Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/mlody lukasz] Crud/howrealook


Crud

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/562-crud/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Dwayne Watts
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: "
Żegnam smutnego pana spamera."
Członek ekipy nakładający karę: mlody lukasz
Wyjaśnienie sytuacji:  Nie znam w ogóle okoliczności danej sytuacji ponieważ ban został nadany w tym roku w czerwcu a ostatni raz jakąkolwiek styczność z serwerem miałem w 2022 roku na wakacjach. Chciałbym się doinformować za co dokładnie dostałem bana i czy w ogóle nie jest to jakaś pomylona sytuacja. Sprawdziłem swoje wiadomości na discordzie VibeRP i moja ostatnia wiadomość tam, jest z dnia 26.07.2022. Bardzo proszę o jakąkolwiek wiadomość w tym temacie bo jestem totalnie zadziwiony zaistniałą sytuacją.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Według logów widać, że z początku testowałeś sobie feature cheata, w którym do każdego pisałeś siema - w ciągu kilku sekund zaspamowałeś każdy ID, który jest na serwerze. Później poszedłeś krok do przodu, w którym wysyłałeś linka do discorda, gdzie można te oprogramowanie zakupić.

 

Odrzucam.

Maltretacja lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin