Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Linda Williams


Pablo Escobar

Rekomendowane odpowiedzi

yoPBUle.png

***

Linda Williams to 24 letnia dziennikarka w Weazel News, która jest strasznie kontrowersyjna i przychylna na pieniądze. Zasłynęła z częstymi wywiadami z chłopakami 0-21 Records, SUG TOWER. Zmieniła swój styl ubierania odkąd spotyka się z Ethanem znanym CEO Weazel News. Głównie poświęca się dziennikarstwie. Na zdjęciu przedstawiona jest ona w nowym wydaniu i nowym samochodzie, który odkupiła od swojego przyjaciela Lecrlec. Jest samo wystarczalna i pełna kreatywności.

Krótko i na temat. Gram dziennikarkę, która jest kontrowersyjna i lubi "$$" jutro coś tutaj dopiszę jak mi wpadnie do głowy. Będę pojawiał się po prostu w branży rozrywkowej przeprowadzając wywiady, odgrywając jakieś interakcję między sławnymi, a normalnym cywilem. Jest fajnie a będzie jeszcze fajniej pozdrawiam. Jak coś mam poprawić to poprawię. Każde zmiany w życiu mojej postaci będę wrzucał, ale dopiero teraz tworzę ten temat mając 60h na postaci bo chciałem się wczuć i InCharacter sam zdobyć kontakt, a nie z góry sobie narzucać kontakty z ludźmi z branży rozrywkowej. Siedzę na discordzie i w Event Team, gdzie będę mógł fajnie nakręcać grę i przy tym mieć sam fun z gierki.

 

Social Media:

Linda Williams (v-rp.pl)

Aktywność medialna:

011. Wywiad z Arthur Cross jednym z trzech założycieli firmy ochroniarskiej MAPLE SMCE - www.weazelnews.com - Vibe Role Play (v-rp.pl)

[07/01/2021] Linda Williams - Look #01 - Wycenione - Vibe Role Play (v-rp.pl)

**W internecie krąży wywiad z Marissą Allison nową aktorą serialu No Chance** - Archiwum globalne - Vibe Role Play (v-rp.pl)

011. Wywiad z Arthur Cross jednym z trzech założycieli firmy ochroniarskiej MAPLE SMCE - www.weazelnews.com - Vibe Role Play (v-rp.pl)

 

Edytowane przez Pablo Escobar

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ys49Dpr.png

**Dnia dzisiejszego odbył się pogrzeb na którym miasto pożegnało trzech wspaniałych funkcjonariuszy, którzy oddali swoje życie podczas służby jako młodzi ludzie zostawiając swoje rodziny w żałobie. Dużo osób zjawiło się na pogrzebie co świadczy o tym, że ludzie w dwudziestym pierwszym wieku mają jeszcze serce. Przemówiła także Linda Williams - wspinająca się po szczeblach dziennikarka.**

**Krążą pogłoski, że Linda wyszła nawinęła makron na uszy, masło maślane, aby tylko się pokazać przy większej publiczności ważnych ludzi i realizować swój plan**

**W Internecie jest masa komentarzy napływająca do Weazel News o tym, że Linda Williams zrobiła to, aby się pokazać**

**Osoby stojące blisko Lindy mogli zauważyć jak szepcze do Tanishy**

57NjKqq.png

Komentarze (Kliknij poniżej bez cenzury)

Cytat

Konkurencja: - Co za pieprzona suka w dniu pogrzebu tych ludzi miała tupet wyjść nie znając ich i przemawiać,

 Hate4u - Dziwka - nic innego,

Random2 - Pieprzona zdzira,

Random - Do czego te media dopuszczają,

Samantha Williams: - Mam nadzieję, że ją zwolnią z Weazel News,

Richard Korsky: - Zabije Cię szmato, już nie żyjesz kurwo,

 

Krótkie nagranie z telefonu:

Cytat

5lpx5Zx.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Grupa osób zauważyła, że Linda Williams przed rozpoczęciem audycji w Galaxy Club spotkała się z mężczyzną, który podjechał czarnym vanem i wręczył jej plik pieniędzy, a chwilę później Linda Williams narzekała na audycji na sam gatunek muzyki, gdzie też w tłumie mogli zobaczyć, że dostała plik pieniędzy od cwaniaka Joe Scarpino na parkiecie w Galaxy Club. Po koncercie widziano ją w nowym aucie którym poprzednim właścicielem był Leclerc. Ona jednak zaprzecza tej informacji, która ukazała się na jednym z portali skandalicznych**

**Wyciągnęła telefon po tym jak otrzymała informacje od kolegi, że znowu jest skandal wokół jej osoby i odpowiedziała na swojej tablicy pisząc. **

Nie wiem co ja tym ludziom zrobiłam, ale dopiero teraz widzę jak dużą rację mieli moi przyjaciele, że jak zacznę być rozpoznawalna to dopiero wtedy poznam co to znaczy oglądać się za siebie. Po prostu Leclerc przyjechał dać mi pieniądze, które zostawiłam u niego w samochodzie którym teraz jeżdżę. No ludzie.. Przyjaciel przywiózł mi kasę bo zapomniałam z tego wszystkiego ja wziąć a tu wielkie żale na mój temat. Był dzisiaj pogrzeb a później koncert Protaisa. Byłam w pracy więc musiałam być na jego koncercie, ale gatunek tej muzyki. Ja nawet nie wiem jak do tego się tańczy czy bawi. Jestem młodą dziewczyną, która lubi dudniące Trans House albo jakiś Dubstep. Niech ta osoba zajmie się swoim życiem, a nie wtrąca się w moje. Pozdrawiam i jutro ukaże się mój pierwszy artykuł. Dobranoc kochani. A no i dzięki Waszej aktywności otrzymałam awans i premie w Weazel News od samego prezesa. Oby tak dalej. Stąd też samochód nowy. Trzeba się rozwijać. Ustaliłam sobie cel milion w 2021 roku na koncie. Muszę dać radę! 

**Zmęczona poszła do kuchni a następnie otworzyła lodówkę z której wyciągnęła obiad i odgrzała go sobie jedząc popijała Whisky będąc zdenerwowana rzuciła telefon o ziemię i zaczęła krzyczeć w Weazel Apartament, gdzie później zasnęła smsując z Leclerc. **

Edytowane przez Pablo Escobar
crushingtheopp lubi to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

 

****Linda Williams wróciła do Los Santos, gdzie spotkała się z obecnym CEO Weazel News, który po rozmowie z nią dał jej szansę wrócenia na swoją posadę. Linda nie wiedziała, że już tego dnia Ethan Jason się zakochał i w ten sposób próbował do niej dotrzeć. Linda po powrocie odbyła kilka wywiadów i poznała wpływowych ludzi a z swoich oszczędności zarobionych z wywiadów sprzed pół roku kupiła apartament w Sky Apartments, gdzie integruje się z sąsiadami i powoli pnie się do góry. ****

Spoiler

sDSPpfC.png

**Linda Williams skorzystała z okazji i wzięła udział w zorganizowanym rajdzie podczas Summer Festival Party na plaży Vespucci w Los Santos, gdzie odpadła w pierwszym rajdzie ponieważ miała obcasy i nie była przygotowana na rajd. Zorganizowała się spontanicznie i z pomocą doświadczonego kierowcy wyruszyła w krótki rajd, a później nadawała relację na żywo z helikoptera firmy AIR. Strzelała też na strzelnicy i poleciała w widokowy lot z nowo poznaną właścicielką firmy Air. Poznała na rajdzie wiele wspaniałych osób, a przede wszystkim kolegę który wygrał ten rajd i zajął pierwsze miejsce na podium, a później poszedł z Lindą na imprezę do nowo poznanego sąsiada Gaziego co śmieszne okazało się, że Linda obok ma swój apartament i bawili się do białego rana co jej chłopakowi Ethanowi się nie spodobało i wyszedł z imprezy, ale Linda pod wpływem narkotyków, które jej dosypali do drinka nie ogarniała sytuacji i dalej dobrze się bawiła**

Spoiler

46.png

55.png

44.png

53.png

51.png

19.png

14.png

18.png

**Na powyższym obrazku widać ochronę, która między innymi podczas całego festiwalu pilnowała Linda_Williams przeze pogróżki, które zostały jej dostarczone na pocztę. Na szczęście nic się nie wydarzyło. Ochronę sprawował nad nią jej przyjaciel i jego firma MAPLE SECURITY, która została opłacona przez Ethan'a Jason'a między innymi podpisali kontrakt na ochronę budynku Weazel News, oraz prywatnego mieszkania dziennikarzy zapewniając im opiekę i bezpieczeństwo** 

****Linda Williams została pobita rano na plaży przez mężczyznę, który okazał się później bandytą próbując ukraść pieniądze z Sushi, gdzie przesiaduje często Linda z swoimi znajomymi i ruszyła za nimi, gdzie oni zaczęli od razu do niej strzelać i mały włos, a skończyło by to się tragicznie. Na szczęście obyło się bez większych ran jedynie zniszczony samochód i przebita rana na wylot na lewym barku. Samochód został oddany do specjalistów, którzy wytłukli dobrze blachę i polakierowali, a następnie został oddany do komisu za 199,999$. Tego samego dnia Linda kupiła samochód z salonu w sportowej wersji, a z tego zakupu była najbardziej zadowolona. Samochód marki: Sugoi z chińskiej wersji seryjnej. **

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Linda Williams opublikowała długo wyczekiwany wywiad z jednym z trzech współzałożycieli MAPLE SECURITY.**

011. Wywiad z Arthur Cross jednym z trzech założycieli firmy ochroniarskiej MAPLE SMCE - www.weazelnews.com - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Edytowane przez Pablo Escobar

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Linda Williams otrzymała taśmy, którymi może szantażować znaną osobę z branży muzycznej, ale zastanawia się nad tym czy chce ryzykować swoją reputację i pracę za kilkanaście tysięcy dolarów. Odwiedziła swoją starą przyjaciółkę która prowadzi restaurację w okolicy Vespucci, gdzie zjadła swoje ulubione danie i poznała sympatycznego mężczyznę, który okazał się mieć propozycję dla Lindy. Później spędziła czas z swoim chłopakiem Ethanem, ale niestety nie było Happy End'u, ponieważ Ethan spadł ze skały podczas, gdy drewno spróchniałe pod jego ciężarem uległo rozpadu on upadł z około 20 metrów w pogoni ruszyła za nim Linda Williams, które niestety też nie miała wiele szczęścia bo potknęła się w nerwach na mokrej skale i upadła nieprzytomna. Reanimowali ją ponad godzinę, ale jest puls. Leży w szpitalu i odpoczywa wraz z Ethanem. Odwiedzają ją przyjaciele i koledzy z pracy. Dostała zwolnienie lekarskie na tydzień z pracy. Do końca tygodnia ma zostać pod obserwacją, chyba że wyniki się polepszą. Do teraz nie wie co się dzieje z Ethanem bo dali jej środki uspokajające po tym jak szalała przy podpinaniu kroplówek martwiąc się o swojego chłopaka - zasnęła. Leżą teraz w jednej sali obok siebie. Ma wątpliwości co do związku z Ethanem uważa, że go krzywdzi i naraża na niebezpieczeństwo przez swojego życiowego pecha i lekko myślnych decyzji sprawiających jej przyjemność.**

Spoiler

D11EcCY.png

oDY5jMl.png

hAMuxhd.png

19vQOJV.png

Kgr1j5t.png

 

Edytowane przez Pablo Escobar

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Po dłuższych wydarzeniach i zastanowieniu Linda Williams przestaje ingerować w akcję z taśmami po prostu nie ryzykując swoim imieniem przy takiej aferze jaką mają być taśmy z seks taśmy gwiazdeczki Los Santos. Linda wyszła ze szpitala. Ethan też wyszedł, ale stracił pamięć na dwa tygodnie wstecz przez co w ogóle nie pamięta Lindy i teoretycznie i praktycznie się rozstają. Nie są już parą. Mieszkają oddzielnie. Może kiedyś Ethanowi się coś przypomni. Linda pojechała do swojego rodzinnego miasta jakim jest Vice City i pochowała ojca, który zmarł na raka. Odkupiła długi na firmie zalegającej ojca produkcję mebli, gdzie przenosi ją do Los Santos i ma wysokie plany co do rozwoju tej firmy widząc zapał swojego ojca, a także jego brata którego również ściąga do Los Santos. Znowu zaczyna pić i wciągać narkotyki na imprezie, gdzie później wraca do domu i rozpieprza swoje pieniądze na remont apartamentu poszerzając go o jedno piętro w górę. Na dniach szykują się zjawiskowe plany dla Lindy. Otrzymała w końcu licencję CCW, czego najbardziej oczekiwała po ostatnich wydarzeniach** 

Spoiler

lkxQg7L.png

8UbMDNN.png

 

Edytowane przez Pablo Escobar

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Linda przeprowadziła wywiad, który dzisiaj oficjalnie wypuściła w obieg. Jest to wywiad z Tomasem Domino. Wygrał ostatnią walkę i do dziś zostaje niepokonanym sportowcem. Odebrała cesję alkoholową i tytoniową do swojego nowego lokalu w którym otworzyła X-Clusive Club. Dziś zaczęły się prace remontowo-usługowe. Złapała także kontakt z agentem FiB. Na bieżąco jest informowana o ciekawych tematach. Na dniach przeprowadzi wywiad na bardzo interesujący temat. Rozwija się nie tylko jako dziennikarka, ale jako nowa właścicielka klubu gdzie szykuje petardę dla mieszkańców Los Santos wraz z swoją załogą**

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Linda Williams przez chwilę odpuściła sobie karierę zawodową dziennikarki i poszła na dwutygodniowy urlop podczas którego organizowała wszystko co związane z klubem. Podpisała dzisiaj umowę z firmą Stronzo. Jest także na dobrej drodze w podpisaniu kontraktu z DJ Doomem na swoje imprezy. Ostatnie swoje pieniądze zainwestowała w klub aktualnie jest praktycznie /bankrutem/ nie licząc jej nieruchomości, pojazdów. Prężnie rozwija swój klub nie długo szykuje otwarcie. Od 18 lipca planuje promowanie wydarzenia. W planach ma także zorganizowanie imprezy takiej, której jeszcze Los Santos nie widziało i nie słyszało.** 

 

ltyoBZq.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**Linda otworzyła klub, który zrobił huczne zamieszanie w Los Santos - odebrano go pozytywnie, a ona sama zaczęła zarabiać większe sumy dzięki nowemu interesowi. Powoli wraca do swojej normalnej codziennej pracy jako dziennikarka starając się o jak najlepsze materiały i wywiady**

Edytowane przez Pablo Escobar

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Linda po nieudanej imprezie w jednym z klubów postanowiła w stanie nietrzeźwości udać się spacerkiem do swojego apartamentu, gdzie po drodze spotkała ją nie przyjemna sytuacja. Skradziono jej telefon, a do Internetu trafiło zdjęcie, gdzie Linda nie ma na sobie stanika. Zdjęcie jej piersi zrobiło szum w mediach na kilka dni. Sprawa nie została zgłoszona na policję, bo Linda nie wierzy w wydział sprawiedliwości i będzie szukała sprawiedliwości na swój własny sposób - przez prywatnego detektywa. Od pewnego czasu śledzi ją czarnoskóry mężczyzna, który pojawia się praktycznie w każdym jej miejscu. Zaopatrzyła się w licencję CCW i kilka magazynków. Wieczorami jeździ na strzelnicę trenować swoją celność. Zmieniła się będąc z Ethanem w związku już drugi miesiąc. **

54434863ceabced4283e56137ec27dff.png

d44c63e1df86450bbc87cdf18157d065.png

7a12b13c0a24dc33697fca1f7d13b04f.png

 

Edytowane przez Pablo Escobar

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin