Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Skarga na Ryan Petterson


KirsenHead

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/17262-kirsenhead/

Link do konta oskarżonego: (jeśli nie znasz to podaj nicki IC) Ryan Petterson

Powód składania skargi: Odwalanie, granie gangstera na cywilu oraz miasta duchów

Wyjaśnienie sprawy: Typ powyżej wszedł do siłowni grożąc pracownikowi Tray Floyd kijem, nwm jak na początku wyglądała cała akcja, lecz moja postać od razu zareagowała, wyciągnęła powoli broń schowaną w kaburze wewnętrznej, co po długiej konwersacji udało się odciągnąć mężczyznę stamtąd, lecz po chwili znowu wrócił i sprawiał dalej kłopoty zostało wezwane ic podkreślę gdyż o 12 nikt nie grał z departamentu ani ochrony, po departament, typ znowu uciekł raczej wtedy zrobił akcję z wybijaniem szyb w wozach i znowu wrócił, więc odegrał pracownik siłowni ochronę co znowu się udało go odciągnąć. Typ raczej nowy więc wątpię by miał panel do odgrywania tego typu akcji plus ignorował fakt że w ic wezwaliśmy i ochronę i departament dalej grał swoje.

Dowody: robione po akcji zapomniałem robić podczas niej ale mam nadzieję że te ss z kłótni coś dadzą resztę można zobaczyć w logach :obraz_2024-02-06_124056932.png.79c09577aa41850fbf9f7508f8f06f8b.png

reszta w logach z całej akcji itd 

 

 

Edytowane przez KirsenHead
Wstawianie ss
KaKtus1, Kekse, Gibbson i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako ze bylem swiadkiem tej sytuacji pozwole sobie wypowiedziec sie. @RxtrnTwoj poziom rozgrywki jest strasznie mierny. Akurat wtedy mialem z Toba interakcje i niezbyt przypadla mi ona do gustu. Poza tym ten Tray wydaje sie byc totalnie nowym graczem, w przeciwienstwie do Ciebie, wiec moglbys mu wytlumaczyc ze zle robi, zamiast tluc logi w material dowodowy, ktory nie odnosi sie ani troche do skargi, ktora zostala napisana, bo udawales niewiadomo kogo, czyt. Stoisz z kijem w srodku silowni, na przeciwko Ciebie stoi kobieta, która powiedziała Ci otwarcie, ze posiada bron i autentycznie grala ze trzyma dlon na kaburze, a Ty? No coz, dalej grales swoje, nie respektujac totalnie tego faktu. Dopiero, gdy pogadalem z Toba to uprzejmie wyszedles, ale i tak wróciłeś, polatałeś chwile po silowni totalnie nic nie grajac, oprocz odpisania na /do i pobiegles dalej. Zreszta podczas rozgrywki miedzy nami, która przeniosła się na zewnatrz tez Twoj poziom nie byl najwiekszy, bo gdy doszło do totalnie randomowego potrącenia mojej postaci, co wcale nie mialo zwiazku z jakimkolwiek RP krzyknales, ze dobrze zrobil i podbiegles do mnie, zapewne w celu zrobienia screena, czy czegos. Nie wiem, czy ten koles byl ziomkiem, z ktorym siedzisz na discord i gracie sobie, czy to byl totalnie randomowy gracz, ale jedno jest pewne - nie bylo to dobre. Samo wybijanie szyb w pojazdach, które były zaparkowane w poblizu siłowni, wokol ktorej pewnie krecilo sie sporo osob, ale to pewnie dla Ciebie sie nie liczy totalnie, widząc ze jednak to odegrales, nie biorac pod uwage punktu o miescie duchow. Tyle ode mnie, pozdrawiam.

Spoiler

 

 

Kekse, GroooVek i KirsenHead lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem powyżej nie wiem jak wyglądała cała konwersacja, widzę że ktoś trzyma kij a pracownik prosi o wyjście z lokalu, to raczej naturalne że gdy podchodzi do cb uzbrojony osobnik to wyciągnę broń i każe się cofnąć gdyż nie znam zamiarów. Co do ss, to tylko tyle udało mi się akurat znaleźć gdy byłem w grze, bym pokazał całą gdyby nie limit przesuwania tekstu, robiłem to po akcji. Administracja może zawsze sprawdzić w panelu gracza cały czat. Nie wyjaśnia to jednak że zanim drugi raz nie wyszedłeś z lokalu to pracownik wezwał departament, zgaduję że wtedy próbowałeś niszczyć wozy pod lokalem co jest w centrum vespucci, gdzie również na co dzień jeżdżą patrole i pewnie długo by nie zajęło by zareagować na zgłoszenie szczególnie że mają informacje że jesteś uzbrojony i agresywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać od siebie że też miałem nieprzyjemność odgrywania rp z rextronem, na tej samej siłowni. Gdy wszedłem na siłownię odgrywał kłótnie z pracowniczka w pewnym momencie uderzył ją, więc ruszyłem jej pomóc. Kiedy uderzyłem rextrona 2 razy kastetem uciekł z interioru, następnie gdy skończyłem pracę i szedłem w kierunku swojego auta próbował mnie przejechać. Ogółem rextron od dłuższego czasu uprzykrza życie pracownikom siłowni, odgrywając przy tym rp o miernym poziomie.

Madziula i KirsenHead lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rxtrn napisał:

Jak pisalem, kij wyciągnąłem bo chłopak mi się o niego pytał na OOC i akurat weszła postać Natalie i zagrała to co widziała - czyli gościa z wyjętym kijem, IC nie miałem zamiaru go wyciągać. Przy następnym wejściu na siłownie miałem go schowanego bo raczej nie będę nikogo nim okładał w okamerowanym lokalu, nie grałem nic odnośnie tego kijka w siłowni.

Dodatkowo, zapomniałem wspomnieć, że w trakcie wybijania szyb zatrzymał się gość w samochodzie i krzyknął, czy wszystko jest w porządku - https://imgur.com/a/hrZVm2D więc jednak ktoś zareagował na akt wandalizmu. Akcja była grana jeszcze przed wezwaniem służb.

Jednak nie wyjaśnia tego że Twoja gra jednak jest jednak trochę awanturnicza, jakbyś miał panel freelancera lub jakiej kolwiek grupy przestępczej wtedy spoko, możesz grać wtedy takie wątki jednak wydaje mi się że raczej nie masz i to niestety jest odbierane jako granie gangsterki na cywilu taki regulamin jest niestety sam kiedyś pamiętam swoje pierwsze dni na vibe to podobnie grałem usunęli mi wtedy postać właśnie przez takie granie nawet pomimo że wcześniej grałem na tej samej postaci w mc bez panelu nie można grać takich postaci więc wiesz.

Kekse i Madziula lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pierwsze co mam zrobić jak ktoś chce mnie potrącić ic to mam pisać na ooc a nie chować się do swojego auta żeby uniknąć potrącenia? Czy mam robić screeny jak biegnę do auta albo jak twoje auto nagle startuje w moją stronę?  Szukasz dziury w całym, poza tym to nie ja cię oskarżam, ja zwracam tylko uwagę na to że odwalasz i podaje przykłady.

KirsenHead lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem sie w tej skardze jako gracz z ochrony ale innego obiektu. Chłopak lata i wciska jakimś cudem przyciski paniki w The Forge Of Power przez co juz raz został ukarany aczkolwiek no wykazuje miernny poziom rozgrywki

image.png?ex=65d11346&is=65be9e46&hm=025c0ac75272df11f54d70cb5d6a2a4b6e33d490bffab70402f4f35d4e1e711a&=

image.png.86d39c8e8884650a985ec93cf260eab2.png

image.png.2744209c4eef9391820507b0b56d4625.png

image.png.8d9ab8f97b242f29dbbd613387917188.png

Edytowane przez San
KirsenHead, Kekse i Madziula lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem logi, tak samo jak je przeanalizowałem. Napotkałem pewne trudności w przeglądaniu Twoich logów @Rxtrn z powodu takiego, że była tam masa durnych rozmów na /w, które podciągam pod MG. Tak, zamiast grać IC, wymienialiście się swoimi spostrzeżeniami oraz tym co powinniście robić na /w co nie jest ani trochę OK. Cała gra była durną grą prowokacyjną bez konkretnego celu, a Ty jako osoba kreująca swoją postać powinieneś się porządnie zastanowić co chcesz na niej grać. W związku z tym;
- @Lames (Louis Vacca) to osoba, która dopuściła się VDM z pierwszego nagrania. Wchodząc w Twoje logi widziałem same durne rzeczy i nic z tego grą nazwać nie można. Blokada postaci + 7 dni przerwy.
- @Krillin (Koffi Gibson) zacięta współpraca z osobą oskarżoną, gra nastawiona głównie pod prowokacje bez konkretnego celu, dodatkowo delikatne przejawy MG. AJ 120 minut
- @Rxtrn (Ryan Petterson) usilne prowokowanie jednej z grup serwera, gra nastawiona tylko i wyłącznie pod prowokacje nie mające nic ze sobą wspólnego, latanie z kijem jako cywil oraz delikatne przejawy MG. AJ 120 minut

GroooVek, Elvis, KaKtus1 i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin