Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Lloyd Crawford] abierto


abierto

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego kontahttps://forum.v-rp.pl/profile/6545-abierto/
Link do konta oskarżonego: Lloyd Crawford, Nieznajomy TEZ7
Powód składania skargi: Chain Robbing - według regulaminu strefy przestępczej
Wyjaśnienie sprawy: Dnia 30 stycznia tego roku, około godziny 18:20 doszło do popełnienia przestępstwa przez Lloyd Crawford i Nieznajomy TEZ7 jakim był napad rabunkowy, wykonali to w Mirror Park. W trakcie gry IC z ofiarą napaści rabunkowej, około 15 minut później na 911 wpadło systemowe zgłoszenie o włamaniu do posesji w Kanion Banham, przez prawdopodobnie tą samą dwójkę która dokonała się napaści w Mirror Park (przynajmniej Lloyd Crawford, na którego wysyłam screenshoty niżej). Zgłosiłem tą sprawę do shaller, opisałem mu krótko sytuacje, ale odpisał mi bym napisał skargę na forum, ponieważ na ten moment zajęty. Moje wyjaśnienie może potwierdzić zapis logów mojej postaci Yeriel Muñiz.
Dowody:

Spoiler

image.png?ex=65cba74d&is=65b9324d&hm=92f

Pierwszy screen od @Kulini12

image.png?ex=65cbac5d&is=65b9375d&hm=dd4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Community Manager

Gracze otrzymują adnotację do konta o samej skardze jak i błędzie który dokonali, w przypadku gdy dojdzie do tzw. Recydywy po prostu kara będzie bardziej dosadna, skargę akceptuje.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin