Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/oliwierr] darkfuture


darkfuture

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/11263-darkfuture/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Lynn Baller
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) AJ i Ban
Powód nałożenia kary:
"Jesteś suppkiem to zapierdalaj." - Nie, nie tepnę ci auta. Możesz po nie pojechać. / Odpocznij, pomimo kary dalej lecisz do mnie z żalem za swoje zachowanie. Przemyśl to co piszesz, serio.
Członek ekipy nakładający karę: oliwierr
Wyjaśnienie sytuacji: Siemanko, wbijam sobie do gierki jak widzę, że interior w którym jest ustawiony spawn whipu znikł, więc napisałem do jedynego w tamtej chwili  supportera  na serwerze czyli oliwierra, że trzeba mi zespawnować furkę i podałem mu ID, po czym po chamsku odpisał mi, że "No spoko, teleporty są na spawnie" i "Nie mow mi ze trzeba fure tepnac bo niczego nie trzeba", więc odpowiedziałem mu podobnie w chamskim stylu, że jest suppkiem, więc niech zapierdala... Spytał się czy jestem pewny, nic nie odpisałem i dostałem JAILA 120 minut za mój tekst. Po tym spytałem się jego czy łomny jest czy co i wyjaśniłem mu całą sytuację, że nie mam spawna ustawionego w budynku w którego już fizycznie nie ma i nie mam co zrobić, dlatego napisałem, żeby mi go zrespił i, że dostał tego suppa, żeby pomagać, a nie co robić co mu się podoba. No i dostałem za to bana na tydzień ZA "NIE TEPNĘ CI AUTA. MOŻESZ PO NIE PODJECHAĆ... W jaki sposób mam ci pojechać po tą furę, co? Dziwisz mi się, że mam żal jak dostaje od ciebie bana i AJ, za to, że ci ego ostatnio odwaliło od tego suppka? Ja wiem, że jesteś jeszcze młody bo z tobą rozmawiałem, jak wylewałeś swoje żale na mnie jakiś miesiąc temu  i wiem, że nie świecisz entuzjazmem w moją stronę, ale odróżnij grę od spraw prywatnych gościu.

Ewentualne screeny/świadkowie: Wszystko w logach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

W dniu 16.06.2020 o 18:00, wuuu napisał:

Aby apelować od Admin Jail, czas jego trwania musi byc wyższy niż 120 minut.

Ban wygasł, więc odrzucam. Jeżeli masz podejrzenia o złamaniu regulaminu przez członka ekipy, napisz post w dziale skarg, dodając tam dowody oraz rozpisując Twoją sytuacje. Apelacje od kar nie jest do tego odpowiednim miejscem. W momencie gdy skarga zostanie przyjęta, naturalną koleją rzeczy jest, że kara (aj) zniknie.

katae lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin