Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Kuzyn] WuuWuu


WuuWuu

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: WuuWuu - Vibe Role Play (v-rp.pl)
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Li Wei
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postki
Powód nałożenia kary: wyjście z gry podczas akcji RP.
Członek ekipy nakładający karę: @kuzyn
Wyjaśnienie sytuacji: Siemasz, przechodząc do wyjaśnienia sprawy. To prawda opuściłem gry przez wadę internetu typowy "TIMEOUT" który otrzymałem. Mieliśmy sytuacje gdyż jakiś set wleciał w nas z kijami i tak dalej. Wyjąłem scorpiona zaczynając strzelać w osoby przez spamienie fightu dostałem bw przez 30 sekund każdy stał u mnie w miejscu a dźwięki syren miały ten sam ton a krążek który dobijał do mojej postaci stał w miejscu. Więc postanowiłem napisać /b co jest nie tak? lecz odpowiedzi nie dostałem nawet się nie wyświetliła na /b więc postanowiłem walnąć QUITA. Po kilku sekundach patrząc na ikone internetu mój internet został odłączony przez dostawce internetu, więc czekałem pisałem o tej godzinie na discordzie naszej organizacji że mi neta wywaliło więc niech napiszą ale wyszło jak wyszło o 24 dostałem ponga od jednego od nas że dostałem blocka postki, postanowiłem napisać do kuzyna przekierował mnie na strefe apelacji od kar. Moim zdaniem kara została nadana nie poprawnie rozumiem że to moja sprawa ponieważ to wada mojego internetu lecz nie miałem go całą noc chociaż mogłem zostać poinformowany na discordzie viberp czy wróce a nie odrazu dawać mi kare. POWO DLA WAS 
Ewentualne screeny/świadkowie: Gracze Western-Side 23 (Organizacja) 


image.png.4d709bd979df31aa71843b7245f57b39.png

Edytowane przez WuuWuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin