Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Mith] MehMehowski


MehMehowski

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/9559-mehmehowski/
Nazwa postaci na którą nałożono karę
:Jeżeli Chodzi o postać na której byłem zalogowany w momencie bana, jest to Jahseh Terra
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary:Wykorzystywanie błędu z pracą śmieciarza i celowe spamowanie śmieciarkami na mapie

Członek ekipy nakładający karę:Mith
Wyjaśnienie sytuacji:Po założeniu świeżej postaci miałem zamiar udać się na pracę śmieciarza. Gdy dotarłem na miejsce odkryłem bug który pozwalał na respienie dużej ilości śmieciarek na raz przez to można bardzo szybko zaśmiecać mapę. Z początku chciałbym przeprosić za zaistniałą sytuacje oraz wszelkie sytuacje zaistniałe przez moją głupotę, dziś jestem świadom że cała sytuacja nie powinna mieć miejsca a błąd powinien zostać z miejsca zgłoszony do jednego z członków zespołu. W przypadku gdy dostanę szansę na ponowną rozgrywkę i przydarzyłaby się podobna sytuacja - zgłoszę błąd administracji. Dzięki za przeczytanie no i pozdro.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin