Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[SZUKAM] WAH CHING/LITTLE SEOUL SIDE


EnjoyTheRide

Rekomendowane odpowiedzi

  

 

Broker Park-Side 23 華青 - Factions Archive - GTA World Forums - GTA V Heavy  Roleplay ServerVESPUCCI WAH CHING ( 華清) - Unofficial Factions Archive - GTA World Forums -  GTA V Heavy Roleplay Serverimage.pngIMG_0854.jpgsouthern-california-wah-ching-wc-E88FAFE99D92-san-gabriel-valley-west-v0-nzcazyoog45b1.pngimage.png

 

Siema. Wracam na dobre do klimatów w których odnajduje się najlepiej - od kilku lat interesuje się klimatami azjatyckich organizacji przestępczych - zebrałem przez ten czas mnóstwo materiałów odnośnie tego klimatu, pokazując też setkom graczy, którzy przewinęli się przez moje organizacje tutaj na vibe, czy na worldzie z czym to sie je i że jest to niesamowity klimat do gry, mimo tego, że jest trudny. W skrócie - planujemy za jakiś czas zagrać azjatycką organizację (Chinese-American, Filipino-american, Vietnamese-american, cambodian-american, korean-american) jaką jest Wah Ching - będziemy grać jeden z jej "side'ów", który będzie naszym autorskim - w rzeczywistości jest ich naprawdę sporo więc nazwiemy SIDE dopiero jak wybierzemy miejsce gry na cześć fabularnego foundera, którego na cele gry wymyślimy. Jeśli chodzi o charakter organizacji - Wah Chingów nie można nazwać ani typowym gangiem, ani zorganizowaną grupą przestępczą - często zachowują się oni jak zwykły gang uliczny, postując na danej ulicy, oznaczając terytorium graffiti, beefując się z innymi ulicznymi gangami (konfliktów niektórych side'ów z Asian Boyz) czy działając przestępczo typowo jak uliczny gang - mają wielu małoletnich członków ich reprezentujących. Z drugiej strony jednak zawsze pretendowali do czegoś więcej - mają bogate kontakty z dwiema Chińskimi triadami takimi jak 14k i Sun Yee On, na reddicie znalazłem wiele komentarzy o tym, że ludzie spotykali bangerów z Wah Ching ubranych w koszule, bujających się po drogich restauracjach, flexujących się furami. W grze chcemy to zbalansować - kilka starszych postaci tzn. głowa smoka i dai-lo's będą bardziej ambitnymi postaciami, dążącymi do czegoś więcej. Większość organizacji jednak to będą młodociani chcący zaistnieć na ulicy - ci wyżej będą łowić młode talenty.  W przeciwieństwie do poprzednich moich organizacji C-A planuję tutaj odwzorować w pełni realistycznie side'y z LA - mocny, ciężki klimat i niezwykle trudny, dlatego przed wystartowaniem projektu udostępnię bardzo szeroką wiedzę i zajawki. Dla wielu będzie to nowość, ale dla części, która miała okazję już grać C-A będzie to bułka z masłem. Odnośnie samego WAH CHING -  są oni zakorzenieni w Los Angeles, a ich aktywność  mocno się zwiększyła w ostatnim czasie, tak jak przewidywałem dwa lata temu. Świadczy o tym też przede wszystkim większa aktywność w internecie, kolokwialnie mówiąc - wrócili do gry, więc pojawiło się mnóstwo nowych materiałów, których kilka lat temu nie było, przez co znacznie łatwiej jest zagrać współcześnie funkcjonujący SIDE. 

To tak w skrócie - więcej informacji otrzymacie po dołączeniu na discord organizacji. Piszę ten post, ponieważ chcemy z @Qumaty i @Skuucx. zebrać totalnie nową ekipę - tworzymy projekt, którego tak szczerze nie widziałem jeszcze na polskim role-playu, więc będzie to coś zupełnie nowego dla graczy. Projekt wystawimy dopiero jeśli zbiorę odpowiednio dużą i sensowna ekipę, przygotuje całe zaplecze pod względem merytorycznym i będę pewny, że każdy jeden gracz mojego projektu zapoznał się z tym, co będę weryfikował przed wystartowaniem - zależy mi na najbardziej realistycznym odwzorowaniu Wah Ching, dlatego rygorystycznie do tego podchodzę. Jeśli chcecie zagrać w jedynym prawdziwym odzwierciedleniu klimatu chinese-american - widzę was właśnie współtworzących z nami ten piękny projekt - zapraszam serdecznie na discord i zaczynamy działać, liczę na naprawdę duży odzew i na to, że zobaczymy się w grze:

 

https://discord.gg/g8aE8M2H

 

IMG_0857.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin