Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[30.01.2024] [Astaroth Records] Lost Empire - Past Reflections


Kicek230

Rekomendowane odpowiedzi

**W godzinach wieczornych wtorku, niespodziewanie na platformach streamingowych pojawił się nowy od dawna utwór Lost Empire pod tytułem "Past Reflections", utwór był możliwy do odsłuchu przed premierą na koncercie powrotnym zorganizowanym w Hakael 20 stycznia - sam tekst opowiada o zmaganiach podmiotu lirycznego z jego problemami zarazem obwiniając siebie o wszystko ~ Czy na pewno podmiot liryczny to przypadkowa osoba?**

spacer.png

 

Tekst wraz ze znaczeniem:

Spoiler

Złamane serce, rozstrzaskane myśli,
Zatracenie się we własnej głowie,
Wrzechmocne spięcie, przeszłości odcięcie,                (Przeszłości odcięcie odnosi się do stylu bycia Jack'a Mullera przed odwykiem który miał miejsce na końcu zeszłego roku)
Krótkowzroczność na to co czynisz,                            (Krótkowzroczność na to co czynisz odnosi się do zachowania niemca przed w.w. odwykiem)
Sprawianie bólu, działanie jak marionetkowy trybik,
Próbowałeś z tym walczyć od dłuższego czasu,           (Było kilka momentów gdy Jack próbował przestać degustować napoje wysokoprocentowe, które za każdym razem kończyły się fiaskiem)
Zdałem sobie sprawę, że nie zrobiłem postępu,           (Podmiot liryczny w dwóch ostatnich linijkach zarzuca komuś, jak i sobie brak zawzięcia, jak mówi sam tekst "Nie zrobiłem postępu",

                                                                                                                                                           jest to oczywiście to co Jack zarzuca samemu sobie)

Awersja do swych działań prowadzi do  nicości,
Uprzykrzanie życia innym, z tego byłeś znany,                                               (Jack często lubiał denerwować innych pod wpływem, na bardzo różne sposoby)
Mimo wszystko udawałeś, że jeszcze będziesz rozpoznany, 
Zdałem sobie sprawę, że nie zrobiłem postępu, próbowałem, 

Nie mogę zapomnieć o przeszłości, nie przechodzi mi to przez gardło,                  (Jack do dziś wypomina sobie to kim był, jak traktował ludzi - jest to coś co bardzo kłuje go w sercu)
Wyprute niczym żyła, pusta skorupa bez życia,
Zdałem sobie sprawę, że zawiodłem, 
Życie może być piękniejsze, ale nie dla mnie,                                                            (Czy w tekst można uznać jak wyznanie tego że Jack zawiódł w życiu? być może dla niego tak)

Moje życie to pasmo niepowodzeń,
Sam sobie je utorowałem, teraz przez nie brnij,                                                        (Jack Ponownie wypomina sobie przeszłość przez którą niektóre aktualne sprawy nie do końca są przyjemne)
Zgotowany los dopadnięty przez nałóg,
Ale jeszcze nie wiem, jak wrócić do życia,
Martwy ciąg, to pętla wokół szyi, 
Droga by uciec, nie dla mnie w tej chwili,                                                                 (Jack ujął w tekście chęć do skończenia ze sobą, zarazem uznając że nie przyszedł jeszcze jego czas) 
Jak dotrwasz do końca, będziesz wzorcem,
Do nienaśladowania.



AKCJA IC:

Spoiler

Odgrywki ze studia, a bardziej to co udało mi się wyciągnąć z logów po takim czasie: https://imgur.com/a/D77M1Ym

Akcja kłoda stworzona specjalnie pod ten kawałek: 

 

 

Promocja:

Spoiler

- Koncert powrotny w Hakael 20.01.2024  (Widoczny na w.w. gifie) KLIK

- Pierwszy odcinek How to play with Lost Empire KLIK

- Drugi odcinek How to Play with Lost Empire KLIK

- Post na LI niespodziewanie pytający czy wrzucać już dany materiał KLIK

- Dołaczenie się lidera zespołu w dramę na LI z Nova, wypowiedzenie się na cały temat KLIK

 

Info dla opiekunów:

MATERIAŁ NIE PODLEGA WYCENIE W CELU DALSZEJ PROMOCJI 

"[Niemiecki] Na polanie kwitnie sobie kwiateczek. A na imię ma Erika Obsiadają go tysiące pszczółek. Wabi je Erika. Tekst pochodzi z https://ww.w.tekstowo.pl/piosenka,ludowa_niemiecka,erkika.html"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin