Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[07/01][VLOG][NOVA] WELCOME TO THE VAULT! 2024 TOUR


Drakew

Rekomendowane odpowiedzi

NOVA_logo_1024x1024_w.png?ex=6558f290&is=65467d90&hm=e476ad4fcbe1196e36c59d0f0cb38d2606a6a77125bf675a60e69069b4161a39&=&width=676&height=676

* Na serwisach internetowych pojawił się nowy filmik zamieszczony na oficjalnym kanale przedsiębiorstwa NOVA RECORDS. Przedstawia on VLOG z backstage oraz imprezy z obecnego wydarzenia THE VAULT  2024 TOUR PARTY, zorganizowanym przez powyższe przedsiębiorstwo. Jakość nagrania oraz dźwięku jest w super jakości poprzez użyty sprzęt. Zostały nadane efekty wizualne podczas obróbki dla polepszenia komfortu oglądania.

 

 

1.png?ex=65ac686c&is=6599f36c&hm=49fb481aa856f7cef38bcdcf879a7b04ee7b1b5dfb8974367372e5b32fac3222&

* 16/01/2024 19:28 MAZE BANK TOWER - rozpoczęcie materiału typu VLOG, video nagrywane wysokiej jakości aparatem, dźwięk przechwytywany poprzez mikrofony. Rozpoczęcie materiału jest dość dynamiczne, obraz rozpoczyna się z góry w dół prezentując wieżowiec pod którym się znajdują. Gdy kamera finalnie ustała na Rickim - zaczął do niej przemawiać.

Ricky Humphrey mówi: Zdarza nam się że czasami zrobimy coś świetnego mając chęć pochwalenia się z tym innymi.. Wiecie co? TAK BĘDZIE WŁAŚNIE DZISIAJ, nazywam się Ricky Humphrey i zapraszam was na backstage nadchodzącej fali imprez THE VAULT!
Ricky Humphrey mówi: Nagrało się? *spoglądnął na kamerzystę śmiejąc się* Czuję się tutaj z tobą jak jakiś reporter z wiadomości wieczornych, brakuje tylko garniaka!

* Słychać lekki śmiech dochodzący zza kamery, obraz z kamery poruszył się góra/dół dając znak twierdzący, zostało wykonane przejście poprzez montaż do następnej sceny.

 

 

2.png?ex=65ac6331&is=6599ee31&hm=f2ac6b6ebef950919fc61cf3f3c6bc4d2246f6b8108e00d6262335d5637bb7dc&Ricky Humphrey mówi: Nie pasuje ci ta kamera. *śmiejąc się, odwrócił głowę w kierunku szafki z alkoholem* Takiej kolekcji win dawno nie widziałem.. aleee! Później przetestujemy.
* Ricky Humphrey podszedł bliżej Alice Winter z mikrofonem.
Ricky Humphrey mówi: Co tam działacie dziewczyny, nie jestem w temacie!
Alice Winter mówi: Co działamy? Ależ ja już wszystko Ci mówię! Ogarniam obecnie dziewczyny na dzisiejsze wydarzenie - wiesz makijaż, włosy, ubrania i tak dalej *zerknęła na Rickiego z uśmieszkiem na twarzy*.
Alice Winter mówi: Okey, kucyk? Kok, jakieś dziwne wydziwienia?
Yumi Nakamura mówi: Kok najlepiej będzie...
Yumi Nakamura mówi: Jak widać, robi ze mnie coś ładnego, chociaż trudno jest z niczego coś zrobić *śmieje się patrząc w kamerę ricka*
* Alice Winter złapała za kucyk dziewczyny i rozwiązała włosy, aby te opadły jej na ramiona. Spryskała delikatnie odżywką, złapała za grzebien i zaczęła rozczesywać jej fryzurkę.
Ricky Humphrey mówi: No proszę! To ty odpowiedzialna jesteś za to wszystko? WOW! Mega odpowiedzialna funkcja, serio. Coś źle zrobisz - wszystko na Ciebie leci! *śmiejąc się spoglądnął na Yumi* Nie mów tak! Świetnie wyglądasz, poważnie. Jakbym miał więcej odwagi to bym nawet poprosił o numer telefonu!

 

3.png?ex=65ac6449&is=6599ef49&hm=9eadc7fc96c7bf2a6bdac5d07e864c8731490df70a9f08172697ff10eb339478&Alice Winter mówi: Takie uroki pracowania obok artystów! Trzeba zrobić tak, żeby wyglądali ZJAWISKOWO! *wyszczerzyła się głupkowato* Jak spieprzę, to będzie to wszystko na oczach ludzi no nie? Dlatego dopasowuję wszystko pod każdą z nich...
Yumi Nakamura mówi: To nabierz *śmieje się*.
Ricky Humphrey mówi: Cholera.. ciężko mi z tym, musiałbym chyba butelkę wina dla odwagi wypić! Nieśmiały jestem, żyję z tym od pietnastego roku życia gdy dziewczyna mnie upokorzyła..
Ricky Humphrey mówi: Wydawała się w porządku, ale diabeł z niej wyszedł.. taki trochę, MOCNY! *śmiejąc się przeszedł do odpowiadania Alice* Czyli jesteś taką ich trochę.. Mamą? Można tak powiedzieć, dbasz o swoje dzieci aby jak najlepiej się czuły z wyglądem który..
Ricky Humphrey mówi: (...) nadajesz, chociaż.. wróżka też by mogła od tego być! Kilka ruchów i zamienia się w księżniczkę z bajki.. o tak.
Alice Winter mówi: Okey gotowa! Jak, któraś chce to zapraszam na fotel! I jak mówię na wieszaku masz stylówki i przy każdej z nich osobne pudełeczko z biżuterią *pokazała dłonią na wieszak za nią*.

 

 

x.png?ex=65ac651d&is=6599f01d&hm=3a05a83d9531dafb41dff3b73839be9c8cdffbc5c75be4a70f619be295d4f707&Yumi Nakamura mówi: Okej, to dzięki wielkiee.
Alice Winter mówi: Czy jestem mamą? To ciężko powiedzieć, bo zapewne jestem tutaj NAJMŁODSZA! *zaśmiała się pod nosem* Ale jeżeli patrząc na dzisiejszy dzień można powiedzieć, że tak! Trzeba upiększyć swoje dzieci *wybuchła śmiechem*.
Alice Winter mówi: Wróżka... bardziej chyba mi pasuje phaha! *wyszczerzyła się w stronę Ricka*.
Yumi Nakamura mówi: Dobra, idę się przejść z psem i wracam do Was.
Ricky Humphrey mówi: Życie jest zaskakujące, urodziłaś się nie wiedząc o tym że już mamą jesteś. Widzisz! Takie mamy czaaaasy! ALEEE! Okey, wróżką od dzisiaj jesteś.
Alice Winter mówi: Urodziłam się już mamą! Oh sheet, pojebane... *wybuchła smiechem* Wróżka lepsze, trzeba podkreślić piękność dziewczyn, jeżeli chcesz mogę i nawet na tobie coś wyczarować RICKY!Ricky Humphrey mówi: To co.. *spoglądnął na Freye* Jesteśmy na wizji, program jaki kręcimy.. jeszcze nie wiemy, aleee.. możesz coś opowiedzieć o sobie, skąd jesteś, jak się nazywasz i tak dalej!
Freya Sauber mówi: O osobie? Kuźwa... wywiad... *zdezorientowana zerkneła kątem oka na Rickyego* ja?! Co ta Sonia wymyśliła i dlaczego mam ochotę jej nagadać za stres.
Ricky Humphrey mówi: Wróżka przy nas jest, popilnuje aby było jak najlepiej! *spoglądnął na Alice* Wiesz co.. jeszcze mi serce oczarujesz i będziesz miała mnie na głowie!

 

a.png?ex=65ac6620&is=6599f120&hm=910e3f8b5454f0813ac4e685aab583e6537872289a9f1a0f17dde83ead1735aa&Ricky Humphrey mówi: To co.. *spoglądnął na Freye* Jesteśmy na wizji, program jaki kręcimy.. jeszcze nie wiemy, aleee.. możesz coś opowiedzieć o sobie, skąd jesteś, jak się nazywasz i tak dalej!
Freya Sauber mówi: O osobie? Kuźwa... wywiad... *zdezorientowana zerkneła kątem oka na Rickyego* ja?! Co ta Sonia wymyśliła i dlaczego mam ochotę jej nagadać za stres.
Ricky Humphrey mówi: Wróżka przy nas jest, popilnuje aby było jak najlepiej! *spoglądnął na Alice* Wiesz co.. jeszcze mi serce oczarujesz i będziesz miała mnie na głowie!
Ricky Humphrey mówi: Dziewczyno, nie stresuj się. Głęboki oddech, głowa do góry i lecimy!
Freya Sauber mówi: Nie wiem od czego zacząć - cholera, Freya... Freya Sauber, znana przez dużo osób jako Hexe albo ta dziewczyna zza konsolety w klubie, skąd pochodzę Niemcy, Kolonia - miasto imprez, dlatego też pewnie się zajmuje tym czym się zajmuje!
Alice Winter mówi: Oj jakbym Ci oczarowała serce, myślę, że nie wyszedłbyś z tego żywy... Albo tym bardziej zdrowy psychicznie *zasmiała się pod nosem* Zielony fuj, to ta paletka idzie w pizdu... *złapała za paletkę wrzucając ją gdzieś do pudełka. *.
Ricky Humphrey mówi: Wyglądasz tak niepozornie, a tutaj.. UKAZAŁ NAM SIĘ PRAWDZIWY TALENT! Co Ciebie wzięło na wyjazd z Niemiec, za małe samochody czy chęć spróbowania czegoś innego?
 

 

aaa.png?ex=65ac6841&is=6599f341&hm=28ca24c47e72fcdc9b905405d1d8e3ddc3a8a2c7ab8d8acddb8cfec9b6c5af84&* Kamera została skierowana na mężczyznę, podczas rozmowy było widać prace polegające na robieniu make-up bądź układaniu fryzur, zaś w tle odgłosy rozmów innych osób znajdujących się zza kulisami. Po chwili kamera wróciła uchwytując mężczyznę i osoby z którymi prowadził rozmowę.

Freya Sauber mówi: Może to że zanudziłam się lokalnymi klubami z tamtego miasta? Chciałam poznać inną stronę świata muzycznego na własnej skórze, a nie tylko w sieci no i jestem... tutaj - szalejąc w każdym możliwym klubie w Santos.
Ricky Humphrey mówi: Oj Alice.. myślę że jakby nasze serca się złączyły w jedność.. bym przeżył zdecydowanie! *śmiejąc się, spoglądnął na Freye* Dobra decyzja, będzie okazja do przesłuchania twojej twórczości - zobaczymy co zrobisz z publiką!
Ricky Humphrey mówi: Tylko pamiętaj.. nie za ostro! Muszą wyjść z tego cali. *śmiejąc się*.
Alice Winter mówi: Dokładnie tak! Włosy masz dobrze ułożone i pasują... Okey Laila! Wskakuj na fotel szybko i done!
Freya Sauber mówi: To się przebieram!
Ricky Humphrey mówi: Czas i jeszcze raz czas! Powiem wam że jestem w szoku, pierwsza osoba którą znam, serio.. Ludzie nie lubią ze mną rozmawiać, ale przy kamerze.. muszą!

 

4.png?ex=65ac677a&is=6599f27a&hm=7ab8992a84e46a687287a1809d762e170c8171d923a54bfcd73be69beeae8962&Ricky Humphrey mówi: Laila, co nam ciekawego opowiesz? Będziesz na moim drugim vlogu, chyba!
Laila Aguirre mówi: Drugim? To kiedy był pierwszy?
Ricky Humphrey mówi: Cholera.. dlatego powiedziałem chyba drugim! Pierwszy jaki nagrywałem to na kanale PRIME i nie wiem czy tam byłaś czy nie...
Laila Aguirre mówi: Raczej mnie nie było... chociaż nie pamiętam Ricky. *zaśmiała się pod nosem* Zaraz wracam idę się przebrać.
Ricky Humphrey mówi: Okej!
Ricky Humphrey mówi: Stawiam że kilka osób nas ominęło.. nie potrafię punktualnie przyjechać, zegarek trzeba zmienić. *podeśmiał się*.
Alice Winter mówi: No niestety, przyjechaliście na ostatni dzwonek. Ale jeszcze będziecie mieli okazję!
Ricky Humphrey mówi: Zdecydowanie! My tutaj upolujemy pozostałość na imprezie, obowiązkowo!
Alice Winter mówi: Powodzenia, byle bym na tych waszych ujęciach nie wyglądała źle! *poklepała rickiego po ramieniu*.
Ricky Humphrey mówi: Uwierz.. jak wróżka zaklęcia rzuci to zawsze będzie wyśmienicie wyglądać, nie ważne czy z butelką czy bez!
Alice Winter mówi: Yeah, dajcie mi chwile ochłonąć. Zmęczyłam się! *zaśmiała się pod nosem*.

6.png?ex=65ac6a02&is=6599f502&hm=d5b123fb4458a8ede193b9065a54542994027c4c891ea3edad5383118385b1b3&Ricky Humphrey mówi: Hey, reporter LS News - przyszły niedoszły, bardziej niedoszły bo dziwnie mi przed tą kamerą.
Ricky Humphrey mówi: Ale wiesz co.. dla Ciebie specjalnie się postaram, jak się nazywasz?
Mayumi Ayugo mówi: Mayumi, miło mi.
Ricky Humphrey mówi: Ricky, największa gwiazda obiektywu. Słuchaj Mayumi, lokal dość konkretnie wygląda.. jakie plany na wieczór, co?
Mayumi Ayugo mówi: Dzisiaj, jestem od rozdawania opasek na imprezie.
Ricky Humphrey mówi: Opasek na imprezie? Myślałem że od czegoś innego, bardziej czułego. Aleee.. nie o tym! Spodziewasz się czegoś podczas imprezy? Masa ludzi będzie, zdecydowanie. Ty jako jedyna i opaski, mają one jakieś znaczenie tutaj?

 

 

 

 

a1.png?ex=65ac6aa0&is=6599f5a0&hm=5b83113bbda1dfcf5f084c9e931ecdc735bc39720fd0194ad41dcb5568c5c1f9&

 

 

* W tle słychać głosy wołania kobiety, nagle odchodzi sprzed obiektywu bez słowa.
Ricky Humphrey mówi: Mayumi, spokojnie! Eh.. no i poszła! opaski rozdawać, widzicie.. tak to się kręci w tym Los Santos, wszyscy zabiegani.
Yegor Dragovich szepcze: Idziemy sie napić?
Ricky Humphrey mówi: Moi drodzy.. przerwę musimy zrobić.. dosłownie za sekundę się widzimy!
Ricky Humphrey mówi: Tak, idziemy - mnie nie musisz namawiać jak większości, haha!

* Nastało przejście do następnego fragmentu materiału.

 

 

 

 

7.png?ex=65ac6bca&is=6599f6ca&hm=79869bde8aed7dc81227f7c12298da1d54ac6957be39a8093c1ced023780e500&Ricky Humphrey mówi: Hey dziewczyny, po raz kolejny! Sesja zdjęciowa?
Ingrid Rossi mówi: Si, trzeba ludzi fotografować.
* Alice Winter opuściła aparat zerkając na Rickiego.
Alice Winter mówi: Kurczę no, a nie widać? Chcesz zdjęcie? TO MUSISZ STANĄĆ TAM *pokazała na środek parkietu*.
Ricky Humphrey mówi: Dostanę też zdjęcie? Kamerzysta ma dość oglądania mojej TWARZY!
Ricky Humphrey mówi: Jasne! jeszcze pyta!  Mogę tutaj z koleżanką zdjęcie?
Alice Winter mówi: Oj nie kochany, jak już to możesz tam z koleżanką pójść! ŁADNIEJSZY KADR?
Yegor Dragovich szepcze: Pora spalić kamerę, nie dostarczysz roboty.

* Kamera się oddala wraz z kamerzystą, po krótkiej chwili wraca na miejsce nagrywek.
Ricky Humphrey mówi: TY Z KOLEŻANKĄ, WRACAJ KAMERZYSTA!
Ricky Humphrey mówi: Kamerzysta, zdjęcie masz załatwione!
Yegor Dragovich mówi: Ale to sobie miałeś załatwić, *CENZURA*
Ricky Humphrey mówi: NO NIE, CHCE DOBRZE A TU SIĘ BULWERSUJE!

 

 

8.png?ex=65ac6cff&is=6599f7ff&hm=c22f8603b1bf876617efb5a36377cafad29a110ae93df6a2afc9b10d937c07eb&Ricky Humphrey mówi: Hey, możemy zająć wam chwilę?
Nora Kingsley mówi: Taak, chwilkę.
Ricky Humphrey mówi: Taką chwilkę chwileczkę.
Aston Parks mówi: Po co mi ona, sweetie?
Nora Kingsley mówi: Pamiąteczka taka. *uśmiechnęła się do Astona*.
Ricky Humphrey mówi: Też z ekipy opaskowej jesteś? Cholera.. w złym kierunku idziemy!
Ricky Humphrey mówi: Ale jak już rozmawiamy! Jak się nazywasz, skąd jesteś. Kręcimy materiał z 2024 TOUR.
Nora Kingsley mówi: Tak? No to... Nazywam się Nora Kingsley i pochodzę z UK. *uśmiechnęła się*.
Nora Kingsley mówi: Specjalnie tu przyjechałam. *śmiech*.
Ricky Humphrey mówi: UK? WOW! Pięknie tam jest, zdecydowanie - przedstawicielkę mamy tutaj, piękność w piękności!
Nora Kingsley mówi: Koleżanka powiedziała że będę mogła rozdawać ludziom ulotki. *uśmiechnęła się twierdząco*.
Nora Kingsley mówi: A no i opaski. *pokazała opaski*.

 

 

asd.png?ex=65ac6e3c&is=6599f93c&hm=9a951e35d59336742ee5131b2d44da492f14bcbe4ee3a88eaf0952a0abf40c15&Ricky Humphrey mówi: Nie no.. *śmiejąc się* DECYZJA WSPANIAŁA, AMERICAM DREAM Z ULOTKAMI! ANO.. WŁAŚNIE. OPASKI RÓWNIEEEEŻ!
Yegor Dragovich mówi: Powiedz nam, co znaczą te opaski.
Ricky Humphrey mówi: Poprzednia dziewczyna nie mogła nam powiedzieć.. nie wiedziała, nooo...
Nora Kingsley mówi: Nie wiedziała, jak to? *spojrzała do kamery*.
Yegor Dragovich mówi: Nie miała pojęcia, realnie. Wiedziała, że je tylko dostała i ma rozdawać.. więc może ty nam o nich opowiesz trochę więcej.
Ricky Humphrey mówi: Wyglądasz na wspaniała dziewczynę, mądrą - można przynajmniej tak ustalić z tego co mówiłaś!
Nora Kingsley mówi: Te opaski... *spojrzała na nie, pokiwała głową* Nie tylko fajnie wyglądają, ale także i wspaniała pamiątka.
Ricky Humphrey mówi: Eyyyy.. zasługujemy na taką, czy nie?
Nora Kingsley mówi: Każdy, ale to każdy kto tutaj przebywa zasługuje na taką opaskę!
Nora Kingsley mówi: Bardzo proszę. *wysunęła dwie opaski w ich stronę*.

 

 

f.png?ex=65ac7139&is=6599fc39&hm=1120e27a6d46c4c1b47c6fa873d0b46ef4fd008fb27a0a5dbb75c03d6dd387ff&Ricky Humphrey mówi: Założysz mi na rękę? Uwielbiam dotyk kobiety, a nikt inni jak wy tak dobrze tego nie zrobicie! W końcu to opaska.
Nora Kingsley mówi: Jasne... *zaśmiała się lekko nerwowo, spojrzała po chwili do kamery, potem na Ricka*.
* Nora Kingsley odgarnęła jedną opaskę i założyła mu powoli na rękę.
Nora Kingsley mówi: Proszę bardzo, jesteś teraz oficjalnie... W opaskowej drużynie.
Ricky Humphrey mówi: MÓWIĘ POWAŻNIE! WOW.. *uniósł dłoń w kierunku kamery* Widzicie, OPASKA ZDOBYTA - ZAŁOŻONA PRZEZ KOBIETĘ Z UK!
* Nora Kingsley uśmiechneła się do kamery.
Ricky Humphrey mówi: My tu tak rozmawiamy i rozmawiamy.. wiesz co, podoba mi się rozmowa z tobą - kamerzyście też pewnie. Chcesz zostawić nam swój numer?
Nora Kingsley mówi: No ale to chyba poza kamerą. *zaśmiała się*.
Ricky Humphrey mówi: JEST, MAMY TO! Wiesz co.. wyślij vcard, numeru nie będzie widać - oglądający niech przyjadą i sami poczują klimat 2024 TOUR!
Nora Kingsley mówi: Peewnie. *usmiechneła się szeroko do kamery*.

 

 

fot.png?ex=65ac7205&is=6599fd05&hm=eb522042008df58cddaf8fa4349e8fead80fad0c26479dad82b189d31ec498cc&* Na nagraniu widać jak mężczyzna z kobietą klikają krótką chwilę coś na telefonach.

Ricky Humphrey mówi: Dziękujemy ci za rozmowę, lecimy dalej do publiczności - zrób sobie potem przerwę, myślę że warto skoczyć na scenę!
Nora Kingsley mówi: Dzięki, dzięki. Jak będziecie widzieć kogoś bez opaski to macie mi go tutaj sprowadzić! *zaśmiała się*.
Ricky Humphrey mówi: Jasne, DRUŻYNA OPASEK BĘDZIE CORAZ WIĘKSZA!

* Kamera została skierowana na mężczyznę, następnie podąża za nim w kierunku baru gdzie się finalnie zatrzymała.

Patrick Crane mówi do Ricky Humphrey: Człowieku, nie dysz mi do ucha
Patrick Crane mówi: Daj przestrzeni.
Ricky Humphrey mówi: Słuchaj, ciasno ale raźnie! *spoglądnął na Patricka uśmiechając się*

 

 

 

9.png?ex=65ac738b&is=6599fe8b&hm=e4f440dc3e9fa688576841fd0e8c67d521970685542ec8c14a6d9592fa7074bf&Ricky Humphrey mówi: Hey, jak się bawisz? Kręcimy materiał do vloga z 2024 TOUR.
Leslie Thatcher mówi: Hej, jaki dokładnie?
Ricky Humphrey mówi: Jedyny w swoim rodzaju, tak jak ty! Świetnie ubrałaś się, jakieś plany konkretne na imprezę, czy przyszłaś bardziej się wyszaleć na parkiecie?
Leslie Thatcher mówi: Aktualnie przyszłam po prostu się czegoś zobaczyć, zapomnieć o całym tygodniu, a na parkiet pewnie jeszcze wpadnę zaraz.
Ricky Humphrey mówi: Słuchaj.. parkiet jest ogromny, trzeba go wypełnić! Opaskę dostałaś z TOUR 2024?
Leslie Thatcher mówi: Oczywiście że dostałam. *spojrzała na swój nadgarstek* A na parkiet pewnie zaraz wpadnę, także cała impreza przed nami, byłam tutaj wczoraj jestem i dzisiaj także impreza znowu będzie udana
Ricky Humphrey mówi: Drużyna opasek robi robotę.. *podeśmiał się* ŚWIECĄ NA NIEBIESKOOO! Ale nie tak mocno jak twoje oczy! To taka rozrywkowa jesteś widzę, dobrzeee! Los Santos pod względem klubów..
Ricky Humphrey mówi: (...) jest niesamowite, tym bardziej dzisiaj.. DJki niezły poziom prezentują, jak sądzisz?
Leslie Thatcher mówi: No nie można powiedzieć że możemy narzekać na brak klubów w mieście, co weekend jest jakaś większa impreza, także można się odstresować. Djki osobiście obie znam, także zawsze pokazują wysoki poziom.

 

es.png?ex=65ac747c&is=6599ff7c&hm=2c4642f6fc0373ba7ea347c6dc6c1544ed7a4a8f1e83e4d2280a77d623723931&Ricky Humphrey mówi: Znasz? OHO! Zajmujesz się jakąś muzyką, czy tylko odbiorcą jesteś?
Leslie Thatcher mówi: Żadną muzyką, po prostu jestem zwykłym odbiorcą, a dziewczyny poznałam jeszcze przed tym jak zostały djkami
Ricky Humphrey mówi: Woww.. prawdziwa przyjaźć, ciężko o takie coś w tych czasach! No nic, uciekamy dalej - dzięki za kilka słów, życzymy miłej zabawy!
Leslie Thatcher mówi: Wzajemnie, udanej imprezy Wam życzę
Ricky Humphrey mówi: Do zobaczenia, hey!
Ricky Humphrey mówi: Uhh.. gorąco, trzeba iść się przewietrzyć na scenę - kamerzysta, luzuj koszulę - LECIMY! Podbijamy parkiet!

Ricky Humphrey mówi: ALE PIERW - TRZEBA SIĘ CZEGOŚ NAPIĆ, DLA OCHŁODY I SWOBODY!

* Nagrywanie zostało wstrzymane, następne ujęcie przeniosło się na parkiet.

 

 

fota2.png?ex=65ac7645&is=659a0145&hm=7131cab39323efb2e7e5ba9e1a480c13879d51290f0b64bb7d2ddbddc9d06fef&* Ricky Humphrey podszedł do tańczącej grupki, wbił się w taniec.
Ricky Humphrey mówi: Hey, nagrywamy VLOG Z 2024 TOUR. Chcecie pogadać do kamery?
Lexy Mason mówi: Dawaj.
* Nicole Ortega spojrzała na gościa, zaśmiała się i wzięła znajomych pod rękę, wystawiła znak victorii do kamery.
* Lily Moore wyszczerzyła kły do kamery.

Clayton Raines mówi: Yeah! Nie lubię takiej muzyki, ale tutaj jest znośnie! The Vault i wolność tej nocy!
Ricky Humphrey mówi: DOBRZE SŁYSZEĆ TO Z WASZYCH UST! DJki dają radę, zdecydowanie! Skąd przyjechaliście?
Nicole Ortega mówi: Wszyscy jesteśmy stąd, amigo!
Clayton Raines mówi: Yeaaah, keep trucha mano!
Ricky Humphrey mówi: NIEŹLE, najlepsze kluby macie zaliczone za pewne - gdybyście mieli wybierać, który jest najlepszy? Osobiście pierwszy raz od pół roku na imprezę się wbiłem, wystrój tutaj.. zamurował mnie!

 

ee.png?ex=65ac7717&is=659a0217&hm=4a1daafe15e643f2e6ed9a5f7d23ad6827a66811486759e7b3c62e528c92ea00&Lily Moore mówi: To prawda, wystrój jak najbardziej na plus!
Nicole Ortega mówi: Wystrój jest zajebisty, motyw skarbca powala.
Nicole Ortega mówi: I nigdzie indziej nie widziałam tylu ludzi, co tu!
Clayton Raines mówi: Yeah, aż chce się go obrobić!
Ricky Humphrey mówi: Słyszycie?! WIDZOWIE, KOLEJNY DOWÓD NA TO ŻE 2024 TOUR ROBI DOBRĄ ROBOTĘ!
Hailey Carter mówi: Do jakiej kamery..
Lily Moore mówi: Przed tobą!
Ricky Humphrey mówi: HEY! RICKY HUMPHREY, GWIAZDA OBIEKTYWU - MOŻESZ ZOSTAĆ NIĄ, CHCESZ?
Hailey Carter mówi: JA GWIAZDĄ? NOOO NIE, DALEKO MI DO NIEJ.
Ricky Humphrey mówi: CO TY GADASZ?! *stanął obok kobiety* OBIEKTYW NA TĄ PANIĄ I LECIMY Z PYTANIAMI.
Ricky Humphrey mówi: Dlaczego nie możesz być gwiazdą? Przecież możesz zostać nią teraz.
Hailey Carter mówi: JESTEM ZBYT.. NIEŚMIAŁA.
Ricky Humphrey mówi: NIEŚMIAŁA? JA TEŻ! POŁĄCZYLIŚMY SIĘ, DWIE NIEŚMIAŁE OSOBY NA WIZJII!
Ricky Humphrey mówi: Skąd jesteś?

 

 

d.png?ex=65ac77e1&is=659a02e1&hm=54e2e2aca5000bac4d4f33bbc3040659dde27a73cc1e36f02cbd41c7324e2d09&Hailey Carter mówi: Z Santos, od urodzenia!
Ricky Humphrey mówi: OD URODZENIA?! NO TO MAMY KOLEJNĄ STĄD, SUPER! Słuchaj, urodę to masz niesamowitą - w związku czy singielka?!
* Hailey Carter zawstydzona pytaniem spojrzała na faceta, zaraz podnosząc dłoń pokazała pierścionek na palcu uśmiechając się.
Hailey Carter mówi: Mimo młodego wieku od dłuższego czasu w związku!
Ricky Humphrey mówi: NO PROSZĘ! CHŁOPAKI, NIE PISZCIE - ZAJĘTA! Jak oceniasz swojego męża - idealny model czy mogło być lepiej?
Hailey Carter mówi: Zajęta, ale jeszcze nie mężatka! Lepszego modelu nie mogłam trafić.. chociaż wiecie jak to jest, jestem zołzą i doprowadzam do szału.
Ricky Humphrey mówi: SŁUCHAJ! TY I ZOŁZĄ? jak bardzo doprowadzasz do szału?!
Hailey Carter mówi: TO PYTANIE DO NIEGO!
Ricky Humphrey mówi: ZAWOŁASZ GO?
Hailey Carter mówi: OKEJ!

 

r.png?ex=65ac78b4&is=659a03b4&hm=dc36abef9461439a816278f14baeed915dab8b0f2dfc2a4e7465087a028afb19&Ricky Humphrey mówi: Tak to się kręci.. WŁAŚNIE TUTAJ, 2024 TOUR! Jest i szczęśliwiec któremu się udało zdobyć naszą koleżankę, słuchaj.. pytanie padło, JAK BARDZO DOPROWADZA ONA CIEBIE DO SZAŁU?
Ricky Humphrey mówi: Wygląda na dość spokojną i wygadaną, sądzimy chyba że tak źle nie jest?!
* Hailey Carter zakryła usta po pytaniu mężczyzny, spojrzała szybko na swojego partnera podśmiechując się.
Johnathan Buckner mówi: Yyyymm....
Johnathan Buckner mówi: Jak bardzo doprowadza mnie do szału?
Hailey Carter mówi: CHYBA MAM DZIŚ PRZERĄBANE.
Johnathan Buckner mówi: Bardzo dobre pytanie przyjacielu... widzisz jej kolor włosów?
Hailey Carter mówi: BO RUDA, TO TA ZŁA TAK?
Ricky Humphrey mówi: WŁAŚNIE TAK! TY I PRZERĄBANE? NO GDZIE! Pocałunek dostanie póżniej i złość przejdzie!
Johnathan Buckner mówi: No nie wiem... wiesz co. Cholernie ciężko wygonić moją złość. Pod tym względem to ona ma przerąbane.


 

da.png?ex=65ac799f&is=659a049f&hm=e73188085c04786591d977a0ead7688e887d950a9d6ee8104ec4a8bf34cc5ef0&Ricky Humphrey mówi: OHOOO! KOBIETO, DZISIAJ NIE ZAŚNIESZ! *śmiejąc się* Bawcie się dobrze, zostawiamy was samych - spędźcie ten czas jak najlepiej.
Johnathan Buckner mówi: Dzięki.
Hailey Carter mówi: RÓWNIEŻ BAWCIE SIĘ DOBRZE, ZASNĘ ZASNĘ! MAM KANAPĘ.
Johnathan Buckner mówi: Gdybym wiedział, że będę w telewizji to bym ułozył włosy.
Ricky Humphrey mówi: Kamerzysta, idziemy polować na innych! *spoglądnął na mężczyznę* NIE JEST ŹLE, POWAGA!

* Obiektyw kamery został skierowany na Rickiego, lekko się podeśmiał kierując się w stronę zaplecza.

 

 

 

 

sc.png?ex=65ac7b88&is=659a0688&hm=de6e61b30bd824edeaed2c44103c9717f43262588591f9cc014a5f93b0309e6f&Ricky Humphrey mówi Hey, hey, hey! Jest i nasza DJKA! Masz chwilę czy myśl artystyczna pochłania?
H3XE mówi: Myśl artystyczna mnie pochłania - co tam trzeba?
Ricky Humphrey mówi: CO TRZEBA? REPORTAŻ DOPÓKI GORĄCOOO JEST! Jak publiczność, sztywno czy grubo?!
Lexy Mason mówi: Człowieku sztywno u facetów jest od tej muzy - to na pewno.
H3XE mówi: Szczerze... jest tu tyle osób pełnych energii że sama jestem w szoku więc odpowiadając na twoje pytanie jest GRUBO.
Ricky Humphrey mówi: DOBRZE TO SŁYSZEĆ! LOS SANTOS SIĘ BAWI! Tak dawno nie znajdowałem się w tym miejscu że aż miło teraz! Powiedz, kolejne imprezy podobne czy GRUBO LEPSZE?
Patrick Crane mówi: KOLEJNA IMPREZA RAVE U DJ SINNER, CZŁOWIEKU. KEEP IT WHITE! (CENZURA)
Lexy Mason mówi: DJ Sinner, o shieee... cóż za rozwój... (CENZURA)
H3XE mówi: Wszystkie będą niesamowicie grube - każda bedzie tak samo zajebista jak ta! Nic z tym nie zmieniamy!
 

 

ab.png?ex=65ac7c78&is=659a0778&hm=93a481a415f9c35661030c76c1ae545eb81ecd1c7aadba2993ac40858ea86f69&Ricky Humphrey mówi: GRUBOOO! TAK TRZYMAĆ! WIESZ CO PUBLICZNOŚĆ MÓWIŁA PRZY WYWIADACH? JEST  K O N K R E T!
* Ricky Humphrey odwrócił się w kierunku kamery z uśmiechem na twarzy.
Ricky Humphrey mówi: WIDZICIE? TAKIE RZECZY TYLKO PODCZAS 2024 TOUR, MUSICIE WPAŚĆ ZA TYDZIEŃ W SOBOTĘ - A KTO WIE, MOŻE TO Z WAMI WYWIAD ZROBIMY? A teraz... robimy przerwę na drinka, widzimy się zaraz!

* W tle słychać głośną muzykę, po rozmowach kamerzysta nagrał kilka ujęć z parkietu oraz widoki z strefy VIP. Po kilkunastu sekundach zostało wrzucone kolejne ujęcie nagrane.

 

 

 

 

asdd.png?ex=65ac7e30&is=659a0930&hm=2384cb8a0c14376a78f959045744d55ef81af6de401b09dd3ddb89cbd3affcf4&Ricky Humphrey mówi: WOWOWO, YUMI JAK ZAWSZE DAJE RADY! SŁUCHAJ, ROBIMY INTERES? KAMERA ZA KONSOLETĘ!
FHY mówi: Pewnie!
Ricky Humphrey mówi: ŻARTUJE. *śmiejąc się* To wygląda jak statek kosmiczny, JAK TY TO OGARNIASZ?
FHY mówi: Klikam tu i tu... no i sobie gra, nie?! *zaśmiała się*.
Ricky Humphrey mówi: Klik klik i tak się tworzy muzyka! Jakieś porady dla początkujących? MYŚLĘ ŻE TACY TEŻ NAS OGLĄAJĄ!
FHY mówi: Jakieś rady? Na początek pobawić sie na domówkach tym całym sprzętem tak jak ja to robiłam, a dopiero potem pchać się na scenę
Ricky Humphrey mówi do FHY: SŁYSZYCIE? TAK SIĘ TWORZY HISTORIA, WSPINAĆ SIĘ STOPNIOWO ETAPAMI! Pamiętam domówki w twoim wykonaniu, cholera!
Ricky Humphrey mówi: PODOBA MI SIĘ TO WEJŚCIE, CHOLERA.. JAK OCENIACIE? ŻAŁUJCIE ŻE WAS TU NIE MA, ALE MOŻECIE NADROBIĆ WSZYSTKO ZA TYDZIEŃ!
Ricky Humphrey mówi: SŁUCHAJCIE KOCHANI, ZOSTAŁEM SAMOTNY JAK WILK BEZ KAMERZYSTY! KOŃCZYMY MATERIAŁ, WIDZIMY SIĘ ZA TYDZIEŃ OBOWIĄZKOOOOOWO! HEY!

 

Spoiler

— PROMOCJA

 

— WYDATKI

image.png?ex=65acf298&is=659a7d98&hm=65a
image.png?ex=65acf299&is=659a7d99&hm=4a2

ŁĄCZNA KWOTA: $75,000

 

— DANE

Imie i nazwisko postaci: Sonia Dragovich (link do tematu)
Wytwórnia: NOVA Records (link do tematu)
Numer konta wytwórni: 4380212760

 

 

 

Edytowane przez Drakew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin