Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/PlayboyLostyy] Francuz


Francuz

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/17705-francuz/

Nazwa postaci na którą nałożono karę:
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) BAN
Powód nałożenia kary: Wyzbycie sie majątku przed FCK postaci. Gra nastawiona na utrudnianie rozgrywki organizacji z któres wyleciałeś.
Członek ekipy nakładający karę: @PlayboyLostyy
Wyjaśnienie sytuacji: Ogólnie tak, przed FCK w organizacji... miałem w planach zakończyć grę w tej organizacji, po 5 minutach napisał mi abym się zgłosił po FCK po godzinie "21" akcja była grana po 18, okej... wpadłem do gierki, wpłaciłem oszczędności do sejfu, oraz zagrałem ic z kumpelą z którą grałem od początku swojej postaci, pod pretekstem wylotu z kraju (było to w planach od 2 dni) wszystko było planowane ic, oddałem jej scorpiona wraz z gotówką w sejfie, ogólnie to FCK miałem dostać o godzinie 21 tak mi lost napisał,  podobno zrobiłem to 1 minute przed fck, jaką 1 minute? przecież pisał mi że mam się zgłosić pod wieczór akcja była po 18. Nie miałem złych zamiarów, to moja pierwsza sytuacja bez myślna...  wszystko bylo zagrane czysto IC, ja juz planowalem odlot od 2-3 dni - chciałbym WSPOMNIEĆ ŻE Z MIESZKANIA NIE BYŁA ZABRANA ŻADNA GOTÓWKA, JEDYNIE PRZEKAZANY SCORPION W ŁAPKI, CO BYŁO GRANE IC, dziękuje tyle ode mnie licze na wyrozumiałość i możliwość prowadzenia dalszej rozgrywki. moja postać nie spodziewała się śmierci, przyjaciółka mojej postaci ic, dostała mój majątek aby go przypilnować, z mieszkania żadna gotówka nie zginęła, wszystko jest na swoim miejscu. Chcę prowadzić dalej rozgrywke nie nastawiam się na szkodnikowanie, prowadzę tutaj blisko tysiąc godzin gry z czystą rozgrywką. Chciałbym prosić o wybaczenie, ze względu na to że jest to moja pierwsza taka sytuacja, i ostatnia - jest mi naprawdę głupio i żałuje tego.
Ewentualne screeny/świadkowie: Zrzutekranu(823).png.7b058af8857b38eb391140d6c9606865.png
Zrzutekranu(824).png.d57d5959c6dfb787b3b462600d566963.png

Edytowane przez Francuz
doctor fetker lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. 

Zacznijmy od faktu - że cała sytuacja wygląda po prostu źle, patrząc na nią z perspektywy członka ekipy. Tego samego dnia w którym masz dostać FCK nagle wpadasz na pomysł wyzbycia się wszystkiego co masz na rzecz znajomej, bo "Lecisz do innego kraju" (Na co też nie widzę żadnych ss'ów. Jeśli jakieś są - następnym razem je podsyłaj - nie jestem w stanie odnosić się tylko i wyłącznie do spekulacji tego czy faktycznie chciałeś wylecieć.). 

image.png?ex=6578a7c0&is=656632c0&hm=7b2cc4fe597c7c6a92f1ffc46ccd8b999c1cafe1e59b8f8f7e87449b7c5bbadf&

image.png.03a3ef654527abfc2e54c40bacf4db7b.png



Gotówki z mieszkania nie ubyło, gdyż twoja koleżanka dostała blokadę postaci za pomoc w wyzbyciu się majątku - z tego co wiem, będzie pisała osobną apelację. Efekt finalny całego wydarzenia jest taki, że twoja postać umarła a twoja koleżanka została z dostępem do CAŁEGO twojego majątku. W dzień w którym miałeś umrzeć, postanowiłeś oddać jej broń, dać dostęp do mieszkania do którego wpłaciłeś pieniądze etc. 

Z racji na fakt, że przyznałeś się do błędu i wykazałeś skruchę, a to twój pierwszy raz jestem w stanie Cię zrozumieć i sam jestem za tym, by zdjąć Ci tego bana. Decyzja należy jednak do @wuuu

Orzeł, Francuz i gangus23 lubią to

-What do all stories have in common, dear wolf?
-They end.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin