Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Husio] Biała_Fura


Ghetto_Lifer

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/15928-biala_fura/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Kevin Landry
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada Postaci
Powód nałożenia kary: Unikanie akcji IC - wyjście z serwera chwile po bw, nic nie odgrywając
Członek ekipy nakładający karę: Husio
Wyjaśnienie sytuacji: Sytuacja wyglądała tak, że od kilku godzin borykałem się ze ścinkami internetu, po prostu miałem słabe połączenie. W momencie kiedy jechaliśmy na miejsce całej akcji, to miałem częste zjawiska w takiej sytuacji (wjezdzanie w sciane ale tylko u mnie, gra toczyła się na vespucci to jeszcze bardziej mi scinalo, znikanie tekstur itp). W momencie kiedy byliśmy już na miejscu, po chwili grania, w momencie rozpoczęcia się akcji to miałem ogromną ścinkę samego komputera (za pewne przez polautomaty i ogolnie strzaly, nieraz robiąc DM w momencie otwierania ognia mialem kilku sekundowe scinki) + na złość wywaliło mi internet, po wróceniu do normy zobaczyłem jedynie okienko z "Time Out" oraz jak niestety potoczyła się sytuacja. Moge dodać że jeżeli moja postać zostanie odblokowana to na luzie moge wbić i dograć całą akcje. W momencie gdybym nie miał żadnych problemów sprzętowych, to normalną rzeczą dla mnie by było po prostu odegranie tego i zostanie w grze. Nie chce psuć sobie oraz innym gierki, umyślnie nie chciałbym stracić postaci, w której gram w organizacji, gdzie mam swoje wątki, sprawy itp. Szanuje również mój czas i nie straciłbym postaci, na której mam prawie 30 godzin. Jestem tutaj od grania i rozwijania wątków mojej postaci, a nie od niszczenia rozgrywki innym. Powiem więcej, gram w wielu projektach oraz kilka ja tworze, mam świadomość, że jakby akcja, powiodła się pomyślnie to dla mnie i innych to by były nowe wątki do gry i ciekawsza rozgrywka.  
Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez biala_fura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu twojego "Time Out", o którym wspomniałeś, minęło 30 minut do nadania blokady. W tym czasie nie zjawiłeś się w grze, ani nie doszły mnie żadne informacje nt. twojego wywalenia internetu. Z twoich logów wynika, że po wbiciu BW odczekałeś 5 minut zanim została opuszczona bądź wywalona Ci gra. (w tym czasie próbowałeś zaakceptować PK, którego nie miałeś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Husio napisał:

Od momentu twojego "Time Out", o którym wspomniałeś, minęło 30 minut do nadania blokady. W tym czasie nie zjawiłeś się w grze, ani nie doszły mnie żadne informacje nt. twojego wywalenia internetu. Z twoich logów wynika, że po wbiciu BW odczekałeś 5 minut zanim została opuszczona bądź wywalona Ci gra. (w tym czasie próbowałeś zaakceptować PK, którego nie miałeś)

Tak, minelo 30 minut, a internet wrocil mi po niecalej godzinie. Zdazylem przewertowac Discorda, zeby dac znac, ze wszystko sie unormowalo i zobaczylem, ze inny ziomek (charon) dostal blokade postaci. Jak wszedlem na forum, zeby sprawdzic co i jak to tez mialem juz blokade. A /pk probowalem wpisac, zeby moc kontynuowac gierke dalej, nie mialem PK, wiec w spokoju odsiadywalem BW i wtedy dostalem dropa internetu. Nie jestem typem goscia, ktory walilby /q, zeby uniknac gry. Wczesniej takie sytuacje nie mialy miejsca, a to, ze mialem awarie neta akurat podczas takiej akcji jest tylko i wylacznie pechem. Tak jak pisalem wyzej, nie mam problemu z tym, zeby po zdjeciu blokady pojawic sie w grze i dograc owa akcje. Dla mnie i ekipy z ktora gram bylby to kolejny dobry watek do pociagniecia dalej i nikt nie narazalby sie administracji dajac /q w takiej sytuacji, bo w sumie po co? 
Edytowane przez biala_fura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin