Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Hu$$leTown


CoughSyrup

Rekomendowane odpowiedzi

Capture.thumb.PNG.e3cc7bd16d2c3bc5f17076ca98b984f0.PNG


Jeśli szukasz problemów, na Rancho na pewno uda Ci się je znaleźć, to popierdolone osiedle. Z tego co słyszałem obecnie rządzi tam nowo uformowana grupa, każą mówić na siebie Hu$$leTown (lub Hu$$leTown Mafia, Hu$$leTown Clique etc). Czy to hustlerzy? Nie wiem, dla mnie to banda małolatów, która nie do końca wie czego chce od życia. Znakomitą ich większość stanowią czarnoskórzy, ale znajdziesz tam też Latynosów, łączy ich jedna ławka, nie kolor skóry. Wśród nich wyróżniają się dwie osoby, Rakim Jackson oraz Keyshawn Brown, te dzieciaki rzucają crackiem na potęgę, przez nich od jakiegoś czasu Rancho zalane jest crackheadami, a pod nogami walają się tzw. "crackpipe'y" naprzemiennie z małymi kawałkami folii aluminiowej. Na osiedlu rozwija się też kilku innych aspirujących gangsterów, siedzą w klasycznym gównie - sutenerstwo, rozboje i kradzieże. To tak jak w filmach, tylko że naprawdę. Nie wiem czy to ja jestem stary i już zapomniałem jak to było, czy to od zawsze na tym jebanym osiedlu pieniądz wyznaczał szacunek.


 

 

 

Siema, nie będę owijał w bawełnę. Chcemy stworzyć uliczny gang oparty głównie na handlu detalicznym poprzez siatkę utworzoną z członków grupy, rozstawionych na każdym rogu osiedla. Panować będzie tu hierarchia, która bazować będzie na dokonaniach i zdobytym szacunku poprate wydarzeniami w grze In Character. Wzorowane na jednym z najniebezpieczniejszych osiedli w LA - Ranczo to wybrane przez nas miejsce rozgrywki, będziemy się starać odwzorowywać panujące tam realia jak najlepiej. Mamy w planach ożywić tą część South Central, dlatego możecie spodziewać się tam naszych projektów w niedalekiej przyszłości. Stawiam na jak najwyższą jakość rozgrywki RolePlay, toteż dopilnuję, aby interakcje z nami były zawsze HQ. Jeżeli ktokolwiek zainteresowany jest wspólną grą życia na "projekcie" południowego Los Santos serdecznie zapraszam, pozdrawiam.


 



Ekipa: Ja, Kordian, Hordd, Condom, Alderson, Nester12

 

 

Edytowane przez CoughSyrup
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin