Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[MeForThePeople] - Bóg dla mnie, dla nas i was.


maniekmetin2

Rekomendowane odpowiedzi

**Na kanał MeForThePeople, prowadzony przez Sadikiego Marou - trafił kolejny filmik, tym razem bohater opowiada o swoim stosunku do wiary i zachęca na nawrócenie się. Komentarze i ocena włączone.**

 

image.png.7eed2a9fc70ce1febe97d3fefc759755.png**Nagranie się rozpoczyna.** 

Sadiki: Pokój bracia, pokój siostry..  Brat Sadiki tutaj... Właśnie wracam z kościoła, muszę wam powiedzieć że nigdy w życiu nie czułem się tak dobrze jak teraz. Mam czysty umysł, czyste serce. Jestem człowiekiem wierzącym, dzisiaj mija rok odkąd nie jestem ateistą. Uwierzyłem że Bóg istnieje, wiem że jest przy mnie i to on daje nam w tym trudnym okresie siłę do życia. Wiedzcie że wiara to najprawdziwsza broń, najskuteczniejsza niż broń palna czy biała. Bez wiary, człowiek jest jak... jest jak pancernik bez pancerza. Ludzie patrzą się na mnie dziwnie, ale niech obserwują.. Albowiem to ode mnie emanuje energia, ta energia jest impulsem do działania i prawdziwym darem. Jesteśmy po okresie świątecznym, mam nadzieję że spędziliście go razem z bliskimi, lub ludźmi dobrej woli. 

Na ten czas, składam wam życzenia na nowy rok, mam nadzieje że przyniesie wam on dużo dobrych rzeczy, lecz pamiętajcie. Dyscyplina i organizacja jest podstawą, mam nadzieje że nie potraktujecie tego dnia jako "dzień wolny" - każdego dnia musimy ciężko pracować na to co chcemy osiągnąć. Wolna niedziela, wolny czwartek - to wszystko to proces, który musimy podtrzymać.

Pamiętajcie, że Bóg na was czeka, zatrzymajcie się nawet na chwilę gdy gdzieś podążacie, poświęćcie sekundę Bogu, wejdźcie do środka, poczujcie to co Bóg dla was przygotował. On na was czeka, on się nie spieszy, on zawsze będzie dla was.

Pokój z wami, dobrego wieczoru. Brat Sadiki.

 

**Nagranie się kończy.** 

Edytowane przez BORZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin