Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Strzelanina pod Vanilla Unicorn


ECPU Byczol

Rekomendowane odpowiedzi

**04.01.2021/Vanilla Unicorn/22:30**

Przed drzwiami klubu stoi Thomas Tyrrell, podchodzi dziewczyna z którą przeprowadził krótką konwersacją, mężczyzna zauważył że będący 10 minut temu w klubie facet wsiada na rower kobiety i odjeżdża spod klubu, 5 minut później podjeżdża pod wjazd na posesję, kilkanaście sekund później rozpoczyna się bójka gdzie bita była właścicielka roweru, Thomas podbiegł do grupki osób i zaczął bronić kobietę, jednocześnie popychając jednego faceta i obalając go na ziemię. Rozpoczyna się bójka gdzie Thomas stara się pokonać trójkę napastników - Dwóch facetów i jedną kobietę, nie wychodzi mu to, więc postanowił wyjąć spod swojej koszulki pistolet i z całej siły uderzył kobietę z lufy w głowę, następnie zabrał się do postrzelenia dwójki napastników w okolice nóg, po całym incydencie uciekł do swojej limuzyny. Nagrania z kamer klubu zostały usunięte, po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem klubu.

Okej, z racji iż cała sytuacja wygląda fajnie i ciekawie ze strony IC postanowiłem napisać z tego przestępstwo, po wcześniejszym uzgodnieniu z Slimetalk - Pod napiszę kilka ważnych informacji które mogą wam się przydać w dalszym śledztwie.

1. Pojazd którym uciekał - Revolter, tablice; 6NFHGC. Pojazd należy do Thomasa Tyrrell'a.
2. Pojazd po całym incydencie poruszał się po Santos, ostatecznie został zaparkowany pod mieszkaniem gangstera.
 

minnesota, WaderQ i Dolan lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sBrICKH.pngzCAtrXu.png

 

**Na miejscu pojawiły się jednostki LSSD oraz LSPD. Po zabezpieczeniu sceny incydentu na miejsce dojechali detektywi RHD. LSPD zajęło się sprawą.**

20 godzin temu, Byczol napisał:

5 minut później podjeżdża pod wjazd na posesję

**1. O jakiej posesji mowa?**

 

20 godzin temu, Byczol napisał:

1. Pojazd którym uciekał - Revolter, tablice; 6NFHGC. Pojazd należy do Thomasa Tyrrell'a.
2. Pojazd po całym incydencie poruszał się po Santos, ostatecznie został zaparkowany pod mieszkaniem gangstera.

**2. Jaka była trasa przejazdu i gdzie zatrzymał się pojazd?

3. Kto został spisany na miejscu?

4. Na miejscu zabezpieczono materiał dowodowy, przeprowadzono testy balistyczne, przebadano okolicę pod względem śladów genetycznych sprawców. Co mogli znaleźć?

5. Czy na miejscu znaleziono jakieś ślady krwi, materiał genetyczny, inne ślady?

6. Czy postrzelonym została udzielona pomoc medyczna?**
 

((dorzucę z czasem jeszcze więcej pytań))

URBAN - Helikon Tex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chodzi tutaj o mieszkanie gangstera które mieści się na Alta Street przy bloku 0602. (źle to ująłem, sorry)

2. Pojazd krążył po całym Davis i Strawberry, na końcu został zaparkowany na Alta Street, naprzeciwko bloku 0602. (nie mam po co Ci wysyłać mapy bo bym musiał całe Davis i Strawberry pooznaczać)

3. (uzgadniałem to z slimetalk i pisałem mu że nie pamiętam nicków postrzelonych, więc na to pytanie Ci nie odpowiem)

4. Tak, wszelkie ślady krwi na miejscu strzelaniny mogą należeć do Thomas Tyrrell'a, bójka która przeistoczyła się później w strzelaninę mogła zostawić sporo śladów genetycznych należących do Thomasa Tyrrella.

5. To samo co w punkcie 4.

6. Kilka minut po całym zdarzeniu pojawiły się jednostki departamentu oraz medycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin