Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Karach] ZDYNI600


ZDYNI600

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4760-zdyni600/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Wszystkie
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: Propsowanie działań doxerskich
Członek ekipy nakładający karę: Karach
Wyjaśnienie sytuacji:  Cześć, jako iż nowy rok zbliża się dużymi krokami po raz kolejny chciałbym spróbować zaapelować się do kary. Dużo do dodania nie mam do mojej wcześniejszej apelacji, cały czas uważam, że jedyne czym zawiniłem to dołączeniem do dyskusji o wrażliwej treści bo zostałem do niej powołany. Nie ukrywam, że podczas przerwy do głowy wpadło mi kilka pomysłów które chciałbym zrealizować i urozmaiciłyby  rozgrywkę na serwerze. Dodam jeszcze, że po daniu mi szansy na powrót będę unikał szerokim łukiem jakichkolwiek tematów na temat uprzykrzania innym graczom życia, a tym bardziej kar wynikających z takich rzeczy ponieważ z doxbinem nie chce mieć nic wspólnego. Na dole wstawiam link do poprzedniej apelacji gdzie wydaje mi się, że dosyć dobrze udowodniłem swoją niewinność w tej sprawie (jeśli macie co do tego jakieś wątpliwości z chęcią je wyjaśnię pod tematem lub na discordzie). Życzę szczęśliwego nowego roku i udanych postanowień.

 

Edytowane przez ZDYNI600
Pingwinek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin