Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Madeleine] 1000 ways to die


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3032-1000-ways-to-die/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Zaid Zarphy
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada postaci
Powód nałożenia kary: 
Gangsterka po cywilu. Niepoprawna kreacja postaci celebryty. Brak odgrywania konsekwencji decyzji IC.
Członek ekipy nakładający karę: Madeleine
Wyjaśnienie sytuacji:
Hej, chcialbym wyjasnic blokade postaci, ktora dostalem doslownie przed chwila. Nie rozumiem za co dokladnie dostalem blokade, bo gangsterka po cywilu (ktora zostala przytoczona, z prawdopodobnego wzgledu hangowania z dwiema organizacjami przestepczymi?) nie jest do konca mi zrozumiala, tak samo brak odgrywania konsekwencji decyzji IC. Nie jestem w stanie zrozumiec o co dokladnie chodzi w blokadzie, dlatego chcialbym to wyjasnic z Magda w dziale apelacji (bo na tickecie branzy nie byla bardzo chetna do rozmowy).
Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako gracz gangu (Grape Street Watts Crips) i ziomek (ic i troche ooc) Zaid Zarphy to sie wypowiem. Postac Zaid Zarphy NIGDY nie brala udzialu w naszych zorganizowanych akcjach (raz nam wystawil goscia do FCK), do nikogo z nami nie strzelal, czasami bral udzial w bojkach (i to nie z naszej winy, ani z jego tylko z winy przeciwnych organizacji najczesciej). Postac Zaid Zarphy jest w podziemiu, nie jest celebryta ktory jest rozpoznawalny na skale swiatowa (to samo ja, czy bracia Ivey). Zaid Zarphy ma wydane dwie piosenki + album w drodze, wiec jak moze byc w jakikolwiek sposob rozpoznawalny? Nie za bardzo rozumiem, co tutaj jest jako "Gangsterka w cywilu" i wierze, ze osoba ktora to nadala jest po prostu w bledzie xd

 

Oczywiscie, wypowiadam sie na podstawie mojej gry z nim. Nie wiem, co robi gdy nie jest ze mna/z nami, ale wiem ze raczej by nic takiego nie odjebal, zeby zaslugiwalo na blokade.

 

Edytowane przez rodeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jako iż, że miałem styczność z postacią Zaid Zarphy na postaci Sherron Dorsey chciałbym wypunktować nie w celu dobicia i potwierdzenia werdyktu tylko logicznego uświadomienia błędu który w moich oczach zyskał najwięcej, bo mało co mnie obchodzi co robiłeś po godzinach ziomuś oprócz akcji ze mną. 
Przepychanki słowne w necie są i będą, jest to nieodmienna część realiów które w dzisiejszych czasach trzeba po prostu zaakceptować i w najlepszym wypadku zlewać nie biorąc ich na poważnie, cytując pewne przysłowie "Kozak w necie, p***a w świecie" no i Twoja postać okazała się tym rzekomym kozakiem, no ale w jaki sposób, co? Wypunktowałem Ci Twoje błędy przenosząc w pewnym sensie to co odczuwałem OOC do IC w komentarzu pod słynnym postem ze Stormi Breedlove gdzie jasno wytknąłem Ci Twój błąd, wierz mi bądź nie - ja żyję z takim nastawieniem, że żaden raper, żaden MEDIALNY celebryta nie puszcza zdjęć swoich /ofiar/ w obieg bo straci na tym w oczach NORMALNYCH ludzi którzy są jego fanami.
Argument @rodeo

Cytat

Postac Zaid Zarphy jest w podziemiu, nie jest celebryta ktory jest rozpoznawalny na skale swiatowa

Oczywiście, że jest w podziemiu ale tylko i wyłącznie przez pryzmat rangi na discordzie mój drogi, postać Zaid Zarphy niejednokrotnie brała udział w promowaniu merchu od Gutta Gang czy pokazywania się na zdjęciach z wpływowymi ludźmi, SAM FAKT ZDJĘCIA Z CHASE LOVE może to tylko i wyłącznie potwierdzić. Nie biorąc pod uwagę rangi na discordzie a sam czysty świat IC w którym zalęga się ta cała gra, jasno stwierdza, że postać Zaid Zarphy była na tyle rozpoznawalna, że w moich oczach jeśli chodzi o tą sytuację BLOKADA POSTACI jest widocznie słuszna. 🤷🏿‍♂️

Screeny: 

Spoiler

JSyhPEx.png
DFfXlGQ.png
ZDJĘCIE KTÓRE ZOSTAŁO PUSZCZONE W OBIEG PRZEZ ZAID ZARPHY, PO CZYM ZOSTAŁO USUNIĘTE PO KILKU GODZINACH OD PUBLIKACJI ORAZ ZOSTAŁO WYSTAWIONE W DZIALE KOMENATARZY POD POSTEM W ODPOWIEDZI;
2XOBc2PguYekahSehwqk_22_d82ef7b096970c0a

Edytowane przez shakethiswaveybaby
Centrolewus lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shakethiswaveybaby napisał:

 

  Ukryj zawartość



ZDJĘCIE KTÓRE ZOSTAŁO PUSZCZONE W OBIEG PRZEZ ZAID ZARPHY, PO CZYM ZOSTAŁO USUNIĘTE PO KILKU GODZINACH OD PUBLIKACJI ORAZ ZOSTAŁO WYSTAWIONE W DZIALE KOMENATARZY POD POSTEM W ODPOWIEDZI;
2XOBc2PguYekahSehwqk_22_d82ef7b096970c0a

Odrazu naprostuje, zdjecie bylo wrzucone nie przeze mnie a przez osobe ktora brala udzial w Twoim porwaniu (klik) - ja tak wlasciwie przyjechalem tam zeby wysmiac Twoja postac i pokazac ze za glupie slowa w internecie Twoja postac moze zostac dotkliwie pobita - chcialem grac to pobicie i porwanie dalej IC (w koncu pojawilo sie przestepstwo, tak samo uswiadomiles moja postac IC ze ta sprawa zostala zgloszona do sluzb - przez co rownie dobrze moglem zostac schwytany IC).

 

Cytat

postać Zaid Zarphy niejednokrotnie brała udział w promowaniu merchu od Gutta Gang

Beezy World jest brandem z undergroundu, co nie spowodowaloby ze postac bylaby slawna.

 

Cytat

 SAM FAKT ZDJĘCIA Z CHASE LOVE

Fakt faktem, zdjecie z Chase Love bylo jest i bedzie - ale od poczatku. Na "poczatek" kariery mojej postaci, czyli tak wlasciwie w grudniu gdzie sie troche rozkrecila, Zaid Zarphy pojawial sie czasem z Chase - zmarl IC przyjaciel Chase, a IC brat mojej postaci Mhali Zarphy, a 28 grudnia odbyl sie pogrzeb owej postaci - dopiero po pogrzebie przestawal pojawiac sie z Chase, a widywano postac z gangmemberami z ktorymi podlapal dobry kontakt ze wzgledu na promowanie ich merchu (do takiego stopnia ze praktycznie traktowali go jak jednego z nich), czyli cos musialo sie poprzestawiac w glowce postaci i taka kreacje zamierzalem prowadzic gdzie fakt - jakby postac nie byla w undergroundzie to bym jej tak nie prowadzil. (Ale skoro dalej byla w UG, to moglem - tak mi sie wydawalo, bo nawet opiekunka branzy po blokadzie postaci w trakcie krotkiej dyskusji na tickecie gdzie nie byla zbyt chetna do rozmowy wyjasnila mi ze niby bylem rozpoznawalny, a niby nie - skoro bylem rozpoznawalny, dlaczego nie dostalem tego punkcika wyzej i nie wskoczylem na D List?)

 

Cytat

JSyhPEx.png

^ Za porwanie Twojej postaci zaplacilem czterdziesci piec tysiecy, tak tylko tez podkresle.

Edytowane przez 1000 ways to die
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Odrazu naprostuje, zdjecie bylo wrzucone nie przeze mnie a przez osobe ktora brala udzial w Twoim porwaniu

Hey, to akurat nie jest do końca przemyślany ruch z Twojej strony, wrzuciłeś identyczne zdjęcie zaś bez tekstu na górze z podpiskiem "Czy to przypadkiem nie Ty" kierując te słowa w osobę mojej postaci, na to nie mam dowodów, chcąc nie chcąc usunąłeś ten komentarz ze zdjęciem i chwała Ci za to ziom, może Zaid przemyślał swój ruch i postanowił to usunąć, w to już nie wnikam.

Cytat

Uswiadomiles moja postac IC ze ta sprawa zostala zgloszona do sluzb - przez co rownie dobrze moglem zostac schwytany IC

Facts, zrobiłem to ale wiadomo jak działają tutaj porządkowe na serwerze, nie atakuję ich bo wiem, jak to jest grać w PD przy 500-set osobach w jednym momencie a z tego co mi wiadomo, osoba do której składałem zawiadomienie IC nie jest już w tym sektorze rozgrywki. No cóż, uznajmy, że Ci się upiekło no chyba, że ktoś kto jest wyżej nad nami zadecyduje inaczej. 🤷🏿‍♂️

Cytat

Beezy World jest brandem z undergroundu, co nie spowodowaloby ze postac bylaby slawna.

No i tutaj tyczy się już sam fakt jak działa sektor branży rozrywkowej, nie gram w nim ale wiem co i jak działa no bo ciężko żebym nie wiedział? Mam na to swoją perspektywę której nie mam zamiaru wymierzać bo to nie ja dyryguje sektorem tylko dwójka innych ludzi z pomocnikami pod sobą. Nie mniej jednak jeśli miałbym osobiście się wypowiedzieć na ten temat, Beezy World było wspierane przez Twoją postać niejednokrotnie co odnosiło się do wyższych viewsów i rozpoznawalności Twojej postaci co w pewnym sensie przeniosło się na Twój FANBASE IC który miałeś ORAZ utożsamienie się z grupą przestępczą w postaci Gutta Gang które prowadzi Beezy World. 

Cytat

Dopiero po pogrzebie przestawal pojawiac sie z Chase, a widywano postac z gangmemberami z ktorymi podlapal dobry kontakt ze wzgledu na promowanie ich merchu (do takiego stopnia ze praktycznie traktowali go jak jednego z nich), czyli cos musialo sie poprzestawiac w glowce postaci i taka kreacje zamierzalem prowadzic gdzie fakt - jakby postac nie byla w undergroundzie to bym jej tak nie prowadzil.

I to jest to co pisałem wyżej, ja nie mam zamiaru Cię usadzać na dupie bo nie jestem od tego, wyraziłem swoje zdanie co według mnie nie pasowało w tej całej sytuacji i co mogłeś zagrać lepiej by obejść się z tym co właśnie na Tobie wisi i powiewa w postaci blokady postaci i straty wątków, sam wiem jak to jest więc poniekąd Cię rozumiem, na Twoim miejscu próbowałbym jakoś ubłagać administracje i kreować swoją postać w taki sposób, by była ona prowadzona w odpowiedni sposób, a nie na siłę próbowała się wkręcić w półświatek udając przy tym pseudo gangstera którym nie jest. (WRZUCANIE STACKÓW NA PALCE Z GUTTA - click)

 

Edytowane przez shakethiswaveybaby
Centrolewus lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, shakethiswaveybaby napisał:

(WRZUCANIE STACKÓW NA PALCE Z GUTTA - click)

 

gutta gang jest z east side a ja zestackowalem westside bo moja postac nie ma praktycznie wiedzy na temat polityki gangow i wrzuca to co wrzucal 2pac
Thug Life Music - Snoop Dogg and Eminem 🔥 West Side 💯 In... | Facebook
 

Cytat

Facts, zrobiłem to ale wiadomo jak działają tutaj porządkowe na serwerze, nie atakuję ich bo wiem, jak to jest grać w PD przy 500-set osobach w jednym momencie a z tego co mi wiadomo, osoba do której składałem zawiadomienie IC nie jest już w tym sektorze rozgrywki. No cóż, uznajmy, że Ci się upiekło no chyba, że ktoś kto jest wyżej nad nami zadecyduje inaczej. 🤷🏿‍♂️

jezeli zawiadomienie zostalo zlozone, to ktos sie tym napewno by zajal poza osoba ktorej to zglaszales - miedzy innymi detektywi
krotko na temat, pozdrawiam cieplutko uzytkownika shakethiswaveybaby i czekam na wypowiedz opiekunki branzy!

Edytowane przez 1000 ways to die
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, shakethiswaveybaby napisał:

na Twoim miejscu próbowałbym jakoś ubłagać administracje i kreować swoją postać w taki sposób, by była ona prowadzona w odpowiedni sposób, a nie na siłę próbowała się wkręcić w półświatek udając przy tym pseudo gangstera którym nie jest. (WRZUCANIE STACKÓW NA PALCE Z GUTTA - click)

jestes w bledzie, stack west side to zaden gangsign gutta gang, a zaid zarphy o malo w morde nie dostal za to ze wrzucil W na palce.

"[..] udając przy tym pseudo gangstera którym nie jest. " - w dalszym ciagu to podlega pod gre IC a nie karanie za gangstera w cywilu. 

 

Edytowane przez rodeo
playboy wav_ey i Kubaaaa lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

jestes w bledzie, stack west side to zaden gangsign gutta gang, a zaid zarphy o malo w morde nie dostal za to ze wrzucil W na palce

Cieszy mnie ten fakt niezmiernie bo coś od samego początku mi nie grało XD
EDIT: nie miałem na myśli, że to wasz gang sign to właśnie to co napisałeś East a West - no nie kryje mi się to. Tyle ode mnie już się nie wpierdalam, pozdro. 

Edytowane przez shakethiswaveybaby
rodeo i Centrolewus lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png?ex=65c1369b&is=65aec19b&hm=0c628c432c7620269a3d19b052f0e9d9c0c600b0362adeda550b03118d31d553&

Zacznijmy od tego, że Twoja postać, zgodnie z tym co napisałeś w swoim profilu postaci branży, pochodzi z zamożnej rodziny - wyjątkowego środowiska, jakim są wzgórza Vinewood. Jeden z przedmówców wspomniał: Postac Zaid Zarphy NIGDY nie brala udzialu w naszych zorganizowanych akcjach (raz nam wystawil goscia do FCK), do nikogo z nami nie strzelal, czasami bral udzial w bojkach.

Jednakże, w jaki sposób można wytłumaczyć inaczej niż gangsterka po cywilu, następujące wydarzenia: a) próbę nastraszenia człowieka (celując do niego z broni); b) obecność przy morderstwie, nagrywanie tego na telefon, nieodegrane IG usuwanie zawartości dysków, próba tuszowania morderstwa i pomoc w wyniesieniu ciała; c) liczne kradzieże z bronią (plus brak tematu przestępstwa).

image.png?ex=65c13de9&is=65aec8e9&hm=5eaa3f9648321243b3de10ffce91b6a2fd3cb3aa998fa8cf538930d1bef56ae6&

Określacie postać Zaid Zarphy jako undergroundowego artystę. Może, gdyby nie pojawiał się w świetle Chase Love czy Stormi Breedlove. Biorąc udział w scenie morderstwa, nie idzie się bez problemu, na luzie, do klubu dziesięć minut po tym jak wpakowało się ciało do samochodu. Gdzie emocje? Gdzie myśli o konsekwencjach? Gdzie jakiekolwiek obawy? Już abstrachując od tego co sobie postać myślała, zejdźmy na ziemię i spójrzmy na proste, zwyczajne rzeczy. Choćby gdzie prysznic, żeby pozbyć się jakichkolwiek śladów na swoich ubraniach? Do przestępczej działalności, dodajmy jeszcze dwukrotny street takeover jednego wieczoru i udział w pościgu policyjnym (proszę o niemylenie tego z gangsterką). Wiedząc, że może się być na świeczniku, wystawiasz postać jeszcze bardziej? Próbujesz dopasować się do gangu, latasz z bronią i nią grozisz, kradniesz, nawołujesz do wkładania ludziom lufy do gęby.

To, co zrobiliście podczas takeoverów i pościgu zakrawa o odwalanie i to w znacznym stopniu. Siedzieliście na ogonie krążownikom, jakbyście rozgrywali trasę w Need For Speed Most Wanted. Nie wzięliście w ogóle pod uwagę tego, że nie odgrywamy miasta duchów - w dodatku reckless driving. W dodatku, pożyczoną furą. Twoi koledzy wpieprzyli się w krążownik, kiedy ten próbował zwolnić i wejść w zakręt. Istny. Rozpierdol.

Mówisz, że nie wiesz o co chodzi - zgodnie z tym co w logach widziałam, byłeś świadom co i ja, i Mith, możemy u Ciebie zakwestionować.

Jako, że widniałeś na blackliście tej, którą pozostawili poprzedni opiekunowie, trafisz na blacklistę branży rozrywkowej drogą oficjalną. Kara była omawiana w gronie większym niż ja i Mith. Uważamy, że blokada tej postaci jest słuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zacznijmy od początku.
a) próbę nastraszenia człowieka (celując do niego z broni);
Tak, pojawiłem się tam - broń dostałem jako prezent IC, od gangstera, który traktuje moją postać jak swojego syna - co ma do takiej akcji ofensywnej bycie gangsterem, skoro porwanie było zlecone a ja byłem tam, tylko by postać Sherron Dorsey wiedziała kto wrzucił na niego zlecenie (by nakręcić trochę gry dla LSPD, mnie i owego gracza).


b) obecność przy morderstwie, nagrywanie tego na telefon, nieodegrane IG usuwanie zawartości dysków, próba tuszowania morderstwa i pomoc w wyniesieniu ciała;
Morderstwo nie było planowane, a tylko pobicie - miałem podstawić się jako wabik na postać Miles Gentry, zaprosić go do studia i tam miał zostać pobity - ze względu na to, że chłopak nie potrafił grać IC, wręcz nie odgrywał strachu gdy @rodeo mierzył mu w głowę zostało wniesione na niego FCK. Nagrywałem to na telefon, bo miałem nagrać jak jego postać jest bita, tak. Nie odegrałem usuwania zapisów z kamer, ze względu na to że nie wszedłem wtedy do gry, a gdy już wróciłem do domu miałem zablokowaną postać. Pomoc w wyniesieniu ciała, bo ze względu na to że postać Zaid Zarphy dowiedziała się o tym, że ów delikwent nie żyje chciał jak najszybciej pozbyć się ciała ze studia Pound Route Recording
image.png.2a0e1591bb76b58af06c56f5658ac029.png
image.png.8c7ba7f9d3bca7a0080ce5a4b64bd16c.pngimage.png.f0941503d3fe24f8b7ad8708f724619d.png

c) liczne kradzieże z bronią (plus brak tematu przestępstwa).
To kłamstwo. Moja postać brała udział tylko w jednym, niezaplanowanym rabunku gdzie wśród dwóch organizacji przestępczych buchnęła jednej osobie łańcuch, zostawiła resztę gangbangerom i uciekła. Przestępstwo miał napisać @Kubaaaa, dlaczego się nie pojawiło - nie wiem.
EDIT: jest juz

Określacie postać Zaid Zarphy jako undergroundowego artystę. Może, gdyby nie pojawiał się w świetle Chase Love czy Stormi Breedlove.

To już wyjaśniałem, dlaczego nie wstawiłaś mi tego D lista, skoro sama nie określasz postaci jako undergroundowca?

Cytat

Fakt faktem, zdjecie z Chase Love bylo jest i bedzie - ale od poczatku. Na "poczatek" kariery mojej postaci, czyli tak wlasciwie w grudniu gdzie sie troche rozkrecila, Zaid Zarphy pojawial sie czasem z Chase - zmarl IC przyjaciel Chase, a IC brat mojej postaci Mhali Zarphy, a 28 grudnia odbyl sie pogrzeb owej postaci - dopiero po pogrzebie przestawal pojawiac sie z Chase, a widywano postac z gangmemberami z ktorymi podlapal dobry kontakt ze wzgledu na promowanie ich merchu (do takiego stopnia ze praktycznie traktowali go jak jednego z nich), czyli cos musialo sie poprzestawiac w glowce postaci i taka kreacje zamierzalem prowadzic gdzie fakt - jakby postac nie byla w undergroundzie to bym jej tak nie prowadzil. (Ale skoro dalej byla w UG, to moglem - tak mi sie wydawalo, bo nawet opiekunka branzy po blokadzie postaci w trakcie krotkiej dyskusji na tickecie gdzie nie byla zbyt chetna do rozmowy wyjasnila mi ze niby bylem rozpoznawalny, a niby nie - skoro bylem rozpoznawalny, dlaczego nie dostalem tego punkcika wyzej i nie wskoczylem na D List?)


Biorąc udział w scenie morderstwa, nie idzie się bez problemu, na luzie, do klubu dziesięć minut po tym jak wpakowało się ciało do samochodu. Gdzie emocje? Gdzie myśli o konsekwencjach? Gdzie jakiekolwiek obawy?

Postać Zaid Zarphy zadzwoniła do postaci Brian Chu (rapera z organizacji, z którą moja postać się trzyma, członek ich organizacji grał mojego bodyguarda) - zapytał się gdzie jest, bo chciał mu o tym powiedzieć, przyjechał tam i powiedział i gangsterom z Chinatown i gangsterom z Jamestown o tym, co się stało.

Już abstrachując od tego co sobie postać myślała, zejdźmy na ziemię i spójrzmy na proste, zwyczajne rzeczy. Choćby gdzie prysznic, żeby pozbyć się jakichkolwiek śladów na swoich ubraniach?

Czego postać miała się pozbywać? Stała na bezpiecznej odległości, nic na sobie nie miała - przenosiła ciało Miles Gentry przy użyciu rękawów bluzy, żeby nie zostawić po sobie odcisków, ani nic.
image.thumb.png.48c7114f6184de997de5bda2fd473d9a.png
image.png.91374ec94fc800383d99cfc5cbbabc77.png


 Do przestępczej działalności, dodajmy jeszcze dwukrotny street takeover jednego wieczoru i udział w pościgu policyjnym (proszę o niemylenie tego z gangsterką). Wiedząc, że może się być na świeczniku, wystawiasz postać jeszcze bardziej?

Będąc szczerym, ten takeover to była istna komedia. Z głupiego upalania drogich wozów skończyło się jak na derby w mta:sa, dlatego akcja została cofnięta - strony się rozeszły bez żadnych spięć między sobą (mam taką nadzieję), a tych których zabolało, że się tam pojawiłem (szczególnie użytkownika z LSPD) to przepraszam.

Próbujesz dopasować się do gangu, latasz z bronią i nią grozisz, kradniesz, nawołujesz do wkładania ludziom lufy do gęby.

Nie rozumiesz też tego, Magda, że postać nosi ze sobą broń odkąd na głowie Zaid Zarphy i Mhali Zarphy ciążył dług z organizacji Los Santos Outfit na pół miliona i ich udziały z muzyki - dlatego właśnie nosiłem ze sobą broń, którą tak właściwie dostałem jako prezent IC, ale pisałem o tym już wcześniej. O kradzieży już także pisałem, a co do lufy w gębie - osoba, która została zlecona przez moją postać na porwanie zwyczajnie pyskowała gdy celowały do niej 4 osoby (xD), ale co do samego gracza nie mam żadnych zarzutów, bo OOC zachował się w porządku i nawet wypowiedział się w tym temacie. Chciałem rozkręcić sobię grę IC i mogę tutaj nawiązać do trochę podobnej sytuacji jaką miał Pop Smoke - ukradł Rolls Royce i woził się nim po mieście gdy był już znany a jego muzyka sięgała po kilka-kilkanaście milionów wyświetleń.
image.png.0cc072c91851ce0d8e159f90d5d3abe3.png
 

To, co zrobiliście podczas takeoverów i pościgu zakrawa o odwalanie i to w znacznym stopniu. Siedzieliście na ogonie krążownikom, jakbyście rozgrywali trasę w Need For Speed Most Wanted. Nie wzięliście w ogóle pod uwagę tego, że nie odgrywamy miasta duchów - w dodatku reckless driving. W dodatku, pożyczoną furą. Twoi koledzy wpieprzyli się w krążownik, kiedy ten próbował zwolnić i wejść w zakręt. Istny. Rozpierdol.

Poruszyłem już to wyżej.
 

Mówisz, że nie wiesz o co chodzi - zgodnie z tym co w logach widziałam, byłeś świadom co i ja, i Mith, możemy u Ciebie zakwestionować.

Nie wiedziałem dokładnie o jakie sytuacje może chodzić - dlatego wolałem wszystko wytłumaczyć w dyskusji w dziale apelacyjnym bądź na tickecie branży. Ze względu na to, że nie byliście chętni do rozmowy w tickecie przenieśliśmy się tu.

Zacznijmy od tego, że Twoja postać, zgodnie z tym co napisałeś w swoim profilu postaci branży, pochodzi z zamożnej rodziny - wyjątkowego środowiska, jakim są wzgórza Vinewood. Jeden z przedmówców wspomniał: Postac Zaid Zarphy NIGDY nie brala udzialu w naszych zorganizowanych akcjach (raz nam wystawil goscia do FCK), do nikogo z nami nie strzelal, czasami bral udzial w bojkach.

Chciałbym tylko napomknąć, że background i charakter postaci może się zmieniać wraz z ciągiem wydarzeń IC. U mojej postaci tą zmianę spowodowała śmierć Mhali Zarphy, brata postaci Zaid Zarphy. Ale to już także pisałem.

Co do ogólnej gangsterki po cywilu - świetnym przykładem jest Cameron Terrell, znany także jako Milk lub WhiteBoy, który był bogatym gówniarzem z dobrego domu i chciał przypodobać się gangowi ulicznemu Rollin 90s i chciał do niego dołączyć. O chłopaku zrobiło się głośno w 2017 roku z powodu jego uczestnictwa w morderstwie Justina Holmesa (robił za kierowcę). Na rozprawie prawnik bronił go, mówiąc że m.in. tatuaż z logiem Washington Nationals (W reprezentuje Western Ave) na jego klatce piersiowej zostało wykonane nie przez jego przynalezność do R90S, a przez to że Kevin Durant ma taki tatuaż na brzuchu i jest jego fanem. Cały gang claimuje fakt, że ten nie snitchował - jest na wolności i podobno wciąż jest w secie. Można go znaleźć na teledysku Chiico do piosenki "NH Anthem" np. w 0:23 (nietrudno go zauważyć, jest jedynym białasem w grupie). Więcej informacji na jego temat znajdziecie we filmiku autorstwa Hood Politics

 

Zapytam również - o co chodzi?
image.png?ex=65c3f9f6&is=65b184f6&hm=f9b7188600c95337b7df93c98d4511a62382fd71464af9f94c8463cdbc1ef11f&

 

Edytowane przez 1000 ways to die
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja takeoverów nie została cofnieta, cofnieta został moment, gdzie Thiago wydachował w zaułku. Wtedy padł report, wtedy pojawiłem się  ja i finalnie cofając tą konkretną sytuacje po porozumieniu obu stron. Dziwnym dla mnie faktem jest to, że słyszę ten argument drugi raz i ten drugi raz jest od osoby zamieszanej/oskarżonej. LEA (PD) na miejscu zrozumiało, Thrax dostał bolo z czego potem Własciciel rodzinki musiał się tłumaczyć. Na logikę, pisałem Wam, że weryfikowaniem Waszych postaci i tego co robicie zajmą się opiekunowie branży, po co miałbym zawracać im gitarę, kiedy akcje bym cofnął?  Niemniej jednak, po zapoznaniu się raz jeszcze ze wszystkimi dowodami oraz logami, apelacje odrzucam. Niedociągnięć jest więcej niż pozytywów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin