Skocz do zawartości

Sebek

Zasłużony
 • Ilość treści

  415
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  13

Sebek wygrał w ostatnim dniu 16 Maj

Sebek ma najbardziej lubianą zawartość!

12 obserwujących

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  sebek#4489

Plebiscyt VIBE

Ostatnio na profilu byli

3 857 wyświetleń profilu
 1. Nóż taki był, kosztował na aukcjach około 400k.
 2. No, była gdzieś broda w akcesoriach - przynajmniej na developerskim.
 3. Alternatywnie z żółtymi kołkami możemy zrobić porządek w ten sposób, że domyślnie będą ukryte, a użycie /corner będzie wskazywało najbliższy corner na mapie. Co sądzicie?
 4. Cokolwiek zrobimy, będzie wstępne i możliwe do regulowania w panelu, więc przeprowadzimy po prostu test in vivo.
 5. Prekursor roleplayu dostał dwa punkty, a że miał już ich sporo to dostał zawiasy na tydzień. Ja swoich nie ściągnę, ale może apelować o ściągnięcie innych ostrzeżeń.
 6. Zasady opisane w regulaminie organizacji przestępczych są proste. Decyzja o FCK była podjęta w oparciu o jedną z trzech przesłanek. Mistrz Gry może uśmiercić Twoją postać w dowolnym momencie, a przykłady, które wypisaliśmy w regulaminie są po prostu pewnego rodzaju ostrzeżeniami i elementem ryzyka przy ofensywnej grze. Twoja postać nie żyje, niezależnie od opinii Twojej czy Twoich kolegów, którzy są pierwsi do wnioskowania o FCK w takich sytuacjach i pierwsi do krytykowania zasad, gdy to Waszej stronie powinie się noga.
 7. Buractwo to ja właśnie wyrwałem na dziesięć dni. A Twoją apelację, rogalu, rozpatrzę jutro.
 8. Kwestia ustawiania nazw włoskiej kokainy i tym podobnych nazw własnych narkotyków ma trywialny powód - to jest młody serwer i zabezpieczałem się w ten sposób przed błędami skryptowymi. Było ich sporo, bo czasami nie działały limity, a po unikatowej nazwie narkotyków mogłem dochodzić kto jest źródłem zbugowanych przedmiotów. Teraz jest to przeszłość, a unikatową nazwę grupa dostaje tylko na życzenie, bo np chcą produkować jakiś modyfikowany narkotyk, sami chcą się wyróżniać (np. zielona tabletka itp).
 9. Obowiązujące, oficjalne ustalenia dotyczące uniwersum i nazewnictwa macie tutaj: W skrócie - niektóre nazwy własne występujące w świecie rzeczywistym dla spójności zmieniamy na nazwy z GTA (LA, Kalifornia, Nowy York, niektóre nazwy lokalnych drużyn sportowych). Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie ktoś odgrywa podróże między Los Santos a Los Angeles, gdy lorowe miasto jest całkiem nieźle odwzorowany bliźniakiem rzeczywistego Los Angeles. Takie ustalenia funkcjonują od początku serwera i nie sądzę, by uległy zmianie. Nie widzę powodu, dla którego nie można by w rozmowach IC używać wymienni
 10. Rozwiązanie ze szpitalem jest w porządku. Ładowanie HP do jakiegoś poziomu, np 60% byłoby spoko.
 11. Która ameba ustawiła cenę żarcia w biznesie na $685? Co to za biznes?
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝