Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Orzeł] purity


purity

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3482-purity/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Attia Correa
Rodzaj kary: Blokada postaci
Powód nałożenia kary:  Pomoc w wyzbyciu się majątku [PlayboyLostyy]
Członek ekipy nakładający karę: @Orzeł @PlayboyLostyy
Wyjaśnienie sytuacji:  Hej, dostałam blokadę postaci z powodem pomocy w wyzbyciu się majątku. Nie wiedziałam że koleś z którym pogrywałam sobie jakiś czas dostanie tego samego dnia FCK, grane było czysto IC, nie zabrałam żadnego majątku, nie przelał na mnie żadnych pieniędzy. Dowiedziałam się że po moim wyjściu z gry wpłacił pieniądze do mieszkania [wyzbywając się prawdopodobnie majątku nawet nie wiem czy całego?] których nie tknęłam, nie zabrałam, rozumiem jak to wygląda słabo jednak dostałam blokadę za pomoc w tym. Dostałam tylko i wyłącznie kluczę od mieszkania które mojej postaci by się przydały na rzecz gry którą miałam grać, było to grane kilka dni wcześniej że takowe mieszkanie byłoby mi potrzebne. Odegrał wyjazd i moja postać nie sądziła że to coś może oznaczać pod FCK, dostałam broń IC, gdzie niechętnie ją przyjęłam i jest to odegrane. Mam nadzieję że rozsądnie to rozpatrzycie bo naprawdę nic poważnego nie zrobiłam, nie wiedziałam o żadnym konflikcie i wniosku o FCK ani OOC ani IC mimo że wygląda to słabo. - nie gram kilka dni na serwerze żeby nie wiedzieć że wyzbycie się całego majątku kończy się banem, wiem o tym dlatego nie zrobiłam nic w tym kierunku aby zabierać jego majątek.
Ewentualne screeny/świadkowie: 

Edytowane przez purity
DEJWuS lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin