Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Linda Williams


Pablo Escobar

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz trochę zajęty jestem organizowaniem kolejnej imprezy, a od Weazel News odsunąłem się jak najdalej można, bo nie mam na to, aż takiej dyspozycji czasowej co nie zmienia faktu, że ciągle postać jest grana i przebiła już 200h. W spoilerze zdjęcia z ostatnich akcji. W Weazel też zajdą nowe zmiany zobaczymy jak się do nich odniosę. Na pewno postać będzie kontynuowana bo bardzo fajnie mi się prowadzi interakcję z klubowiczami i rozwija swojego avatara. No i nie mogę oderwać oczu od jej czarnej sukienki. Oceńcie sami.

 

NKnruyP.png

***

DLu7pMN.png

***

YmK1BY8.png

***

lc8jPv7.png

***

hSV1u2R.png

***

GpisnJ7.png

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszam ten temat, bo gram teraz sobie w LSPD, a postać będzie prowadzona tylko i wyłącznie podczas imprez. Struktura firmy jest tak rozwinięta, że kierownicy sami potrafią skleić imprezkę. A ja chce posmakować czegoś innego. 200h na razie starczy. Można przenieść do archiwum, a jak coś mnie natchnie to się odezwę, bo musiałbym zrezygnować z klubu, aby mieć czas na prowadzenie tego tematu. Bo nie mam co wrzucać jedynie widokówki, a tak to nic sympatycznego się nie dzieje. Zarabiam kasę w klubie i będę na dniach otwierał spółkę, ale nijak chyba to się już ma do wycen + tego tematu. Może zostać jako /wizytówka/ Lindy, ale też możesz go zamknąć. @thaZu @thelordzibi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin