Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekty IC / Biuro Architektoniczne] Reyson Interior Design


Bakugan897

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.d38465768530c1a13a55364bd9e8f842.pngReyson Interior Design

W pierwszym miesiącu Nowego Roku 2024 Callie Reyson , młoda obywatelka USA pochodząca z Chicago, w wieku 30 lat, postanowiła podjąć odważną decyzję, która miała odmienić jej życie na zawsze. Choć pochodziła z bogatego domu, zawsze dążyła do osiągnięcia sukcesu własnymi siłami. Od wieku nastolatki uwielbiała pomagać swojemu ojcu, który zajmował się wykończaniem wnętrz. Malowanie ścian początkowo wychodziło kobiecie bardzo nieestetycznie, jednak gdy ojciec pokazał jej technikę malowania, szybko zrozumiała i trenowała we własnym pokoju. To on nauczył ją tego wszystkiego - skręcanie mebli dla Callie było błahostką, tak samo jak wymiana kabin prysznicowych czy montowanie sedesu. Jest to młoda, ambitna i kreatywna kobieta a jej marzeniem było założenie własnego popularnego studia architektonicznego, które będzie znane na całe miasto. Kobieta myślała dość długo nad nazwą swojej firmy, ale postanowiła w nazwie zawrzeć swoje nazwisko, które było dość bardzo znane po jej zmarłym ojcu. Gdy Callie zdecydowała się otworzyć własny biznes, skorzystała z pieniędzy które odziedziczyła po zmarłych rodzicach.

Wraz z otwarciem studia postanowiła dać upust dla pierwszych klientów i zaczęła zarywać całe noce projektując i realizować swoje projekty. Callie przez brak klientów popadała w depresje, lecz miała bardzo bliską osobę, na którą mogła zawsze liczyć. Mimo, że Callie zarywała całe noce pracując nad swoimi projektami, aby udoskonalić swoją stronę, nie poddawała się. Tadashi - chłopak Callie, zawsze był blisko niej i pomagał jej w pomysłach i trudnych sytuacjach. Kiedy chłopak Callie, Tadashi wpadł na świetny pomysł, aby rozpromować biuro kobiety różnymi plakatami oraz ogłoszeniami na różnorodnych stronach internetowych, Callie była temu przeciwna, ponieważ wierzyła, że przyciągnie klientów własnymi siłami i projektami. Jednak ukochany kobiety nie zrezygnował z tego i po kryjomu powstawiał ogłoszenia jak i również porozwieszał plakaty w mieście. Po ciągłej pracy, plakatach oraz ogłoszeniach jej studio zyskiwało coraz większą popularność, a Callie zaczęła być uznawana jako jedna z najtańszych architektów młodego pokolenia. Nie wszystko jednak było tak proste jak jej się wydawało. Klienci wywierali na niej presję czasową. Callie czuła, że musi nieustannie doskonalić, aby zyskiwać ciągle nowych klientów. Dzięki ciągłym wysiłkom, Callie ustabilizowała się ciągle pnąc się ku górze oraz stając się samowystarczalna będąc niezależną od nikogo. Reyson Interior Design to świeże studio architektoniczne, które ciągle się rozwija oraz poszukuje młodych talentów do własnej firmy. Nasza Architektka to doświadczona i zaangażowana specjalistka, która kładzie duży nacisk na słuchanie i zrozumienie Waszych potrzeb. Każdy projekt traktuje jako unikalne wyzwanie, a jej podejście jest zindywidualizowane, aby każde rozwiązanie było idealnie dopasowane do oczekiwań naszego klienta.

 

oferta.png.0cd014fccdab8bf51a5a0d0813d3bb8e.png

 

  • Budynki usługowe

    Architektura budynków usługowych i handlowych jest dla mnie bardzo ważna pod kątem funkcjonalności, a także ich wpasowania w otoczenie — wszystko musi być spójne. Projektuję apartamentowce, biurowce, siedziby firm, hotele oraz kliniki wielospecjalistyczne. Każdy taki projekt to dla mnie możliwość stworzenia nowego, charakterystycznego punktu na mapie miasta.

  • Architektura domów

    Projektuję domy unikatowe w swoim kształcie, a także w rozmieszczeniu poszczególnych stref wewnątrz budynku. Tym samym każdy projekt jest wyjątkowy i nietypowy. Wsłuchuję się w potrzeby Klientów i zestawiam je z moimi wyobrażeniami o danej bryle i jej dynamice. Nigdy wyzwaniem nie jest dla mnie kształt działki, czy ograniczony metraż. Szybko przekuwam je w atuty projektu.

  • Architektura wnętrz

    Tworzę wnętrza, które sam lubię, a więc są autentyczne. Często przestronne, minimalistyczne, z ograniczoną paletą barw. Nowoczesne, eleganckie i ponadczasowe. I podobnie jak bryła budynku – nieoczywiste. Nie boję się odwracać funkcji, dostosować strefy wewnątrz domu do tego, jak dom jest usytuowany oraz do widoku zza okna. Projektuję wnętrza, obok których nie da się przejść obojętnie.

 

tEy3Z6s.png

kontakt.png.4d4d28445930ba82e949cdae164f00a4.png

 

Zależy Ci, aby remont twojego ”M” nie kosztował miliony? - Zadzwoń lub wejdź na naszą stronę internetową i wypełnij formularz zgłoszeniowy!

📞717-431 

www.reyson-interior-design.com

Spoiler

[OOC] Cześć, jestem @Bakugan897 od dość długiego czasu planowałem założyć własne biuro architektoniczne. Niestety mój komputer nie "udzwignął" tego wszystkiego i wyłączał mi się. Teraz kiedy już mogę działać normalnie, postanowiłem Czemu by nie? Dlatego napisałem aplikację i liczę na pozytywne rozpatrzenie. Budowałem już interiory dla znajomych jak i dla samego siebie, z zapłatą czy bez. Warsztat WideLowRaw również tworzyłem dla nich interior. Posiadam duże umiejętności w tworzeniu intków. Podsumowując, chciałbym otworzyć własne biuro architektoniczne i spełniać swoje marzenia, bo przecież kto nie ryzykuje ten nie pije szampana! Trzymajcie się i miłego czytania! Pozdrawiam ! 

Spoiler
Postać lidera: Callie Reyson
UID postaci lidera z panelu gracza: 33104
Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu: https://imgur.com/CyrQl8f
Typ biznesu (Gastro, Salon Tatuażu...): Biuro Architektoniczne
Wybrany interior* (jeśli nie dotyczy, to n/a): Executive Ice https://imgur.com/E8f2WFa
Link do tematu organizacji** (jeśli nie dotyczy, to n/a): n/a
Edytowane przez Bakugan897
Gruby2040 i shr777 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I90kb8a.png

 

Cześć, Twoja aplikacja na Projekt IC została przyjęta.

Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru i/lub nie jesteś dodany pod grupę twojego projektu IC, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Jeśli Twój Projekt IC nie widnieje na mapie, w swoim tickecie zawrzyj prośbę o stworzenie dla Ciebie skryptu kopiując w treść ticketa formatkę uzupełnioną zgodnie ze wzorem (UID postaci, typ biznesu, mapa).

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo.png.d38465768530c1a13a55364bd9e8f842.png

 

 

 

*Właścicielka Reyson Interior Design po otrzymaniu zgody na otwarcie biura architektonicznego nie przestawała działać. Już pierwszego dnia po odebraniu wszystkich dokumentów , udała się do miejsca biura, zabierając ze sobą swoją walizkę z metrówkami, notesami oraz laptopem. Po dotarciu na miejsce, zabrała swoje przybory i zaczęła mierzyć każdą powierzchnię budynku, zaczynając od podłogi, później ścian a na końcu pozaznaczała w laptopie docelowe miejsca hydrauliczne. *

 

 

 

 

 

 

 

Budowa Biura Reyson Interior Design z efektem końcowym.

 

IeMuw4P.png

BFdbavl.png

vpabm0F.png

CdkHIFy.png

Z2ZjCKX.png

*Po aranżacji i zaprojektowaniu swojego lokalu, Callie zakończyła remont w budynku. Lokal został wysprzątany i wydany do użytku.*

 

*Dnia 25.01.2024 Biuro Reyson Interior Design zostało otwarte. Na mieście oraz na stronach internetowych można zauważyć informację o wystartowaniu biura młodej utalentowanej architektki Panny Reyson.*

 

Edytowane przez Bakugan897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**31.01.2024 Montaż zraszaczy i alarmu przeciwpożarowego przez firmę Chuff Security Co. w biurze Reyson Interior Design**

Ekipa z Chuff Security Co. szybko zrealizowała i pojawiła się w wyznaczonej lokalizacji, gdzie wcześniej Callie Reyson złożyła u nich zamówienie na zraszacze oraz alarm przeciwpożarowy.

[[Tak wyglądał przebieg instalacji]]

R9ZNor3.png

M2wMDBg.png

 

**Biuro Reyson Interior Design od dnia 31.01.2024 roku spełnia wymogi ochrony przeciwpożarowej, ustalonej przez urząd!**

**Koszt jaki biuro musiało wypłacić za montaż z materiałem wyniósł 50.000$**

shr777 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin