Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #73


avepy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.01.2024 o 18:32, 433 napisał:

Po tym różowym serwerze krążą plotki, że to nie ty zrobiłeś zwierzęta.

No i? Nawet jeśli to prawda, w co w sumie nie wierzę, to chyba chodzi o to aby gracze mieli dobrze, nie? Ja tego nie rozumiem XD Nie działa, źle. Działa, też źle. Współczuję toku rozumowania, pozdrawiam.

Toyer , Piklo, madvalue i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bziuko napisał:

No i? Nawet jeśli to prawda, w co w sumie nie wierzę, to chyba chodzi o to aby gracze mieli dobrze, nie? Ja tego nie rozumiem XD Nie działa, źle. Działa, też źle. Współczuję toku rozumowania, pozdrawiam.

Najbardziej krzyczy ta grupa kilkunastu osób (10/20 a nawet niech by to było te 30)- to zawsze są te same twarze. Często są to osoby, które nie grają, mają aktywnego bana, trollują- ale mają dużo do przekazania i wyżalenia się (po części ich rozumiem, bo mogli zostać jakoś "skrzywdzeni" przez ten serwer). Ale porównując liczbę krzykaczy do ilości aktywnych graczy, których w niedziele było chyba z pińcet :tf: no to jest niewielka liczba- 6%, niestety faktycznie robią szum i inni na tym budują też swoje zdanie. Do tego dochodzi podburzanie ludzi na discordach, pajacowanie, trollowanie- to robi swoje. Morale graczy opadają, inni zaczynają (jak wrony, chyba wrony poprawcie mnie) powtarzać to samo i jest taki efekt echa.

Ludzie nie potrafią się cieszyć z tego co mają, bo widza tylko minusy wszędzie. Oczywiście też kurwuje na niektóre rzeczy, ale mimo wszystko fajnie, że mam sobie gdzie pograć jak mam ochotę (choć robię to już co raz rzadziej).

Nie ważne co dodadzą/usuną- zawsze będzie ten sam efekt. Nawet jakby wszystkie bugi magicznie naprawili to i tak te same osoby będą miały w rękawie sto powodów, dla których uważać będą, że nie warto tutaj grać.

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin