Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[30/11] Seth Ronnie Dagaard - Killer Clowns & Boys in Blue/Paparazzi (remade)


samer

Rekomendowane odpowiedzi

**Nocą z 29.11.2023 na 30.11.2023 na streamingach i kanale V-Tube Setha Dagaarda pojawił się nowy twór. Po samym tytule da się wywnioskować, że jest to jego wersja Paparazzi, jednak co może zaciekawić to jego własny tytuł dzieła. Wnikliwsze oko złapie, że może chodzić o sprawy śmierci celebrytów i wszystkich innych ludzi z rąk znanych lub nieznanych sprawców oraz mundurowych. Słuchając tekstu spekulacje się tylko potwierdzają. Co więcej, na sam koniec video, które jest tylko czarnym tłem pojawia się kilka "slajdów" z nie tak dawnych wydarzeń z mundurowymi w roli głównej, ale też zdjęcie jak można się domyślić samego artysty w pozycji jakby miał zaraz dać przemowę lub debatować z kimś. Brak o jakiekolwiek szczegóły w związku z tym, jedynie to co Dagaard postanowił umieścić, przynajmniej na ten moment, gdyż "I'm not done yet" może wiele oznaczać. Nie podpisał też pod tym swojej wytwórni Astaroth, coś się między nimi stało?**
 

Spoiler

Stań obok mnie,
I p-przypatrz się,
Padł kolejny trup,
A oni stoją jak słup,
To jak poezja,
W każdej głowie chroniczna amnezja,
Yeah, yea-yeah

Ołów i ból,
Unikaj kul,
Innego wyjścia już nie ma,
Nie ma bezpieczeństwa nawet jakbyś uciekł do podziemia,
Ostatnia nuta życia, nagły trzask,
A potem każdy zagra tak…

I'm your biggest fan, I'll follow you until you love me
Papa-paparazzi
Baby, there's no other superstar, you know that I'll be
Your papa-paparazzi
Promise I'll be kind
But I won't stop until that boy is mine
Baby, you'll be famous, chase you down until you love me
Papa-paparazzi

Każdy powinien teraz wstać, broń do ręki brać,
Zamiast słowami, pusto, w eter, jeden z drugim się przerzucać,
Stój tu tak jak ja, blada twarz, patrząc na to jak miasto w ducha się zmienia,
I tylko strzał, strzał, kolejny z nas już padł,
Kiedy kurwa skończy się, wciąż ciekawi mnie,
Skurwysyny robią sobie z tego sport,
Zebrać jak najwięcej, deal dostać, sir, yes, sir,
Jakby tak podliczyć mamy sporo ciał, cóż,
Mam sporo ciał, już,
Nawet niewinnego chcą też,
Niewinnego zabiorą też, wiesz,
Czekać tylko jak nadejdzie kolej, moja kolej,

I'm your biggest fan, I'll follow you until you love me
Papa-paparazzi
Baby, there's no other superstar, you know that I'll be
Your papa-paparazzi
Promise I'll be kind
But I won't stop until that boy is mine
Baby, you'll be famous, chase you down until you love me
Papa-paparazzi
 

Spoiler

Materiał pod promocję dalszych działań (jakie obym znalazł czas zrobić bo ciężko z tym), bez wyceny pls

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Vevina Kavanagh widząc jak muzyk zarzekajacy się że coś zdziała po prostu dodał utwór, rzuciła puszka eColi o ścianę. Poirytowala się, że aspirująca gwiazda wykorzystuje sytuacje ludzi jak ona, w tym też niewielki szum, który wywołała ze znajomymi wobec śmierci chłopaka z El Burro jak i napaści przez kilku funkcjonariuszy na innego. Zostawiła sazny komentarz, gdzie podsumowała wcześniej swój inny w którym wywołała Setha jak i Jacka Mullera (lost empire) do tablicy. Dziewczyna widząc marną próbę zdobycia zasięgów na ludzkiej tragedii nie omieszkała rozesłać informacji o utworze do znajomych**

IMG_6198.png?ex=657ae490&is=65686f90&hm=

 

jjordan lubi to

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Garry widząc na swojej tablicy post Veviny, zaintrygował się kolejną aferą. Przeskipował utwór nie słuchając go wcale, po czym w celu pełnienia swojej haterskiej powinności zostawił komentarz o negatywnym wydźwięku pod postem 'artysty'.**

Wyjaśniamy czereśniaków 24/7 firma remonty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin