Skocz do zawartości

Sebek

Gamemaster
 • Ilość treści

  97
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Sebek wygrał w ostatnim dniu 25 Wrzesień

Sebek ma najbardziej lubianą zawartość!

5 obserwujących

O Sebek

Ostatnio na profilu byli

692 wyświetleń profilu
 1. Napisz do mnie na discord, dodam Cię do serwera liderów.
 2. Usuń niepotrzebne wstawki dotyczące LA (nazwy m.in. Watts, Pico Union) i zamiast opisywać to, co się dzieje z Florencią irl, opisz choćby gdzie chcecie grać. Sprawdź jak wyglądają tematy organizacji oficjalnych i wrzuć poprawiony tekst.
 3. ** W całym stanie słychać o sporych problemach kartelu Manizales z transportem narkotyków do USA. Media trąbią o licznych aresztowaniach pracowników oraz urzędników państwowych, którzy umożliwiali przemyt. Co więcej, kilka większych laboratoriów produkujących metamfetaminę w Kolumbii zostało zniszczonych na skutek walki z meksykańskim kartelem Romero. Oba te wydarzenia spowodują prawdopodobnie tymczasowe wstrzymanie dostaw narkotyków do Los Santos.
 4. Po przeczytaniu tematu nie wiem co chcesz grać i do czego potrzebny jest Ci status freelancera. Spróbuj ponownie lub (co bardziej radzę) dołącz do którejś z organizacji przestępczych.
 5. Organizacje nie posiadają żadnych cornerow, wszystkie są neutralne. Wstawiam je tam, gdzie są potrzebne, limitując do trzech wstawionych na prośbę lidera zaakceptowanej organizacji.
 6. Cornery wstawiłem tego samego dnia, kiedy lider o to poprosił.
 7. Mimo wszystko takie zachowania nie będą tolerowane. W tym miejscu w ogóle nie powinna zostać użyta broń. Skargę akceptuję bez dodatkowej kary, bo poszkodowani wolą rozwiązać spór w grze. Niech to jednak będzie ostrzeżeniem dla oskarżonych, ta sytuacja nie może się powtórzyć.
 8. Wszystkie sprawy oprócz dzisiejszej strzelaniny były na bieżąco wyjaśniane. Wysyłanie teraz uciętych screenów z rozmowy z @Czechu niewiele pomoże. Nie mam zamiaru wysyłać pełnego screena na publiczne forum, nie zwykłem publikować prywatnej korespondencji, ale adwersarz dokładnie wie, dlaczego został tak pożegnany i czasowo zablokowany. Co do dzisiejszej sytuacji wypowiem się jako gracz, bo przez cały ten czas po prostu grałem IC swoją postacią. Wczoraj nowy lider gangu, w którym gram (te 15 min dziennie, kiedy nie robię wolontariatu dla największej pod względem liczby graczy grupy
 9. na trzy sekundy przed tym jak rozpętałem trzecią wojnę światową
 10. Za mało, za krotko, za słaba jakość. Nazwy nawiązujące do Compton są zakazane, bo nie pasują do uniwersum. Przeczytajcie publikacje mistrzów gry.
 11. Organizacja dostaje oficjalne ostrzeżenie za ciągłą grę ofensywną, niestosowanie się do zaleceń opiekuna organizacji przestępczych i nieustanne pretensje/roszczenia/oskarżenia w stosunku do administracji serwera. Szalę goryczy przelała w gruncie rzeczy beznadziejna akcja porwania lidera wrogiej organizacji i wymuszanie na mnie oraz pozostałych członkach administracji zgody na jego FCK. Mimo wielu rad, których Wam udzielono, dalej nie potraficie odgrywać konfliktów między organizacjami przestępczymi wysokiego szczebla. Rozwiązanie sporu IC: Denys Rashkovsky uciekł w
 12. Trzy proste zmiany dot. cornerów: od teraz dostęp do cornerów ma każda postać -> nie trzeba być w organizacji przestępczej, by grać diler cornery są aktywne w godzinach 17:00-23:59 szansa na sprzedanie niektórych narkotyków "tanio" wzrosła
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności