Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/SAVA] TheRealKubin


TheRealKubin

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/10372-therealkubin/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Lazarus Gallardo
Rodzaj kary: Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Dostajesz około 20 strzałów z broni, rozbijasz się motocyklem przy 150km/h, zaliczasz maraton wokół budynku i uciekasz.
Członek ekipy nakładający karę: Sava
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, zaczynając od samego początku; jechałem sobie do warsztatu motocyklowego, przejeżdżałem obok paru bikerów Vagos MC, ci od razu zaczeli do mnie pisać, zachęcając, żebym dołączył do ich imprezki. Oczywiście wyczułem podstęp, bo moja postać ma zatargi z ich klubem. Nagle ni stąd ni z owąd przyjechał gracz, który świeżo wbił na serwer i już miał przygotowaną kominiarke i broń (co widać na klipie po czacie), bez żadnego odegrania zaczął do mnie strzelać ( z jakiego powodu to nie wiem ), ja uciekałem, niestety mój PC jest na tyle słaby, że mimo przewagi prędkości nie dawałem rady uciec. Także z tego powodu, nie wczytywały mi się obiekty typu lampy na chodnikach, pojawiła mi się dopiero jak w nią uderzyłem; uderzyłem ze sporą predkością w lampe i spadłem z motocykla, mimo to ku mojemu ździwieniu nie dostałem BW + byłem ostrzeliwany przez ów pana. Spadając z motocykla, zatrzymałem się i byłem gotowy odegrać wypadek, jednak kolega strzelał dalej, więc myślałem, że chce kontynuować pościg i grać dynamicznie. Uciekałem w około budynku, ciągle widząc pełny zielony pasek. Wsiadłem na motocykl i uciekłem ponownie. Gdy wróciłem w bezpieczne miejsce, zorientowałem się, że na /stats miałem 7800hp. Wystraszyłem się, że moge zostać oskarżony o cheaty więc pisałem do husio, czy by mi zresetował ilość hp; ten jak zawsze od razu zareagował i to zrobił (co moge udowodnić chatlogiem) Na klipie nawet można dostrzec, z jakim impetem uderzyłem w lampe oraz, że byłem sporo razy trafiony z broni. Gdybym został i dał się ostrzeliwać, prawdopodobnie zostałbym posądzony o cheaty. Nie chce zzrzucać wszystkiego na PC, ale cała sytuacja była na tyle skomplikowana, że cokolwiek bym nie zrobił, dostałbym kare. Dlatego licze na anulowanie kary, ewentualnie nadanie szansy odegrania ponownie wypadku, tym razem już z bw bądź normalną ilością hp.

Ewentualne screeny/świadkowie: Husio (dostał wiadomość odemnie po akcji, że mam 7000hp i prosiłem o zresetowanie) + klip napastnika https://streamable.com/leyvxb

Ruczol, K4L3K, dixoniak7 i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin