Skocz do zawartości

Sebek

Gamemaster
 • Ilość treści

  243
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  7

Sebek wygrał w ostatnim dniu 24 Luty

Sebek ma najbardziej lubianą zawartość!

8 obserwujących

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  sebek#4489

Plebiscyt VIBE

Ostatnio na profilu byli

1 816 wyświetleń profilu
 1. Sprawdzone. @Proceente ma rację - dostał deathmatch z powodu głupiej stłuczki. Panowie akurat wracali z poprzedniego napadu, gdzie okradli dwie gwiazdy i jedną z nich - zgwałcili pistoletem w usta. Do wszystkich biorących udział lub popierających tego typu akcje ofensywne: dość. Zrobiliście sobie ze współczesnego amerykańskiego miasta Afganistan. Regulamin jasno określa, w jakich miejscach odgrywanie takich akcji jest zakazane. Od teraz nie będzie skutkowało admin jailami, a długimi banicjami. Doprowadzacie do sytuacji, w której gracz spoza organizacji przestępczych czuje się jakby by
 2. Co do konfliktu @Proceente vs @dead since 016 to czekam na logi obrażeń od kogoś z dostępem do nich i wszystko się wyjaśni. W tej chwili jeden rabin mówi jedno, a drugi drugie.
 3. Niezbędny element stroju do kupowania broni:
 4. Taka aplikacja tutaj nie przejdzie. Zwróć uwagę jak prezentują się inne aplikacje. Dołącz do istniejącej organizacji przestępczej.
 5. Żeby nie było żadnych wątpliwości co do uczciwości i zgodności z regulaminem. Postać jest blokowana od razu, bez zbędnych dyskusji na czacie OOC i wyciągania całej akcji na forum.
 6. Polecam terapię psychiatryczną.
 7. Dołączcie do jednej z istniejących organizacji przestępczych.
 8. Proponuję dać większość tej historii w spoiler.
 9. Jakaś grafika, panowie? Tematy organizacji to wizytówka serwera. Poprawcie aplikację i wrzućcie jeszcze raz.
 10. O, jednak ban. Dobrze się składa, polepszy rp.
 11. Wczoraj dwie kolejne organizacje uzyskały dostęp do wielu rodzajów broni. Cena za broń nigdy nie była narzucana przez GM, a jeśli kupowaliście UZI za 10k to wińcie janusza grindera, który zarabiał na was na czysto 7 tysięcy na jednym UZI. Miłego wieczoru z Vibe RolePlay!
 12. Aplikacja jest bardzo słaba i mało estetyczna. Zagraj w którejś z istniejących organizacji przestępczych.
 13. Zapraszam. Napisz na discord w celu dodania na serwer liderów, a potem w grze do mnie lub do mogiela po grupę. ps przynajmniej u mnie te gify ładują się z bardzo dużym opóźnieniem.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝