Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Husio] mvp'


kblkm

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: mvp. - Vibe Role Play (v-rp.pl)
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Will Harris
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Brak chęci gry IC
Członek ekipy nakładający karę: @Husio
Wyjaśnienie sytuacji: Sytuacja wygląda następująco - postaram się przedstawić ją krótko nie pisząc tutaj jakiegoś referatu aby moja apelacja nie wypełniała słów zbędnymi literami. Otóż przyszedłem do siłowni Sevan M, która była ze swoim kolegą tamtejszej nocy z zapytaniem o suplementy, a właściwie o automat, którego jak stwierdzili nie posiadają, zaproponowałem współpracę, którą po jakimś czasie zbędnej dyskusji odrzucili. W tamtym czasie była mega słaba atmosfera z której wynikła kłótnia, jako, że nie nijaczę swojej postaci odebrałem słowa Craig'a (drugiego gracza) jako obrazę więc postanowiłem się na niego rzucić z rękoma przyduszając go do "drzewa" czy krzewu w każdym razie. Kolega ten wyciągnął broń, którą przystawił mi do brzucha. Nie zgadzałem się z odegraniem owego gracza więc postanowiłem wezwać Husio jako osobę nadozrującą. Według mnie zdaje sobie sprawę, że popełniłem błąd nie wykonując tutaj próśb ze strony administracji, powinienem dalej kontynuować grę owszem - aczkolwiek jestem zdania, że owa osoba powinna użyć chociażby /sprobuj, bo nie oszukujmy się ale przyduszana osoba przez osobę mukularną jaka jest moja postać, no nie bardzo jest to wykonalne. W każdym razie nie podważam decyzji administracji jaką mi nadali, chciałbym przeprosić za swoje zachowanie obecnych administratorów w interwencji szczególnie za ich stracony czas i cierpliwość. Proszę o zdjęcie mi blokady na postaci lub zamianę na ajota lub możliwość ponownego rozegrania tej akcji.

Edytowane przez mvp.
nervusek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin