Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/PlayboyLostyy] Pocztufka


Pocztufka

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Shaquille Young
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): AJ
Powód nałożenia kary:  Brak poszanowania życia postaci - wyciągasz broń w trakcie bójki z trzema większymi od siebie oponentami. ((Następny raz takie zachowanie - blokada.))(60 minut)

Członek ekipy nakładający karę: PlayboyLostyy

Wyjaśnienie sytuacji: 

Sytuacja następująca, Dostaje telefon od ziomka Damon Meyer "[Telefon, mężczyzna]: REMIEGO CHCĄ ZABIĆ, DROGA NA PALETO, SZYBKO." na to odpowiedziałem "[Telefon, mężczyzna]: CO KURWA, daj lokację." po czym dostałem lokalizację, pojechałem z drugim kumplem Ocean'em "Shaquille Young mówi: Jedziemy na pomoc moim czarnuchom, próbują zabić jednego.". Dojechaliśmy i pierwsze co zobaczyłem to Damon Meyer na BW, wyszedłem z kumplem(Ocean'em) , podbiłem do tych gości co go pobili i zobaczyłem że znalazł się obok mnie też kumpel Leo Logan, Jeden z nich odegrał że pokazuje broń ale wyglądało to tak
image.png.e1d31e6381d68941ea62e6a5930f474d.png

Następnie zaczeliśmy walkę(3 na 2) w której dostałem tylko tego pierwszego odegranego ciosa, położyliśmy dwóch po czym podbił jakiś koleś z tulipanem, wyciągnąłem wtedy broń iż oddaliłem się od tego gościa(nie, nie wyciągnąłem mu tego przed łbem).. rozstrzelaliśmy ich po czym pierwsze pytanie na pw do Leo Logana "wy macie jakiś panel?" a potem już tylko tp na inny world i "wyjaśnianie sytuacji". Skończyło się na bezsensownym wpisie który jest w powodzie nałożenia kary

Teraz mój pogląd na sprawę, możliwe że tylko ja to tak odbieram ale dla mnie cała sytuacja była stronnicza i jak najszybsze wyjaśnienie przez to że administrator się spieszył(tylko mój pogląd). Drugi punkt; nie rozumiem tego "Brak poszanowania życia postaci", kreuję postać od początku w półświatku, posiadałem też panel Freelancera, postać też dużo przeszła jeżeli chodzi o jakieś sprawy wchodzące na psychikę (śmierć przyjaciela, grożenie śmiercią za dług zmarłego przyjaciela, oszukanie na pieniądze itp... Dlatego myślę że jest w stanie robić ryzykowniejsze kroki co do używania broni itp.) więc raczej immersyjnie zakładam że nie jest pierwszy raz w takiej sytuacji plus jak opisałem wcześniej gdy wyciągałem broń to byłem oddalony od faceta z tulipanem..

Ps. Dodając na koniec nie chodzi mi już o ból dupy za przesiedzianą godzine na AJ, chodzi bardziej o sam wpis.. o to w jakim stylu został napisany - trzy osoby napisały do mnie po wpisie że czemu tak odwalam wchodzą SAM w TRZECH NAPAKOWANYCH FACETÓW, na pierwszy rzut oka tak to wygląda - wpis może zostać choć z karą się nie zgadzam, najbardziej naciskał bym choćby na zmianę wpisu na inną treść bardziej rozjaśniającą sytuację. Choć apelacja pisana od razu po Jail'u starałem sie nie reagować na emocje i inne rzeczy tego typu - nie mam do nikogo zrazy ani beef'u OOC, zwykłe sprostowanie sprawy. Zdaję sobie sprawę że ...\|/... ale chodzi o moim zdaniem źle napisany wpis a w najlepszym wypadku usunięcie wpisu

image.png.837b43b112d3c11d3483599257fdd7c7.png
Dlatego twierdze że to było w pośpiechu

(( PlayboyLostyy (440): Nie chcę tu teraz budzić emocji ani się kłócić, babka dzwoni, zaraz odbieram 150k, trzeba robić ruchy. ))

 

Edytowane przez Pocztufka
wstawienie ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin