Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[06.02] CHA$E - CHASEY (PROD. TROPHY) [Official Audio]


champagnenasti

Rekomendowane odpowiedzi

MkqJYk5.png

** Równo o godzinie 8PM w Internecie i na wszystkich streamingach pojawił się najnowszy kawałek pt. "CHASEY", który może być pierwszym singlem promocyjnym, zbliżającego się wielkimi krokami albumu o dotąd jeszcze nieznanej nazwie. Numer został nagrany w studio HYPE, przez co na produkcji znalazł się uznany, współpracujący wcześniej z takimi personami jak Maxine Koci, czy HOODSTAR - producent TROPHY. Słychać od razu, że utwór odbiega brzmieniowo od starszych produkcji Chase Love, który nie próżnował i stale eksperymentował ze swoją muzyką i brzmieniem. Tekstowo utwór może nie wyróżnia się nie wiadomo czym, refren nawiązuje stricte do tytułu utworu, ale nie można zarzucić, ze jest źle złożony. To typowy banger, który ma bujać i wywoływać ciarki na skórach słuchaczy. Tekst pojawił się na portalu askhole.com nieco później niż zwykle z uwagi na niezależność artysty i brak stałego wydawnictwa. **

aou2VLL.png

Spoiler

Track name: CHASEY
Album name: ???
Performer: CHA$E
Written by: CHA$E
Produced by: TROPHY
Release date: 02/06/2024

 

[Pre-Chorus: CHA$E]
Wszyscy razem, pora wywrócić grę (Jazda, jazda)
Nie ma szans, że nie pamiętasz mnie (Woah, woah)
To znowu ja, już wiesz jak się zwę? (Jestem, woo, jestem)

[Chorus: CHA$E]
Jestem Chasey (Jestem)
Ten sam, niezmienny (Jestem)
Ciągle świeższy (Jestem)
Odkrywam nowe patenty (Jestem)
Na mnożenie pieniędzy (Jestem)
Nie ulegnę tej presji (Jestem)
Chcę stać się najlepszy (Jestem)
Chcę być tutaj największy (Jestem)
Jakbym zeżarł pół sceny (Jestem)
Oh, popełniłem sporo błędów
Za które musiałem zapłacić
Chciałbym podziękować wężom
Nauczyły mnie być twardym (Jazda)
Musiałem się zemścić
Wypraszając ich z mojej zabawy (Woo)

[Post-Chorus: CHA$E]
Mój głos słychać zza ścian, muszę być dumny (Yeah)
Wchodzę znów w trans, nie mogę się obudzić (Jazda)
Mam przy sobie bliskich, dla których żyję na co dzień
Kiedy podrzucam im próbki, oni odsyłają płomień (Jazda)
Odpuliłem strach, żegnając moje wszystkie demony
Czuję się hard i lit, w końcu zostałem doceniony (Woah)
Mam przed sobą projekt, muszę pozostać niedościgniony (Woah)
Jeśli nie wierzysz w movement, to lepiej stąd odbij (Woah)

[Verse: CHA$E]
Nie planuję zejść ze sceny, możesz próbować mnie zrzucić (Yeah)
Nazywają mnie ikoną, a ty tracisz na powrocie do swych ludzi (Woo)
Miałeś zrobić szum, namieszać, ale znowu wyszła plama (Yeah)
Twój przyszły album, boi się mojego następnego wydania (Woah)
Miałem zapomnieć o gównie, ale robię to dla brata (Yeah)
Tak jak dobro, tak i karma, ona zawsze lubi wracać (Yeah)
Musisz pamiętać, nie ma cienia bez światła
Musisz pamiętać, nie ma cienia bez- 

[Pre-Chorus: CHA$E]
Wszyscy razem, pora wywrócić grę (Jazda, jazda)
Nie ma szans, że nie pamiętasz mnie (Woah, woah)
To znowu ja, już wiesz jak się zwę? (Jestem, jestem)

[Chorus: CHA$E]
Jestem Chasey (Jestem)
Ten sam, niezmienny (Jestem)
Ciągle świeższy (Jestem)
Odkrywam nowe patenty (Jestem)
Na mnożenie pieniędzy (Jestem)
Nie ulegnę tej presji (Jestem)
Chcę stać się najlepszy 

[Post-Chorus: CHA$E]
Mój głos słychać zza ścian, muszę być dumny 
Wchodzę znów w trans, nie mogę się obudzić 
Mam przy sobie bliskich, dla których żyję na co dzień
Kiedy podrzucam im próbki, oni odsyłają płomień 
Odpuliłem strach, żegnając moje wszystkie demony
Czuję się hard i lit, w końcu zostałem doceniony (Woah)
Mam przed sobą projekt, muszę pozostać niedościgniony (Woah)
Jeśli nie wierzysz w movement, to lepiej stąd odbij (Woah)

[Outro: CHA$E]
Mamo, chcą puszczać mnie w TV (Yeah)
Błyszczę dziś mocniej, niż VVS 
Nigdy nie czułem się lepiej, wiesz?
Ten rok będzie tym największym, yeah
Ja będę z przodu, ten pierwszy, yeah
Przygotuj się na wielkie rzeczy, yeah
Pokażę jak wchodzić w zakręty, yeah
Pora rozpocząć tę cholerną grę, yeah (Woo)
(Woah-ah, woah, ah)

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Chase Love
Numer konta postaci: 9146186010
Przynależność: -
Numer konta wytwórni: -
Link do profilu postaci: https://forum.v-rp.pl/topic/12451-chae-chase-love/ 
Numer konta menadżera: 
2398174100 (15%)

Wkład własny ($70,000):
- produkcja beatu i mix/master: https://imgur.com/a/F7yhfxl
- koszty związane z okładką i niezależnym wydawnictwem: https://imgur.com/a/re2OIoK

Gra IC: https://imgur.com/a/sPNJoTL

Spoiler

Promocja wokół materiału:

  • Teasowanie nowości, zasypując słuchaczy luźnymi fotkami z pytaniami typu: "should i drop?".
  • Zagrał solowy koncert w klubie Nebula Night Club, gdzie zaprezentował jeszcze wtedy niewydany utwór przed większą publiką.
  • Opublikował info na temat premiery na swoich social mediach, wrzucając nową fotę z podpiskiem "02/06 - CHASEY".
  • Kilka godzin przed publiką zleakował okładkę, a równo z dropem wrzucił jeszcze post informujący o wyjściu jego singla.
  • Utwór poleciał w radiostacji Daily Globe po raptem pięciu minutach od premiery.
  • Na profilu jubilera Ice Planet pojawiło się udostępnienie najnowszego numeru.
  • Wsparł akcję KayesTheProducer, publikując na socialach filmik z challenge'u, dodając w tle utwór "CHASEY".
  • Został ogłoszony jako pełnoprawny ambasador jubilera Ice Planet, a na ich profilu pojawiło się zdjęcie rapera z podpiętym w tle utworem.

Promocja wokół artysty:

  • Pojawił się na pierwszym pośmiertnym mini-albumie swojego kuzyna Baby Ray pt. "4EVER21" na kawałku "LOST TOO MUCH", zostawiając tam swoją zwrotkę.
  • Opublikował na swoich social mediach okładkę utworu, który miał ukazać się w Halloween. Kawałek nie ukazał się, co zostało wyjaśnione w trakcie wywiadu.
  • Wytłumaczył swoją kilkutygodniową nieobecność w radiostacji Daily Globe, ujawniając kilka informacji o chorobie swojego ojca, z którą aktualnie się zmaga.
  • Wrzucił zwrotkę na EP artysty KELLY, pojawiając się na utworze pt. "HELL STARS" w kolaboracji z młodym raperem Orlando Dalore. Utwór stał się niemałym hitem.
  • Zagrał trzy koncerty w przeciągu listopada. Pierwszy w klubie The Vault na imprezie "Cash is king", drugi na after-party po gali VFF i trzeci w Oasis Night Club w otoczeniu takich ludzi jak Dontavious Junior, czy Baby Dalore.
  • Podjął dwie współprace, pierwszą z firmą Palm's Spirits Co oraz drugą, z fuzją pomiędzy markami takimi jak: Losari, Bloom i Marlowe, tworząc wspólnie świąteczne boxy.
  • Udzielił wywiadu w radiostacji Daily Globe w programie "JUICY TALK-TAILS, prowadzonym przez Alyssa Marchessi, rozmawiając na tematy kariery, groupies i domniemanego castingu na MISS LOVE.
  • W tym samym wywiadzie, Chase zapowiedział nowości jeszcze w grudniu, co finalnie nie przeszło. Ponoć w produkcji jest nowy krążek artysty, który ma ukazać się już w nowym roku.
  • Został wkręcony przez internetowych trollów w ship z artystką Lil Barbie przez ich wspólne zdjęcie w klubie. Chasey prędko zdementował plotki, wrzucając dla podkrętki zdjęcie z KayesTheProducer.
  • Pojawił się na wydarzeniu organizowanym przez fundację Animal Care, wspierając ideę zbiórki i lokalnych celebrytów.
  • Został zaproszony na scenę w trakcie koncertu KELLY w klubie GEMSTONE, gdzie artyści zagrali kilkukrotnie ich wspólny utwór pt. "HELL STARS".
  • W ekstrawaganckim przebraniu pojawił się na nietypowym show, rytuale, organizowanym przez kapelę Souls Evisceration, gdzie aktywnie uczestniczył.
  • Wystąpił na krótkim live Aniyah Geovanney, gdzie został on obdarowany przez producentkę łańcuchem z czarnym diamentów oraz fizycznym egzemplarzem krążka pt. "Ocean Views".
  • Wyszedł na scenę jako "niespodzianka" u boku Maxine Koci na jej koncercie w klubie Nebula Night Club, w trakcie którego duet zaprezentował utwór "I know".
  • U boku person takich jak: Mhali Zarphy, Gio Parris, Nevaeh Villacres, czy Lara Kozlova, pojawił się na wypadzie w góry organizowanym przez Primal Xtreme, dbając o swoją formę i zdrowie.
  • Pojawił się na pogrzebie swojego przyjaciela Orlando Dalore, przeżywając jego śmierć z obecnymi.
  • Wrzucił gościnną zwrotkę na najnowszym albumie Aisha Huxley pt. "FRONTIER", będąc na ósmym utworze pt. "ON DRUGS".
  • Podpisał kontrakt ze stosunkowo świeżym menadżerem na rynku Marquis North, współpracując ze sobą po dziś dzień.
  • Opublikował w Internecie zdjęcie ze swoim ojcem, który zdołał przezwyciężyć raka, o czym szerzej rozmawiano w podcaście u A. Marchessi.
  • Został jedną z pobocznych postaci fanowskiego fanficu, który odbił się szerokim echem w przestrzeni publicznej.
  • Pomógł w promocji wschodzącej gwiazdy i jego przyjaciela o ksywce $CANDO, pchając dalej jego utwory i ruchy muzyczne.
  • Zagrał solowy koncert w klubie Nebula Night Club, gdzie zaprezentował jeszcze wtedy niewydany utwór przed większą publiką.
  • Zaczął pokazywać się coraz częściej z pewną blondynką o imieniu Nevaeh Trevino, najprawdopodobniej wchodząc w nią w poważniejszą relację.
  • Raptem kilka dni później, jego status na Lifeinvaderze znowu widniał jako singiel.
  • Zareklamował najnowszą konsolę V-BOX marki Ventre Technologies.
  • Rozpoczął trend kiczowatych laurek na walentynki i dzień singla, zbierając pod nimi dobre zasięgi.
  • Został ambasadorem marki Ice Planet, z którą od dłuższego czasu coś szponcił w kuluarach.
Edytowane przez natanek
Marlb0r0, anti, Meph i 36 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**lucy myers zauważyła utwór w sieci, polajkowała i podała dalej do znajomych**

champagnenasti lubi to

Drogi Pamietniczku, dzisiaj usłyszałem okropną wiadomość - Klimacik RP został wyłączony. To jakby świat się skończył, jakby wszystko, co kochałem, zostało odebrane. Czuję się oszukany, osamotniony i zagubiony w świecie, który stał się coraz bardziej chaotyczny i nieprzyjazny. Moje serce jest ciężkie, a myśli skomplikowane. Nie wiem, co robić, gdzie szukać ukojenia i nadziei. Czuję się jak porzucony, jakbym został pozbawiony najważniejszej części mojego życia. Klimacik RP był dla mnie nie tylko rozrywką, ale także miejscem, w którym odnajdywałem siebie i swoją pasję. Teraz czuję się tak, jakbym został pozbawiony sensu, jakbym był skazany na samotność i cierpienie. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe, że Klimacik RP powróci i że będę mógł znów cieszyć się grą i towarzystwem wspaniałych ludzi. Ale na razie muszę znaleźć siłę, aby przetrwać ten czas ciemności i smutku. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się znaleźć drogę do szczęścia i spełnienia, ale na razie muszę sobie radzić z bólem i tęsknotą, które ogarnęły mnie po tym, jak Klimacik RP został wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* iceplanet wykorzystując, że raper zrobił z champagne god ostatnio zdjęcie pod samym punktem ich sprzedaży - zastosował agresywny marketing i udostępnił jego post na social mediach puentując, że potrzebuje ostudzić się wiadomo gdzie (follow-up do okładki i temperamentu utworu.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin