Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

ECSTASY ANGELS


veneye xd szaler

Rekomendowane odpowiedzi

 


ECSTASY ANGELS


pcwj9qT.png

Ecstasy Angels - agencja modelingowa założona przez właściciela strip clubu (Ecstasy Theatre) Vincenta Smith. Powołana do życia celem założenia swego rodzaju marki ECSTASY, którą reprezentować miałyby dwa twory - Theatre (vel xTheatre) oraz Angels (vel xAngels). Pokłosie sukcesu i wyników, które przyniósł klub oraz odpowiedź na chęci niektórych tancerek, które szukają dodatkowego zarobku lub sławy. Grzechem w Los Santos jest niewykorzystywanie sytuacji do zarobienia pieniędzy, dlatego właśnie powstało xAngels. Kontakty, znajomości i układy, to podstawa dobrze prosperującego organizmu w kapitalizmie. Właśnie to wszystko, za sprawą wcześniejszych działań Vin'a, zapewnione na samym starcie ma xAngels.

Cały pomysł wynikł z gry IC, tyle ile się udało zostało ustalone i zapowiedziane w świecie gry. Dopiero od paru dni zbieram feedback OOC od przyszłych graczy projektu, jak widzą grę w takiej agencji. Celuję w kreację tworu kontrowersyjnego, łapanie takich współpracy albo tworzenie produkcji własnych, których tematyka podobna byłaby do już prowadzonej przeze mnie działalności stripclubu, więc nie ma tutaj miejsca na ą-ę współprace pod szampana, bo najzwyczajniej w świecie nie każda firma chciałaby być kojarzona ze strip clubem lub materiałem nieprzeznaczonym dla dzieci. Uważam, że nie będę mieć żadnego problemu z osiągnięciem tego, co zakładam wobec tego projektu. Na dzisiaj (17.12.2023) byłoby to jedyne przedsiębiorstwo skupiające się na gromadzeniu pod sobą modelek. Pole do popisu, mimo że ograniczone dziedziną, jest duże. Agencja ma być dopełnieniem działalności klubu. Nasunęło mi się trochę możliwości i chcę to popchnąć w coś oficjalnego, a nie takie niby-niby coś, działającego pod biznesem.

Dane rejestracyjne przedsiębiorstwa:

  • Nazwa: Ecstasy Angels,
  • Adres: San Andreas Avenue 1543, Little Seoul,
  • Numer konta grupy: 7372580415,
  • Zarząd: Vincent Smith 100%,
  • Kapitał: $500.000.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JDKvNTS.png

4jcSTg2.png

intek pojawi się najszybciej po świętach, razem z nim jakaś sensowna i treściwa gra. Wstępne współprace (które były poruszane w świecie IC) też ruszą od nowego roku. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 2023r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin