Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/HUSIO] charon


charon

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/11176-charon/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Earl Carpenter
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada 
Powód nałożenia kary:  
Unikanie akcji IC - wyjście z serwera chwile po bw, nic nie odgrywając
Członek ekipy nakładający karę: husio
Wyjaśnienie sytuacji: 

Na wstępie chce zaznaczyć, że nie zachowałem się odpowiednio i blokada mojej postaci przez administratora husio była słuszna i nie mam do nikogo o to żalu, nie chce też wykręcać się i kantować, że był to jakiś time out albo coś... jednakże chce przedstawić kilka aspektów, które mogą rzutować na tym czy moja apelacja zostanie przyjęta, czy nie. Cała sytuacja, do której doszło wydarzyła się jedynie z mojej winy i mojego nierozgarnięcia, nikt grający nie zawinił oprócz mnie, nad czym ubolewam. Ubolewam nad swoim nietrzeźwym i idiotycznym podejściem do rozgrywki...

Ic w ogóle nie miało dojść do użycia broni ze strony mojej postaci, po prostu użycie jej w takiej sytuacji nie miałoby żadnego sensu, byłoby to nierealne i sprzeczne z tym co zostało pisane na czacie. Moje użycie broni nie miało żadnego podłoża in charakter, zrobiłem to w formie mojego błedu ludzkiego, był to w pewnym sensie miss click. Postaram się teraz wyjaśnić jak to wyglądało z moich oczu. W środku najistotniejszej narracji odwróciłem wzrok od czatu i alt tabowalem, odpaliłem nagrywanie co wywołało pewnym sensie wizję tunelową, zupełnie nie ogarniałem, o co chodzi i nie przeczytałem tego co było dalej pisane, bylem pewny ze bedzie to popularna forma DM, czyli drive by, miałem więc już oderwany wzroku od czatu i wyczekiwałem z pychą na zabicie graczy. Nagle zacząłem strzelać z pistoletu kiedy przejechaliśmy obok nich, oczywiście nikt z moich kompanów, z którymi odgrywałem nie wiedział co się dzieje, na pewno zaskoczyło ich to i zdezorientowało. Nie wiem czym spowodowane było to co zrobiłem, być może to zmęczenie po ciężkim dniu, lub po prostu ten moment zawieszenia się zwojów mózgowych w życiu człowieka. Wiem, że może wydawać się to nielogiczne, nierzeczywiste lub nadmuchiwane, ale mowie szczerze jak to wyglądało w moich oczach. 


Wracając. Już po 1 sekundzie od mojego otworzenia ognia, wszyscy czterej leżeliśmy na bw, dwóch ludzi od nas dostało PK,  ja i ten drugi dostaliśmy zwykłe bw mimo że siedziliśmy z tyłu, czyli bliżej lini strzału. Po tym jak zostałem "zgnojony" za moja akcje na discordzie,  wyszedłem z gry. Po częsci z frustracji, po części z powodu, gdyż nie widziałem żadnego sensu w odgrywaniu takiej gafy na mojej postaci Earl Carpenter. Chciałem pójść schematem tak zwanego PK mimo że mojej postaci nie został on skryptowo wbity. 


Moim wywodem chciałem przekazać to, co myślę, choć dzisiaj pokazałem ze nie za dobrze myślenie mi wychodzi. Proszę o wybaczenie mi tego i odblokowanie mojej postaci, bardzo zależy mi na kontynuowanie na niej przeróżnych wątków z moimi kompanami do gry role play. Z głębi serca proszę o to i obiecuje o braku ponownego pojawianie się mojej osoby w kategoriach apelacje lub kary na profilu. Oczywiście jestem skłony do odegrania akcji ponownie i poniesienia konsekwencji ic, nie mam z tym problemu. Pozdrawiam .


Ewentualne screeny/świadkowie: 

DxT i dixoniak7 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałeś strzał na postaci w kierunku innych osób. Możliwe, że to był błąd wynikający z gry, ale w żadnym momencie waszego drive-by, ani po nim, nie poszła informacja do administracji. Również na czacie OOC nie pojawiła się żadna informacja o sytuacji wynikłej z tego strzału. W momencie, gdy został oddany strzał, wystarczyło napisać na /b, że to był miss click. Jednakże fakt, że po jednej sekundzie praktycznie wszyscy leżeliście na BW, nie ograniczał wam w żaden sposób napisania na /report bądź /b. Jak każdy wie ekipa posiada prawo do cofnięcia takiej sytuacji, w momencie gdy dwie osoby wpisały PK również mamy możliwość oddania itemów które stracili podczas jego wpisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Husio napisał:

Oddałeś strzał na postaci w kierunku innych osób. Możliwe, że to był błąd wynikający z gry, ale w żadnym momencie waszego drive-by, ani po nim, nie poszła informacja do administracji. Również na czacie OOC nie pojawiła się żadna informacja o sytuacji wynikłej z tego strzału. W momencie, gdy został oddany strzał, wystarczyło napisać na /b, że to był miss click. Jednakże fakt, że po jednej sekundzie praktycznie wszyscy leżeliście na BW, nie ograniczał wam w żaden sposób napisania na /report bądź /b. Jak każdy wie ekipa posiada prawo do cofnięcia takiej sytuacji, w momencie gdy dwie osoby wpisały PK również mamy możliwość oddania itemów które stracili podczas jego wpisania.

No moglem ale tego nie zrobilem bo o tym nie pomyslalem a inni dali q

Edytowane przez charon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin