nawiązywać stylem do najlepszych w dyscyplinie? Powiedz czy masz w karierze wzory do naśladowania i jak zaczęła się Twoja przygoda ze sztukami walki.
Matt Orton: Jeśli chodzi o inspirację, to patrzę na innych topowych zawodników i poprostu staram się połączyć to z swoim stylem i wejść z tym na wyższy poziom. Już od dziecka interesowałem się walkami, jednak do pewnego czasu nie miałem odwagi by w to wejść. Kiedyś właśnie z kuzynem byliśmy na bitwie freestylowej, a po niej pod budynkiem jacyś ludzie zaczepiali dziewczynę - to stanąłem w jej obronie. Bez wiekszego szwanku, bo ochrona nas rozdzieliła. Jednak tamtego dnia powiedziałem kuzynowi, że nadeszła na to pora - miałem wtedy 15 lat zaśmiał sie*. Wzory do naśladowania? Hmmm... Dustin Poirer, Brock Lesnar, Conor McGregor, Charles Oliveira. Tak między innymi.

Harvey Rosenberg: Co dalej po walce o pas? Do czego dążysz w swojej karierze? Chcesz kontynuować swoją przygodę ze sportami walki?
Matt Orton: Do perfekcji przede wszystkim, do bycia najlepszym. Myślę, że jak wygram walkę i zdobędę pas kategorii średniej to chciałbym bronić go jak prawdziwy,mistrz, nie jak niektórzy. Jeśli obronie pas już wiele razy to z chęcią pójdę po kolejny.

Harvey Rosenberg: Docieramy po mału do końca programu, chciałbyś przekazać coś widzom? To chwila dla Ciebie.
Matt Orton: Widzowie, życzę wam cierpliwości - VFF 83 jest bliżej niż dalej, a tam usłyszycie "AND NEW!", zapraszam również na VFF 82 w niedziele! Paulo Rodrigues, wiem że sie boisz, ale spoko to nie potrwa długo - zapraszam, come to daddy
**zaśmiał się**.


ECMxxx9.png

Chcesz dołączyć do zespołu działu Daily News? Kliknij w reklamę i złóż aplikację!

Edytowane przez Zeppek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Phil spropsował publicznie i udostepnil na swoich socialach.**

virusik lubi to

Grupa Downtownowska, zwana też gangiem „Mutantów”, zrzeszająca czołowych zawodowych morderców i złodziei samochodów z Los Santos, do której należeli Valdemar Javorsky (znany także jako Javor) i Gareth Gallagher (☠️28.09.2023), próbowała przejąć wpływy grup przestępczych z West Vinewood, Alta, Morningwood, Del Perro, Vespucci, Pillbox Hill, Little Seoul, El Burro Heights, i poszczególnych dzielnic miasta Davis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin