Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

wsparcie dla spokoziomekpl


rowur

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak niektorzy mogli zauwazyc spokoziomekpl zostal zbanowany za multikonto quinty i tak dalej

mysle ze mimo multikont, spokoziomekpl jest jednak spoko ziomkiem, byl na supporterce, pomagal tak jak trzeba i nie zachowywal sie w zly sposob - byl dla graczy, i mimo bycia w ekipie tez byl graczem z krwi i kosci.

zbieramy tutaj ludzi ktorzy wspieraja go w uzyskaniu unbana PODPISUJCIE SIE!!!!

NIE WIEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#freespokoziomek

edit; nawet jak miał mk to co z tego? bardzo dobrze grał, wysoki poziom rp a odwalacze z bentrum dalej bez kar a taki spokoziomek bana dostaje XDD komedia, te decyzje w ekipoie to są chyba podejmowane na kole fortuny Friza

Edytowane przez Speedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Speedy napisał:

#freespokoziomek

edit; nawet jak miał mk to co z tego? bardzo dobrze grał, wysoki poziom rp a odwalacze z bentrum dalej bez kar a taki spokoziomek bana dostaje XDD komedia, te decyzje w ekipoie to są chyba podejmowane na kole fortuny Friza


Bez kitu teraz bardziej sie oplaca robic o sex w interiorze i udawac z siebie gracza rp wrzucajac zdjecia menyoo i filmiki youtuba omg ale celebrit ze mnie dajcie mi jeszcze gwiazdki nad nickiem jak z devgaming bo nikt in game nie wie kim jestem bo do niej nie wchodze xdd, a spoko nakrecacz gumy musi podziwiac swiat zza krat

Niezależnie od stanu wizualnego naszego pojazdu, ani od tego czy wybrany model posiada widoczne gołym okiem tablice czy nie, jeżeli jest on zarejestrowany skryptowo to należy odgrywać, że tablice są na nim widoczne.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#freespokoziomek, dajcie swoje wsparcie tutaj bo sprawa jest calkiem powazna

kazdy wie ze o dobrych graczy trzeba w tych czasach walczyc - w momencie kiedy maja zwiazane rece trzeba im pomoc rozwiazac sznur w postaci niepotrzebnych kar

NIE WIEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin