Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

NiezależnaFretka

Supporter
  • Postów

    663
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Informacje dodatkowe

  • Discord
    niezaleznafretka

Plebiscyt VIBE

Ostatnie wizyty

14 110 wyświetleń profilu

Osiągnięcia NiezależnaFretka

  1. Archiwum. Brak odebrania biznesu w terminie, przedłużanie.
  2. Archiwum. Brak odebrania panelu, dodatkowo w tickecie autor zrezygnował
  3. Podsumowanie 07.06.2026 Foster's Winery wraz z AWS Consulting dalej prowadzą działania optymalizujące różnego rodzaju procesy - przy produkcji, marketingu, sprzedaży i tym podobne. Z tego powodu zorganizowano kolejne spotkanie, w celu omówienia w jaki sposó można jeszcze bardziej przekonać konsumentów o różnicy między produktami premium Foster's Winery a Sunser Ridge, które jest osobną marką - choć spółka jest podległa Foster's Winery. Ustalono, że: Foster's Winery skupi się bardziej na wypuszczaniu produktów limitowanych, które przyciągną kolekcjonerów oraz inne prestiżowe działania; znalezienie ambasadorów marki Foster's Winery, organizowanie eventów degustacyjnych plus utrzymanie obecnych działań czyli różnica cenowa, miejsca dystrybucji i grupy docelowe. Oprócz tego, obie marki posiadają oddzielny target klientów, osobne profile w mediach społecznościowych gdzie jasno podkreślane są różnice między produktami. (1) CEO Foster's Winery udała się do winnicy Maison Bellarive w Champagne, we Francji. Jako, że szampan ma być wyjątkowy i wbić się w pamięć, zorganizowano spotkanie tuż przed produkcją szampana, aby ustalić najważniejsze szczegóły dotyczące wypuszczenia nowej marki. W spotkaniu udział wzięli CEO spółki Cirilla Wayne-Foster, Timothee Mathieu jako manager winnicy Maison Bellarie, Hugo Durand jako francuski enolog oraz Gilles Lemmens jako doradca od luksusowych marek. Rozmowy trwały długo, ale w sympatycznej atmosferze. Podjęto decyzję o smaku przyszłego szampana, nazwę, wygląd butelki i etykiety oraz ceny. Wypuszczenie szampana na rynek zaplanowano na kolejny okres rozliczeniowy - seria będzie limitowana. Bowiem wypuszczonych zostanie tysiąc sztuk - z czego tylko pierwsze dwieście butelek będzie numerowane. Pierwsza dziesiątka zostanie w rękach spółki, gdzie owe butelki będą przeznaczone na różne kampanie. Kolejne 40 butelek będą przeznaczone dla prestiżowych kolekcjonerów. Pozostałe 150 butelek numerowane - będą łatwiej dostępne dla klientów. (1) (Projekty butelek) Jeden z odbiorców wina Sunset Ridge, zgłosił reklamacje z powodu uszkodzonego wina. CEO spółki osobiście zajęła się problemem i odebrała skrzynkę z butelkami zawilgoconego tańszego wina, wcześniej zbierając wszystkie informacje - w tym robiąc zdjęcia i raport z przechowywania powierzonego towaru; następnie zawiozła na teren winnicy. Pracownicy od razu przebadali feralne wino, a kolejni zostali oddelegowani do sprawdzenia parti wina. Po badaniach i ustaleniach, stwierdzono że problem nie leży po stronie Foster's Winery czy Sunset Ridge, bowiem wszystkie usterki i problemy dotyczą nie danej partii produkcyjnej, a tylko tej części transportu który trafił na LTD Little Seul - towar został wymieniony. O tym wydarzeniu poinformowano AWS Consulting. Cała ta sytuacja pokazuje, że CEO spółki i sama spółka, nie bagatelizuje żadnych problemów i rozwiązuje je szybko. (1) Po wcześniejszych wydarzeniach z winem na Little Seul, Foster's Winery zdecydowało się przeprowadzić audyt wraz z AWS. Audyt obejmował zarówno Foster's Winery jak i Sunset Ridg - przeprowadzony został starannie, we wszystkich miejscach należących do Foster's Winery. Skontrolowano dokumenty oraz system, ktory na bieżąco nadzoruje aspekty produkcyjne; podczas audytu poruszono kwestie dotyczącą: Magazynów, dostaw, sklepów spółki, punktów sprzedaży (sklepy, LTD, restauracje i inne), jakość butelek, etykiety i sprzedaż. Po przeprowadzeniu kontroli systemów i dokumentacji, audyt miał również część fizyczną: Sprawdzono magazyny i sale produkcyjne, gdzie sprawdzono stan butelek z winem po prostukcji, wina Foster's Winery i Sunset Ridge są przechowywane osobno. Zauważono problem w jednej sekcji z magazynów, gdzie odnotowano lekki problem z temperaturą w pomieszczeniu z winem Sunset Ridge. Problem nie był poważny, bowiem temperatury utrzymywały się w normie i z winem nic się nie działo, lecz temperatura zbliżała się do górnej granicy - zlecono przegląd instalacji chłodniczej i naprawy, które odbyły się następnego dnia. (1) Foster's Winery uruchomiło nowy sklep na Palomino Avenue. W którym oferuje wina własnej produkcji oraz w niedalekim czasie zamierza umieścić wysokiej klasy wina sprowadzane z reszty świata. Każda marka miała odpowiednio przystrojony segment; tańsze wina są odgrodzone od droższych win - co by te droższe nie traciły na prestiżu. (1) (lI) Wydatki = $105.000
  4. Archiwum na życzenie lidera
  5. Archiwum na życzenie lidera
  6. Nie jest powiedziane, że po 31 sierpnia na pewno serwer zniknie 😉
  7. Ja czytałam tego newsa parę razy i właśnie trochę inaczej to odebrałam - "Jest źle, T2 zamyka rage. Na obecną chwilę niewiele wiadomo co dalej, ale szukamy rozwiązania". Dla mnie było naturalne, że po prostu szuka się rozwiązania - zwłaszcza, że sam pisał w newsie o tym że kontaktował się z twórcami rage odnośnie pozostawienia directa. Wiadomo, pewnie można byłoby inaczej ubrać to w słowa, ale cofnijmy się i spójrzmy jaki był chaos. Toyer pisząc newsa sam pewnie był w emocjach i po prostu poszedł w szczerość - napisał to, co było wiadome na tamtą chwilę. Myślę, że jak chłopacy coś ustalą to niedługo jakaś informacja wpadnie.
  8. No nie, to też nie było heavy rp - było w jakimś stopniu wymagające, ale żeby heavy to za dużo powiedziane. Patrząc na co niektórych, to potrafili co miesiąc walić CK. Nie no, 3 miechy to jednak dla mnie sporo czasu - samej odechciało mi się w pierwszych dniach grania czegokolwiek, ale staram wbijać na serwer. Niestety, ale jednak lepiej było napisać szczerze co i jak wygląda, niż mówić o bajkach które mogłyby się nie spełnić. Każdy z nas jest podłamany, zniechęcony, tym co może stać się w sierpniu. Może jednak chłopakom uda się znaleźć do tego czasu jakieś rozwiązanie - współpracują z innymi osobami/serwisami, które są w podobnej sytuacji i nie przechodzą na fivem. Także, też nie jest powiedziane że po 31 sierpnia vibe się zamknie. I może warto, mimo tego że jesteśmy zrezygnowani to jednak pograć coś. Nawet jeśli by miało się skończyć za 3 miechy, to można coś wspólnego podziałać i zrobić z tych 3 miesięcy fajne 3 miesiące. Chociaż może, naiwnie na to wszystko patrzę.
  9. Może masz rację... lepiej panikować i uciec niż wesprzeć serwer nawet jeśli miałby być koniec za 3 miechy. W tym momencie nie wchodząc na serwer, powoduje się kolejne rozbijanie serwera - zamiast w trudnym okresie pokazać wsparcie, po prostu wchodzić i grać na nim. No ale nikt siłą takich graczy nie uwiąże...
  10. Nah, trochę bzdurne podejście... każdy serwer może paść z dnia na dzień i o tym nie wiesz - tu niestety poznaliśmy potencjalną datę. Z drugiej strony jest światełko w tunelu, że może coś się uda wymyślić do tego czasu. Też nie jest powiedziane, że po tym jak rage odejdzie to Fivem nie podzieli podobnego losu kiedy już się zrobiło miejsce dla multiplayer dla GTA6... bo stwierdzą, że nie jest to opłacalne, bo nie ma sensu trzymać dwóch środowisk i tak dalej.
  11. Spot zamknięty z powodu zamknięcia organizacji
  12. **Detektywi zaczęli analizować pracowników portu oraz firmy RedAxis Shipping pod kątem powiązań kryminalnych, środowiska pracowników portu oraz charakterystycznych tatuaży widocznych na nagraniu.** Czy którykolwiek pracownik RedAxis Shipping lub portu Los Santos był wcześniej notowany i posiada charakterystyczne tatuaże o tematyce marynarskiej (nie wiem jak inaczej nazwać) odpowiadające opisowi z nagrań? Czy Isaiah Collins wykonywał połączenia lub spotykał się z pracownikami portu bezpośrednio przed zabójstwem Alejandro? Czy czas między przyjazdem sprawców a uciszeniem mieszkania sugeruje, że Alejandro przekazał im informacje, których oczekiwali? Czy z telefonu Isaiah lub billingów można ustalić z kim kontaktował się bezpośrednio przed przyjazdem Dubsty? Czy na miejscu ujawniono ślady świadczące, że Alejandro został zmuszony do wejścia na krzesło samodzielnie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin