Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Toyer] fallxn


fallxn

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/24807-fallxn/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: 
Wszystkie
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: Sprzedawanie przedmiotów za pieniądze OOC
Członek ekipy nakładający karę: Toyer
Wyjaśnienie sytuacji: Hej, dzisiejszego dnia - tj. Środa, 31 stycznia 2024 roku zostałam zbanowana z powodem "Sprzedawanie przedmiotów za pieniądze OOC" co jest kompletną nie prawdą. Po skontaktowaniu się z zarządem @Toyer  poprzez Discord otrzymałam wiadomość, że jednak kupiłam te przedmioty od jakiejś grupy "Vibe Warehouse" (?). Nie mam kompletnie pojęcia co to za ludzie i co ja mam z nimi wspólnego, ponieważ prowadzę (a raczej prowadziłam) zwykłą rozgrywkę na serwerze bez stanowienia większego problemu dla społeczności. Nie zależy mi na tych przedmiotach (nawet nie wiem o jakich mówimy, co też wspomniałam w wiadomości) i udostępnienie pojazdu może mi zostać zabrane. Nie wiem co druga osoba, która mi udostępniła pojazd robiła, bo po prostu nie graliśmy już jakiś czas i jedynie trzymaliśmy ze sobą kontakt na Discord/IG kompletnie nie dotyczący Waszego serwera. Nie byłam ani troche świadoma procederu, który był wykonywany, co mogą chociażby wskazywać logi spawnowania tych pojazdów.
Ewentualne screeny/świadkowie: 

Spoiler

a0FPqIh.png

 

Edytowane przez fallxn
edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin