Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss]


Radek Krokodyl Zabujca

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/20417-radek-krokodyl-zabujca/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Brak

Rodzaj kary: Ban

Powód nałożenia kary: Multikonto

Członek ekipy nakładający karę: Brtmss

Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, chcę apelować od mojego bana za multikonta których było kilka. Nie będę kłamał - zjebałem po całości w ogóle je tworząc. Pierwsze konto założyłem we wrześniu 2022 i od tamtego momentu, do marca robiłem niezłą kichę na serwerze - mówiąc potocznie "Odwalałem". Każdą osobę której w jakikolwiek sposób uprzykrzyłem rozgrywkę na klimaciku, Przepraszam. Jednak głównym tematem mojej apelacji jest zdjęcie banicji z konta https://forum.v-rp.pl/profile/20384-wojtas123/?tab=node_vrp_VibeProfileTab. Konto Wojtas123 jest mojego brata, logowałem się swoim kontem na jego komputerze by mi jotki nie spadly jak mialem komputer w naprawie, i nie wiem czy zglosilismy to w łączeniu IP (chyba tak się to nazywa) na pewno są osoby które sa w stanie potwierdzic to ze gralismy razem wielokrotnie, itp. Pewnie da się to jakoś sprawdzic. Bylbym wdzieczny za danie mi jakiegos ultimatum, lub po prostu odbanowania. Wesolych swiat wszytkim.

Ewentualne screeny/świadkowie: -

Wojtas123 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że faktycznie było zgłoszone współdzielone, brat dostaje unbana. Ty natomiast zostajesz na banie, praktycznie każde konto wymienione w powodzie posiada wpisy, byłeś - albo jesteś dalej - zwykłym odwalaczem. Na ten moment nie ma szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin